0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kaynanam bizle yasiyo 1 oglum var 1 yasuna girecek ve 33 haftalik gebeyim erken hamile kaldim biraz riskli ama kaynanam hic bana yardimci olmuyo hep gidip geziyo ve cok pis bi kadin yani temizlik yapmayi bilmiyo sanirsam yada isine gelmiyo yasli degil bu arada eli ayagi tuttuyo emin olun bnden genc gözüküyo  bn isterimki ogluma biraz baksin mamasini versin biraz etrafi toplasin cnk son aylardayim ve doktor bana dedi son ayinda egilme cok ama bn surekli egiliyom butun gun ev isi yapiyom yemek yapiyom cok yoruluyom oda geziyo birde kizi var evli ama dun gidip gezmisler eve gelmeye yakin cay suyu koysana diyo sinir oldum yaw kizlar gercekten hamilelik sizde bilirsiniz zor hele kucuk cocuk varsa bnm tek istegim ev islerinde ve cocuk bakmakta yardim etsin ama yok ama gezme diyince kimse tutamaz sabah cikmiz daha yeni gelmis eve sorumluluk yok gercekten temizlik konusunda cok takıntılıyım asiri derece ama o cok pis odasini gorseniz kokuyu ya genc kadin sozde sizce cokmu abartiyom yada ne yapmam lzm esimede soyluyom ama oda anasindan beter anama laf soyleme diyo
notu ile kapatıldı: Konu başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Al kocani vur anasina :getlost:

(6 puan) tarafından
Kocam cok iyi biri aslinda gerçekten hepsi ona dua etsin y9ksa bi daka bile yanimda tutmam ama bu konuda anlayissiz
tarafından
Valla canom herkesin kendi anasi babasi istisnalar disinda adi ustunde kaynana kayinbaba
-Reklam-
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Rabbine havale et ve dua et 
(6 puan) tarafından
Bnm karnımdaki bebege kurban olsunlar
(5,314 puan) tarafından
Bişey diyemem buda senşn imtihanındır rabbim imtihanını kolaylaştırsın
0 oy
tarafından
Sen anlattıkça ben gerildim yahu. Eli ayağı tutyormuş hamile kadına iş mi yaptırılır. Ben olsam çay falan koymazdım hamileyim yorgunum derdim. 
(6 puan) tarafından
Onlara kiziyom birsey diyemeyince eşimle tartisiyom ve huzursuz oluyom emin olun daha anlatacak cok sey var ama neyse
(765 puan) tarafından
Canım bn senin yerinde olsam söylerim ben seni bana yardım et diye getirdim sen gidip geziyorsun bide sana hizmet etmemi bekliyorsun derim yani
0 oy
(515 puan) tarafından
Kaynanan yanında olmasaydı ne yapacaktın yıne bebegın kucuk yıne hamılesın yıne o evın ısı yemegı sana bakıyor 
(6 puan) tarafından
Bu sefer dusuncelerim farkli olurdu cnk bnm yasimda yasiyi yasamasa asla cagirmazdim hem bn cok tek kaldim sozde dogum icin yanimda yoksa koye gidecekmis
(515 puan) tarafından
Aynen bekleyebılır tabıkı en azından ekendı odasını temızlese bı aksama ymk yapsa ıyı olur ama olmasa ıdı yıke kendı yapacaktı olmadıgını varsaysın bnce
(515 puan) tarafından
O zmn de valla anne bnm ıcın bekleme koye gıt ıstersen zaten ben kendım ıdare edoyorum de hıc degılse stres yasamazsın
(6 puan) tarafından
Bn kendim daha rahat is yapiyom cnk ilk dogum yaptim bnle kucuk oglumu birakip gitti neymis annesi hasta ama bn cok korktum bakamam diye gercekten cok zor gunler gecirdim ve gercekten sevmiyom kendisi
(515 puan) tarafından
Iste o zmn sole alttan alta anne ben kendım ıdare edıyoruk bnm ıcın bekleme ılk cocuga da baktım buna da bakarım de
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bende kaynanayla oturuyorum ve kaynanamda dağınık pis odasını toplamaz.Ben sadece kendimi odamızı ve salonu topluyorum mesela geçenlerde çamaşır birikmiş bende bilerek atmadım makineye kalkıp kendisi yaptı sonrada eşime bir haftadır çamaşır duruyor demis:))çokta umrumda.Bosver canım valla kaynana milleti işte işlerine geldiğince davranıyorlar sen de kendini bebeğini risk atma topla en sonunda toplar belki
(6 puan) tarafından
Bn hep kendime kiziyom otur sende yapma diyom ama bi bakiyom ger tarafi temizlemisim bide bn temizliyom o batiriyo daha cok kiziyom
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Annesine diyeceksin, anne ben artik agirlastim yetisemiyorum, ben isleri yaparken en azindan cocuga bakarmisin biraz ya da ben bakayim sen bi suoursen de. Annenlwr uzakmi canim, son haftalarini orda gecirsen?
(6 puan) tarafından
Bnm annem babam ayri ikiside ayri insanlarla evli cok isterdim annem yanimda olsub
(6,978 puan) tarafından
Ne olursa olsun annen sonucta cagirsan gelmez mi
(6 puan) tarafından
Cagirdim ama o kocami birakip gelemem dedi ne diyecegimi sasirdim
(6,978 puan) tarafından
Neyse yarani desmeyim o zaman canim, Allah bildigi gibi yapsin. Tek care güzellikle yardim istemek kayinvalidenden

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 91 göst.
8 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
0 oy
11 cevap 473 göst.
26 Aralık 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Bsrars (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 354 göst.

381,689 soru

11,426,335 cevap

34,985 kullanıcı

...