0 oy
565 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bugün rüyamda para gördüm elimdeydi. Biraz önce çay ısıttım klima oraya doğru verince ocağı etkilemiş kulp baya isinmis  aldım elime cayi doldurmak için kulpa demir o kadar sıcaktiki  resmen elime yapisti  elimde kulp izi cikti yanıyor resmen madecassol  sürüp sardık ne bicim acı anlatamam

image

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Çok sağolun kzlar  çaydanlığın altı var ya onun kulpu yaptı öyle yinede  o acıya rağmen elimden atmadim  zar zor tezgaha bırakabildim haka sızlıyor yanıyor vallah ne zaman rüyamda  para görsem  birşey olucak kesin bugün diyorum çünkü.ne zaman oyle  görsem  kötü birşey oluyor bu da benim başıma geldi Allahtan parmaklar sağlam yazabiliyorum  inşallah yarına geçer biraz acısıysa bebeğim var işler var
(7,206 puan) tarafından
Ama sen kendi rüyanı kötüye yormussun. Ruyalar neye yorulursa o tarafa doğru akar .
tarafından
Aslında kötüye yormadım canm öyle görünce Allahım sen hayırlara vesile et diyorum öyle dua ediyorum ama ne.zaman görsem hep kötü.birsey geldi başıma yada başımıza o yuzden artık.para görünce birşey olacak diye anlıyorum oluyorda
-Reklam-
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Geçmiş olsun

tarafından
Allah razi olsun canm
0 oy
tarafından

Çok geçmiş olsun :'(

tarafından
Allah razı olsun  canm
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Çok büyük geçmiş olsun canım 
tarafından
Allah razı olsun  canm cok.sagol
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Çok gecmis olsun.  
tarafından
Çok Sağol canm Allah razı olsun
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Ayy geçmiş olsun 
tarafından
Çok sağol canm Allah razı olsun
0 oy
(347 puan) tarafından

sarmamak lazım yanan yeri sarmayın çok acı verir açık kalması lazım çok geçmiş olsun :ermm:

(347 puan) tarafından
yanık sarıldıgı zaman sıcak tutar ve sulanır ama açık kalırsa daha az açı olur ve kurur daha çabuk iyileşir bir tafsiye geçmiş olsun:))
tarafından
Birazdan acayim ozaman canm bebek uyudu yerine koyup açıcam çok sagolasin
(347 puan) tarafından
birde buz torbasi koyarsan rahatlarsın biraz
(347 puan) tarafından
RİCA EDERİM CANIM
tarafından
Ilkyanimca ep ey suya tuttum kaç saat gecti acısı geçmedi deniycem tavsiyelerini canm Allah razı olsun
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Sarma kuzum susuam yağı kullan iz bırakmaz
tarafından
Maalesef o yağ yok canm madecassol  merhemide  doğum yapinca doktor vermişti içerisine 1.ve 2.derece yanıklar için.de yazıyor o yuzden sürdüm eşim doktora gidelim dedi.de bebek.var virüs var
(5,311 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun evet biliyorum
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım
tarafından
Çok sağol canm
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun rüyada para görmek iyi değil derler zaten
tarafından
Aynen canm birşey olacagini biliyordum da ne olacağını bilemiyor insan
tarafından
Tabi canım Allah beterinden korusun
tarafından
Aminn canm cok haklisn
0 oy
(52 puan) tarafından
Gecmis olsun
tarafından
Allah razı olsun canm
0 oy
tarafından
Caniiimm cok gecmia olsun yaa ☹☹☹ dikkat et Allahtan atmadin çaydanlığı da dha kotusu olmadi Rabbim.korumus yaa ufff sizliyodur o agrisini.anca hametan alir varaa sur yoksa aldir canim hametan 
tarafından
Cok sagol canm çaydan demliği birakamazdim bebeğim yurutecle etrafimda geziyordu   birşey olmasın diye düşündüm o an
tarafından
Vallah canm uyurken açtım sargıyı şuan agriyor hafif şu değince bile agriyor elime damga yapmışım gibi.bir tane c harfi oluşmuş   bu arada eşim  farketti zaten hemen suyun altına tuttum baya sonra merhem fakan sürdü sardı sağolsun   valla elim bir yandan adet bir yandan mahvoldum yinede şükür ya bu arada adet olunca süt niye azalıyor biliyor.musun canm  bu arada sen nasilsin boram nasil nasıl gidiyor hayat değişen birşeyler oluyor mu
tarafından
Yok canim bizde hersey ayni hergun stes sinir bunla gecmis olsun canim dikkatli ol valla  cok uzuldim bende koalam 4 aylikken komple elimi haslamistim kaynar su elime patlamisti cok zor biliyorum tektim bi de ben  Hametan almisti ağrısını ondan ddm canim bi de bilmiyorum neden azaliyo ama azaliyo sanirim hormonlardan dolayi
tarafından
Allah yardimcin olsun  canm senin  keşke düzeltse skma  canini
tarafından
Amin canim cok sagol❣❤
0 oy
(207 puan) tarafından
Nasıl dayandın atmadın çaydanlığı çok şükür valla çok geçmiş olsun yaa. Sarma elini açık tut nemlenmesin kurusun hemen iyi olsun silverdin sür anestol sür alsın acisinı kıyamam 
tarafından
Vallah can havli ile bian napsam diye düşündüm de bırakamazdım yani atamazdım bebeğim yurutecle çok yakınimda  idi  sonra eşim hemen müdahale etti şimdi açık sarılı değil ama hafif su  değse bile sızlıyor yine
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm
tarafından
Sağol canm

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 469 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ilayda4646 (854 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 360 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elif ayca (1,976 puan) tarafından soruldu