0 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar yeğenimin bebeği 7 buçuk aylık u.y.u.z olmuş çok kötü kaç doktora gitmişler hem özele hem devlete hiçbir krem losyon fayda etmiyor bebek gece gündüz ağlıyor tabi yeğenim ve kocası da olmuş. Geçirenler naptınız bebeklerle beraber nasıl atlattınız 2 aydır geçmiyormuş. Kıyamam bebek bu hale gelmiş ya :(

image

14 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından
Oyyy geçmiş olsun kurban olurum onun tenine ins tez zamanda gecer
tarafından
Sağol canım inşallah ya.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay kıyamam ya başka doktora da götürsünler böyle nasil geçecekmis doktor ne demis
tarafından
Canım 5 hastaneye gitmişler 4 devlet 1 özel sadece şampuan losyon krem vermişler 2 ayda 900 liraya ilaç aldık geçmiyor diyor gece gündüz ağlıyormuş :(
tarafından
Allah Allah netten de araştırmak lazım belki bitkisel bir cocumu falan vardır geçirenler yazar ins çok geçmiş olsun
tarafından
İnşallah canım çok sağol
0 oy
tarafından
Ay cok üzüldüm rabbim sifa versin hiç bılmıyorm ne yapılır bu konuda
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun.
0 oy
tarafından
Ahh kıyamammm :((
tarafından
Hiç durmuyor ağlıyor hep :(
0 oy
tarafından

Ayyyy çok pis bişey yaaa vucudunu sirkeyle silmekden başka çaresi yok hastneye falan gittiklermi normalde uyuzz böyle olmuyo bende böyle değildi 

tarafından
Fayda eder mi?
tarafından
Ediyo ben öyle kurtuldum yedi bitirdi beni sirke sürdüm de geçdi
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Benim görümcem de olmustu. Eczanede ozel binilac yaptirtti doktoru onu sürdükten sonra 3 gun yikanmadi. Oyle bi ilac kullanmışlar  mi acaba. Araştırma hastanelerinden ciddiye profesorlerine felan götürsünler. En iyi onlar bilir.
tarafından
Yok bi onu kullanmamışlar bende onu alıp deneyin dedim ama bebek için buraya sorayım dedim. Özel hastanede hocaya göstermişler o krem vermiş o krem çocuğu yakmış.
(4,668 puan) tarafından
Vah yavrum nasil kötü olmuştur.
0 oy
(15,996 puan) tarafından
Ayy çok kötü olmuş bizde geçen sene olmuştuk..kizimda olmuştu. Ama böyle ilerlemedi. İlaçlar hala bende duruyor bulursam foto atarim şimdi 
tarafından
Tamam canım sana zahmet
(15,996 puan) tarafından
Attım yoruma canım
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Onun çamur gibi bir ilacı var bebeklere veriyorlar mı bilmiyorum sadece o hafifletiyormus büyükler ondan kullansın, her gün kıyafetlerinin carsaflarinin 90 derecede yıkanması lazım beyaz sirke yarıyor diyorlar her gün kremlenip  kıyafetler yıkanması gerekiyor çarşaflar ne kullanıyorlarsa her şey geçmesi çok uzun sürüyor :( siz de yaklaşmayın çabuk bulasiyor
tarafından
Yok canısı evi uzak bana. Bende o karışımı söyledim bakacaklar da bebek için olur mu acaba
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Offf kıyamam mahvolmuş ya araştırma hastanesi ne gittiler mi onlar daha çok ilgileniyor 
tarafından
Evet canım 2 kez gitmişler doktor demiş losyona devam edin 1 buçuk aydır kullanıyorlar fayda yok bu sefer kullanılan losyonlardan dolayı heryerim iz yandı diyor
(12,494 puan) tarafından
Ay inşallah en kısa zamanda geçer ya valla içim parçalandı
tarafından
İnşallah canım inşallah.
0 oy
(15,996 puan) tarafından

