0 oy
638 göst.
Diğer kategorisinde (80 puan) tarafından
Kizlar ben kendimi korumak istiyorum hangisi daha iyi ve asamalari bedir bana yardimci olursaniz cok sevinirim bu konularda hic birsey bilmiyorum iki cocuk annesiyim  biraz ara koymak istiyorum ama esimde prezervatifle korunmak istemiyor bana yol gisterirmisiniz

15 Cevaplar

+1 oy
(2,860 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kaynananı araniza alıp yatın :) 
-Reklam-
+3 oy
(393 puan) tarafından
Iliskiye girmeyin
+2 oy
(14,004 puan) tarafından
En iyi korunma yöntemi girişe kilit vurmak :D 
(80 puan) tarafından
Evet bende diydum onu maaalesef gercek
(189 puan) tarafından
Yani spralim kaysaymış normal gebelik olurdu dedi kaymadigi icin afedersin spermler tüplerde tutunmuş cok garp yani :) doktor spral ile normal hamile kalsaydin dedi %80 yedi ayinda erken dogum oluyor hep demisti bende bundan sonra nasil koruncam bilmiyorum ya
(14,004 puan) tarafından
Valla sen böyle yazınca bende vazgeçtim suan zaten korkuyordum taktirmaya napcaz biz ya
(189 puan) tarafından
Ah ah kadin olmak cok zor bacim valla bende ikinci cocuk olursa ondan sonra nasil korunucaz dikkat etmemiz lazim off bilmiyorum yaa
(14,004 puan) tarafından
Rabbim ne yazdıysa o napalım :)
+1 oy
tarafından
Hap iç bence 
(80 puan) tarafından
Emziriyorum bebegim 3aylik
tarafından
Olabilir emzirirken içilen hapta var
+1 oy
(660 puan) tarafından

Prezarvtf= delik olabilir

Sprail= kayma yapabılir

Hap=duzenli içmezsen sikıntı

Igne=hormon bozuyo 

Geri çekilme= korunma yöntemi degl 

Genelde hep bu yorumlar var cnm sen tarafını seç

Ben 8 senedir geri çekilmeyle korunuyoruz hç sıkıntı olmadı

(80 puan) tarafından
Tamm canim saogl bu hap 3 aylik bebegime birsey yapmaz dimi
tarafından
Yok CNm yapmaz .ben almıştım kullancaktm ama kullanamadim geri verdm belki hormon bozukluğu olur adet olamam diye geri verdm . Yanlız adet olduktan sonra kullancan ilacı istersen soruşturabilirsn emzirenler için bi o ilaç var zaten
(80 puan) tarafından
Tam eger hap kullanmayi dusunurs eczaciya sorcam
tarafından
Eşine eğer guvenmiyorsan mecbur kullan iğne gibi yöntemlere girme derim tavsiye etmem
(660 puan) tarafından
Uzman bilgisi sayılir cnm bu sekilde korunup oyle sonuç alan arkadaslarim tanidiklarim var herkesin vucut yapısi farklidır tabi ama geneli bu durumda
0 oy
(289 puan) tarafından

Bende bekliyim burda :wassat:

0 oy
tarafından
Spiral ve geru çekilme olabilir

Ben spiral taktirmam asla ama

Sen ıstersen taktir 
(643 puan) tarafından
Neden taktirmazsin?
tarafından
Ya burda çok kez okudum yok ağrı yapıyor yok ipi çıkıyor kanama yapıyor falan korktum açıkçası
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Eczaneden korunma ilacı al
(80 puan) tarafından
Bebek emziriyom
(1,048 puan) tarafından
Yasmin mi ne vardı o kullanılıyor emzirirken.
(2,321 puan) tarafından
Eczaneye söyle emziriyorum de ona göre verir ilacı
(80 puan) tarafından
Tamm cankar saoglun cavebiniz icin
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Geri cekilme allaha emanet :))
(80 puan) tarafından
Ole yapiozda iste oda tehlikeli
(1,006 puan) tarafından
Aynen canim ya
0 oy
(643 puan) tarafından
Ben spiral taktırdım 1 ay önce ekstra geri çekilme oluyor biz önlemi aldık takdir allahtan
(80 puan) tarafından
Agrilimi degilmi taktirdigimizda nasol oluyo
(643 puan) tarafından
30 saniye bile sürmüyor valla doğum yapan kadına hiç bişey ağrısı çok araştırdım ben kuzum en etkisi buymus hormonlularda var sen hangisini istersen taktiriyorsun doktoruna danışarak
(80 puan) tarafından
Peki ozel devlet
0 oy
tarafından
Yinemi korunma yine mi korunma :)
(80 puan) tarafından
Maalesef can ne yapak yoksa sonucumuz tombul bir karin
0 oy
(780 puan) tarafından
En güzel korunma yöntemi araya yastık koyup yatin asla bisey olmasın:)))şaka şaka tabi böyle bisey olmayacak ben 12 sene  boyunca spiralle korundum 10 senelik taktırdım 10 sene dolmadan çıkartırdım tekrar taktırdım ama kontrollere düzenli gittim kayma olur düşme olur diye güzel korudu beni ama adet günü geldiğinde canımdan can gidiyordu 10 gün adet oluyordum sadece 15 gün temiz oluyordum tekrar başlıyordu 15 günde bi 10 gün adet ve acılı  sancılı çok kanamalı gecen yil çıkartırdım kan değerim 2 ye kadar düşmüş doktor dediki biraz daha kan değerin dusseydi kanser olurdun deni tam 8 ay kan ilacı ve iğnesi kullandım anca toplandim dedim ki hamile kaldım şuan 24 haftaligim 14 yaşında kızım 12 yaşında da oğlum var uzun oldu hakkını helal et
(80 puan) tarafından
Helal olsun canim o zam spril elendi
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Hap kullanmayı düşünüyorum. Adetim düzensizdi daha önce kullandım düzenledi. Yine kullanmak istiyorum.  Büyük konuşmayayım ama spiral taktırmam.
(80 puan) tarafından
Hap oluyormu emzirirkn
0 oy
tarafından
Başım ağrıyor :D
(80 puan) tarafından
Eee hergunmu
tarafından
Malesef her gün olmuyor :D

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 353 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde GSmsl (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 389 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 742 göst.
15 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 200 göst.
23 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ssule5151 (22 puan) tarafından soruldu

377,121 soru

11,286,144 cevap

34,692 kullanıcı

...