0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (2,395 puan) tarafından

Lütfen yardımci olun.

Ya bir insan 24 saat uyur mu? Elim kolum hamileligimin ilk günlerinden beri kalkmıyor. 2.5 yaşına böbrek hastası oğlum var. İlaç kullanıyor günde 9 defa. Ayrı ayrı saatlerde. Bir ona bakıyorum gerisi hep uyuyorumm. Hiç zaman ayiramiyorum kendimé. Sesim kisiliyor. :(

Suan durduk yere ağlıyorum ortada birsey yok. Basım çalıyor hayattan soğudum. 33+6 haftalık gebeyim.

Ne namaz kılmak ne dua etmek gelmiyor icimden.. 

Kan idrar bütün tahlillerim tertemiz çok şükür. 

Ama kalkmıyor um. Belki 1 ayı geçmiştir evi silip süpürmuyorum. Sabah kalk zar zorunda kahvaltı hazırla yat kalk yat kalk. Basım catliyo...

Akıl verin hocaya mi gitsem bir diyorum. 

Saat 4 oluyor. Sabahki oglenki bulaşığim salonda yatak yorganlarum duruyo. Elim kalkmiYo. Oğlumu uyuttum. Hala yatıyorum. Son günlerim diyecem daha 1 ay var doğuma. 

Ne yapabilirim akıl verin 

5 Cevaplar

+1 oy
(48,671 puan) tarafından
hamileliktendir o nazar olduğunu dusunuyosan kendinde oku esin annenede okut. büyü olacağını sanmiyorum 
(2,395 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm ya. Oğlum mu çok yoruyor acaba diyorum :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamilelikten olan birşey bu bende hamile iken yerimden kalkmak dahi istemezdim duygusaldım kötü geçirdim dogumdan sonra düzeldi seninde düzelir inşallah 
(2,395 puan) tarafından
Ay inşallah ya. 1 ayim kaldı allah nasip ederse :( bitsin de kurtulsam bu halsizlikten
0 oy
(119,309 puan) tarafından
O hamisliktendir nazarsa oku heo kendini buyu degildir
(2,395 puan) tarafından
İnşallah inşallah :( valla çevremde dosttan çok düşman var büyü de olabilir :(
0 oy
(806 puan) tarafından

Çevrende sana büyü yapacak insan var mı ki... 

Bence büyü değildir nazar olabilir ona da bol bol duanı oku canım. Hamile olduğun için bence bu durumda olabilirsin son aylarda insan hiç bişey yapmak istemeyebilir ,ağırlaşıyor artık insan çünkü. Negatif düşünme hemen canım 

(2,395 puan) tarafından
Canım baştan beri böyleyim :( yoruldum artık iş yapamamaktan :( eşim de şikayetçi ama elimden birsey gelmiyo
(806 puan) tarafından
Kim neden büyü yapabilir peki onu düşünüyorum...
0 oy
(157 puan) tarafından
Canim benim nazar insani çok uyutur bende öyle oldum başımı kaldiramiyordum ama cok şükür geçti ayet el kursuyu oku yada telden ac evini sirkeli suyla temizle eşin de nazar duaları okusun sana inşallah bir seyin kalmqz canım dene mutlaka 
(2,395 puan) tarafından
Ah bir kalkabilsem :(
(157 puan) tarafından
Bi akranan arkadaşın yokmu canım sana yardım edecek bir kere ayet el kursuyu acin sirkeli suyla silin inşallah ayağa kalkar sin sonra kendin yaparsın da iste ilk yapmak lazim kalamiyom diyon inşallah allah yardımcım olur da yakınların yardım eder

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 215 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Zormelek (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 352 göst.
19 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 180 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Merve-_- (11 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 1,536 göst.