image

kızıma metrin losyon bu öndeki karışımı bir de kaşıntısı dursun diye şurup yazmıştı. Metrini haftada 1 kere banyodan sonra karışımı da 2 günde bir kullanıyorduk. Karışımdan bana ayrı kızıma ayrı hazırladı. Karışımı da banyodan sonra kullandik. Çamaşırları 60.ile 90 derece arasında yıkasın. U yuz 50.dereceden sonra ölüyor. Aynı şekil kullandıkları çarşaf yastıkları da değiştirsin 
(15,996 puan) tarafından
Dur canım.bakim şuruba
(15,996 puan) tarafından
Şurubun adı lordes canım
tarafından
Tamam canım çok sağol Allah razı olsun.
(15,996 puan) tarafından
Kuzum ama iyi araştırılması lazım ya çünkü baya yayılmış
tarafından
2 aydır gitmedikleri hastane kalmamış canım o kadar çok krem losyon kullanmışlar ki tenimiz hep yandı diyor çok kötüler :(
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Çok  geçmiş olsun 

Geçen müge de çıkmışlardı bir aile **** olmuş 

Sürekli ilaç kullanıyorlarmış 

Bulundukları bölge de ünv hast varsa orada prof  detaylı bakıyorlar 
tarafından
Canısı gitmişler losyon ve krem vermiş o krem de yakmış ciltlerini hep
0 oy
tarafından
Cok kötü onun kaşintisi sadece ilac kullanmak yetmez herseyi yıkasınlar utulesin posetlesin bi hafta öyle yapsınlar dr karışım krem versin ozelĺ ben hamilelikte geçirmiştim bnde ozelle gittim bi fayda görmedim.eger istbuldaysa gataya yani Abdülhamit gitsinler 
tarafından
Canısı yeğenim de evdeki herşeyi lkaynar suyla yıkayıp ütülemiş torbada 10 gün bekletmiş ama 2 aydır geçmiyor. Evet İstanbul söylediğin hastane neresi
tarafından
Zeynep Kamil hastanesi var ya kadikoyde onun karşısında eski askeri hastane var simdi abdulhamithan hastanesi diye geçiyor orda kadın bi cildiyeci var adını unuttum zehra mi neydi ondan randevu alsınlar ben 3 ay uğramıştim bebeği hergun yıkayıp verdikleri kremi sursunler Dr gidene kadar kaşıntıgi icin ağlıyordur.kasisin bari hep yorumları okudumda sirke faln hikaye sadece onun kremi başka çare yok.
0 oy
(16 puan) tarafından
Canim bizde ailecek yeni atlattik kaynanam gile her gittigimizde bir mikropla eve donuyoruz saolsunlar  krem falan kulkandik  cocuklarda esimde gecti ben kasiniyorum hala  sirke suruyorum iyi geliyor beyaz sirke 
tarafından
Bunlarda krem losyon herşey dememişler geçmiyor ya
(16 puan) tarafından
Benimde ole oldu canm dedigim gbi beyaz sirke iyi geliyor ama gunde uc dort kere pamukla silsinler geriyor
tarafından
Tamam canım çok sağol bebeğe sürebilir mi peki
0 oy
(29 puan) tarafından
Ah yavrum Allah sana şafi ismiyle şifa versin insAllah çok kötü olmuş ya kıyamam . Canm benimde tandiklarim olmuştu onlar iğneyle atlatı sanırım
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun. Ne iğnesi canım ismini öğrenebilir misin?
(29 puan) tarafından
Görürsem sorarım tabii aynı sitede kalıyoruz ama pek fazla görmüyorm virüsten dolayı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 187 göst.
12 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Nneeeeehir (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
17 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.
5 Eylül 2021 Aile kategorisinde 2 cocuk annesi00 (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 187 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde 2 cocuk annesi00 (200 puan) tarafından soruldu

380,079 soru

11,377,953 cevap

34,864 kullanıcı

...