0 oy
296 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (14 puan) tarafından
Sorum başlıkta 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ee diyete basla artik neyi bekliyon kiz büyümüş artik ek gdaya geçmiştr bende 6 aydan sonra diyete girdim verdim hepsini hatta daha fazlasini verdim cok sukur
(14 puan) tarafından
Canm oğlum hep emmek istiyor sütüm olsun diye yiyorum
tarafından
Ama artik büyük canm ek gida ver onu doyursun canm oyle *** verme zaten uzmanlar ek gdaya geciste süt vermeyi azaltin diyor sen ne kadr sut versen o yemk yemiyecek benmki 8 ay 9 gu luk ben once yemk veriyirum sonra sut veriyirum artik sütü cerez niyetine iciyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Jsjsjsjja kiz sen beni gor tanker gibi olmusum verecegime aliyom:D

(14 puan) tarafından
Çokta yemiyorum veremiyorum daha fazla kilo aldım sanki
0 oy
tarafından
Yeme canım :))
(14 puan) tarafından
Canm bebeğim biberon almıyor gecede çok beni emmek istiyor yemek sorunda kalıyorum
tarafından
Canm bende emziriyorum 7 aylık htta 8 olcak 1 haftaya ve ek gıdalarla da arası çok yok ama ben bol su içiyorum acıksamda yemiyorum çok şükr var sütüm. Bnce pskolojik bu yiyim sütüm olsun demek çnkü uzmanlarda diyo bol su için su süt yapıyo ve kaliteli düzenli beslen yeterli. Bnce sende yemeyi azalt bol bol su iç meyveni sebzeni ye hem zayflarsın hemde sütünde olur hiç korkma bn hiç yemedim doğdugundan beri öyle
tarafından
Ve bende hamileliğimde 85le girdim doğuma şuan 65 66 kilo flanım dha da vermeye çalışıyorum
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bende öyle şişko pattisim resmen :( 
0 oy
tarafından
Acele etme bebiş emiyorsa diyet yapma sütten kesince verirsin takma ya 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Süt olsun diye yersen zaten kilon gitmez.Yemek süt yapmaz.Bol su,mutluluk bunlar süt yapar
0 oy
tarafından
Yemek yemek süt yapmaz canim stresten uzak dur bol su iç iki yaşına kadar emzirmeyi dusunuyosan sürekli yersen ozamana kadar dahada kilo alirsin
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Gidecek elbet cnm kalıcı değil ya:)) 
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Bir sene süt olsun diye yedim kiloyu dert etmedim bir yaşına girdi kendi bıraktı sütü ondan sonra yediğime dikkat ettim öyle verdim acele etme
0 oy
(10,429 puan) tarafından
Beben 7 aylık yavaştan diyete gir evet emzirince acıkıyor insan ama süt yemeğe bağlı değil. Ben verdimdi almışım pandemi hareketsizlik ile 2 kilo şimdi yine dikkat edicem benim kız da emıyor 
0 oy
(2,007 puan) tarafından
4 aylık benim de duruyor göbek kaldı ek gıdaya geçer geçmez diyete baslicam

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 131 göst.
8 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cnsn (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 335 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
0 oy
4 cevap 167 göst.
23 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...