0 oy
148 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (37 puan) tarafından
Kızlar yenidoğan bebeğinde idrar yolu enfeksiyonu yaşayan oldu mu?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yeni doğan da çok olmaz kaç aylık 
tarafından
Geçer canım zaten antibiyotik tedavisi başlamışlardır
(37 puan) tarafından
Evet canım başlamışlar bı test daha almışlar oda yarın belli olucakmis
(37 puan) tarafından
Antibiyotik tedavisi de 3 günde surebilirmis 5 günde belli olmazmis. Bende oğlumu çok özledim sariliktan yatıyordu zaten çok şükür onu atlatti enfeksiyon kaldı. O enfeksiyon da bende vardı sanriim benden bulasti
tarafından
Genelde 5 güne tamamlanıyor antibiyotik tedavisi sağlıklı olsun da 5 gün sürsün canım
(37 puan) tarafından
Öyle tabi canım yeterki iyi olsun sadece çok özledim ayrı kaldigimiZ için çok üzülüyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 aylıkken idrarında mikrop çıktı 10 gün antibiyotik kullandık doğduğundan beri ılık su veriyordum su içirmeyi hiç kesmedim 10 günüm sonunda geçti gitti 
(37 puan) tarafından
Bizde antibiyotige başladılar çıkma süresi uzadı. Geçer ama dimi
tarafından
Bende geçmesinden yana şüpheli idim çok acı çekiyordu çünkü. Her an aşırı ağlıyordu ama 10 gün sonunda bitti gitti nasıl mutlu oldum rahatladım anlatamam. Alt temizliğine dikkat et güzel temizle yıka erkek ise kolay kıs bebeğin cinsel organını iyi temizlemek lazım
(37 puan) tarafından
Erkek cnm 1 kere bile çiş yapsın degistiriyordum ama beslenememis oğlum o yüzden oldu
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Aaa 4 günlük bebekte kıyamam çok geçmiş olsun 
0 oy
(25 puan) tarafından
Kuzenmin oğlunda olmuştu pipisinn deliği küçükmüş sünnet olmadığından yapmş antbotk sonrası sünnet olcktı dr demş
0 oy
(2,009 puan) tarafından
4 aylik kizimda yasadim cok tehlikeli bisey Allah korusun böbreklerine bile sicriyomus suan 3.5 yasinda tekrarlamadi tekrarlarsa kotu demisti doktr
0 oy
(2,020 puan) tarafından
30 gunlukken yasadik canim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hayallhanem (168 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 72 göst.
0 oy
6 cevap 121 göst.
0 oy
5 cevap 47 göst.

380,127 soru

11,379,632 cevap

34,867 kullanıcı

...