0 oy
266 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Fenalıktan ölecek. Bir önceki sorudada anlattım. Ne evime gelmesini ne evine gitmeyi ne de sesini  duymak istemiyorum. Çocuğumu sevmesini bile istemiyorum nasip olunca doğduğunda. Çünkü sürekli çocuğuma  bile bahaneler buldu. Aldır dedi . Eşim sürekli ailesinin dibinde olmak istiyor. Bunaldim ne yapacagimi bilmiyorum.

5 Cevaplar

0 oy
(806 puan) tarafından
Niye aldır diyor kaçıncı çocuk ki canım 
(9 puan) tarafından
Ilk ama beni istemedi hiç bi zaman 6 aylık evliyim boşanın ayrılın dedi durdu sürekli aramızda sorun olmamasına rağmen eşimle, anlaşamıyorsunuz diyerek fitnelik sokuyor
(806 puan) tarafından
Alla alla niye öyle yapıyor ki bu seni mi sevmiyor. Sevmese bile ona ne ki bebek senin bebeğin o niye öyle bişey diyor ayıp günah yani söylediği şey üstelik hamilesin bu kadar üstüne gelmesi doğru değil kocan bişey demiyor mu
(9 puan) tarafından
Haklisin diyor ama annem ben atamam satamma diyor ben anneme tapiyorum anne bir kere gelir dünyaya gerekirse çocuğu bile gözüm görmez annem için diyor ama bende bi anne sayılırım beni hiç dusunmuyor
(806 puan) tarafından
Annesine bu kadar tapıyor Madem ne diye senle evlendi annesinin dizinin dibinde oturaydi. Kusura bakma o da çok saçmalamış çocuğu bile ikinci plana atmak nedir evlat hepsinden önemlidir. Sende onun karısısin hamilesin onun çocuğunu taşıyorsun sana dahada değer vermeli en azından böyle bir durumda...
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kaç, tane çocuğun var 3 den fazlaysa oyüzden demiş olabilir ancak hiç bir hakkı yok bunu demeye çünkü bakacak olan sensin sonuçda ona ne 

(9 puan) tarafından
Ilk gebeliğim 6 aylık evliyim daha ben beni istemediği için diyordu
0 oy
tarafından
O zaman anasıyla yaşasın esin 
0 oy
(41 puan) tarafından
Ne yazikki bu istediklerin olmayacak cunku esinin annesi sen istedigin kadar anlasama iyi veya kotu anne iste o da
(9 puan) tarafından
Ama eşim şunu düşünmeli kendimi geçtim evladımızı düşünmesi lazım annesi daha karnındayken ona bile zarar vermeyi göze aliyor
(41 puan) tarafından
Haklisin ama erkek milleti onu dusunemiyor iste, dusunse bile sana bunu caktirmaz kendi icinde kalir ote yandaki of bile demeyin emredilen anne cunku, sen de yarin obur gun anne olacaksin allahin izniyle, erkek oldu diyelim belki sende oglunu karisindan kiskanacaksin tek fark olur sen bunlar basina geldigi icin bilincli.davranip kendini frenleyebilirsin, kayinvaliden bunlari yapiyor diye hayatindan tamamen uzaklastirman imkansiz esinin annesi cunku o yuzden kendini cok yorma ;)
0 oy
(762 puan) tarafından
Bende de öyle bı kaynana vardı birlik oturuyoduk kavga ettim evimi ayırdım sende sana gelirse tepki ver yada kavga et ben mesela şuan konuşmuyorum eşim gider gelir annesine 
(41 puan) tarafından
Ne guzel akil vermissiniz oyle belki kaynanasiyla kavga etti diye esiyle de arasi bozulacak yapmayin gozunuzu seveyim ya
(762 puan) tarafından
Benim eşim annesiyle kavga ettim diye beni bosayacaksa şimdiden bosasin yani o annesiyse bende  esiyim
(41 puan) tarafından
Kardesim seni hosnut etmesi evet dinen emrediliyor fakat hicbir erkegede esin istiyorsa anneni kenara at denmiyor, degil kenara atmak of bile demeyeceksin diye ayet var, bu mesele kiyas kabul etmez, egriye egri dogruya dogru demek lazim, eslerinizi tercih yapmak zorunda birakmayin
(762 puan) tarafından
Benim eşim annesini kenara atmış olmuyor ben konuşmuyorum hepsi bu eşim gider annesinin yanına tercih yaptırsam gitmesine izin vermezdim
(41 puan) tarafından
Tamam senin esin bunu anlamasi gerektigi gibi anlamis, herkes bir degil ben gerekirse kavga et demen uzerine yorum yaptim, surec sizinki gibi islemeyebilir onu soyluyorum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 120 göst.
18 Ocak 2021 Aile kategorisinde Elifhanim01 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 361 göst.
0 oy
18 cevap 666 göst.
24 Ocak 2021 Aile kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 503 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu