0 oy
661 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Zaten kapaliyim ferace de giyorum nrml şekildede

Ama çarşafa girmek istiyordum bayadir ama artık iyice istiyorum yürekten

Bunu yapabilir miyim hakkını verebilir miyim bana destek olun neolur :angel:

Nelere dikkat etmem gerek neler yapmamam gerek vs de dersnz çok mutlu olurum ❤️ Allah hepinizden razı olsun şimdiden

7 Cevaplar

0 oy
(712 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Oo ablacım şimdiden Rabbim takvayla giymeni nasıp etsin seni biliyorum çok sevindim  :) bende 16 yaşımdan beri carsafliyim simdi 22 yaşındayım şükürler olsun giyimine dikkat et haram olan şeylerden uzaklaşabildigin kadar uzak dur ve nikah düşen bi erkek geldiginde ya çarşafınla çık yada bol ferace büyük namaz örtüsüyle başka aklına takılan bişey varsa buyur zaten en büyük açıklama ayetlerde geçiyor araştırıp bakarsan daha çok şevk gelir

Allah'ım mübarek kılsın inşaAllah
(3,769 puan) tarafından
Yorumlastik ozmn:) evet atmıştım:)

Kusuruma bakma olur mu ben çok unutkan biriyim elimde değil çok unutuorm

Bakacgm cancağızim ❤️ nisa suresini okudum olması lazım ama tkrr okuyacgm hatırlamak için
Allah razı olsun ♥️:)
(712 puan) tarafından
Olur ablam öyle şeyler insan bazen iş yaparken bile ayağa kalktığında neden kalktığını unutuyor :)

inşaAllah ablam Rabbim mübarek kılsın inşaAllah
(3,769 puan) tarafından
Okdr çok şey unutmaya çalıştım ki hep snrm beyin artık otomatikmen siliyor herşeyi :))

Amin inşallah cancağızim inşallah yaa camii altında dini şeyler satılıyor hani orada çarşaf bulablrm ya? Herkese cevap verdim ama sağ olsunlar yazmadilr:)
(712 puan) tarafından
Belkide ablacım

Oralara ben pek kitap konusunda güvenemiyorum ablam ya istersen sana özelden benim çarşafcimin numarasını atayım yada direk giyip almak istiyorum dersen fatihe gitmeni öneririm  boyuna kilona göre istediğin manşet şeklinde de alabilirsin
(3,769 puan) tarafından
Ben Kocaeli'nde yasiorm canım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ne güzel çok sevindim canim. Bende 10 yıldır çarşaflıyim. Alışana kadar zorluk çekebilirsin insanlar tarafından dışlanabilirsin. Sabret.  Zaman geçtikçe kabullenecekler.  Hee yine laf eden olacak ama sen duymamayi öğrenecek  ve Allah'ın rızası için laf işitmenin ne kadar huzur verici bise olduğunun tadına varmis olacaksin  :)
(3,769 puan) tarafından
Amin amin inşallah cancağızim ❤️ inşallah:)❤️

Çalışmak istiyordm aslında kızım büyüyünce bir meslefm fln yok elimde
Hani katkım olsn durumumuz iyi dgl diye ama olsn Rabbim ozmn bir kapı açar elbet banada

Dışarıda nelere dikkat etmeliym cnm giyinis davranış vs
tarafından
Sen ahirete çalış Allah dünya rızkını da gönderir canim. Disarda ekstra dikkat gerektirecek bise yok topuklu ayakkabı giyme çantalarının aşırı renkli ve dikkat çekici olmamasına özen göster bide topuz yapma. Bu saydıklarım zaten her tesettürlü hanımın uygulaması gereken şeyler ama çarşaf da olunca iki kat fazla dikkat çekici ve nahoş duruyor.  Ihsan şenocak hocanın islamin kızına adlı kitabını ve burak kızıldaş hocanın hanımefendi tesettür ederim kitabını tavsiye ederim
0 oy
tarafından
Ben gireli 3 4 gun oldu. 

Hic dusunemden gir.

O kadar guzelmiski keske daha daha onceden giyseymissim. Resmen ozgurlukmus :) ♡
(3,769 puan) tarafından
Senin adına çok sevindim cancağızim ❤️

Ben kapanmaya da böyle girdim cnm baya bir süre istefim ve hazır olduğum an kararilikla gittim alışveriş yapıp kapandimdi
2016dan beri kapaliyim şükür

Nasıl özgürlük peki kuzum hani bana anltrmsn yardmdi olarak rica etsem
tarafından
Masallah kuzum darisi carsafa insAllah.

Oyle guzel maneviyati varmiski sok oldm keske daha omce girseydum. Ozgurlukte mesela 7 aylik hamileyim ama giyince kimse anlamiyor en guzeli bu :)
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Ay canm senin adına çok sevindim bir haftadır bnde carsafliyim devamlı araştırıyorum ❤️
(3,769 puan) tarafından
Allah razı olsun cancağızim ❤️

Camii altı var dini şeyler satılıyor hani orada çarşaf bulablrm ya cnm?

Nasıl gidiyor peki zor mu? Nelere dikkat ediorsn cnm
(1,523 puan) tarafından
Cami altını bilmiyorum.
Hayir herkes bune böyle ddi daha 21 yasindayin yakışmamış ddi eşim arkamda allah razı olsun cok rahat canm giy çık
Allah'ıma şükür rabbim nasip etti diyorum
0 oy
(247 puan) tarafından
Bende 15 gun once giydim hep aklimdaydi senin gibi ama hazir degildim tamamen hazir hissettim kendimi ve giydim simdi diyorum keske daha once giyseymisim aklinda varsa hic dusunme giy manen okadar huzur buluyorsunki anlatamam sana canim rabbim sanada nasip etsin insallah
tarafından
Carsaf hanemden siparisi ver cok kaliteli bide listeni tam hazirla istersen yardim ederim
(3,769 puan) tarafından
Kuzum fiyatları şuan alablcgm kadar uygun dglms netten baktım da ben 200 300 400 fln veremem okdr pahalı olacgni hiç düşünmedim di:((
tarafından
Aynen canim cok pahali. Neyse musait oldugun zaman da alabilirsin. Carsafhanem var oranin vatsab numarasini kaydet orda bazen indirim yapiliyor takio et
(247 puan) tarafından
Ben istanbulda oduruyorum hac umre malzemeli satan yerden aldim oralarda bulabilirsin 230 tl aldim ben canim bir ay once inana bir kaban mont ferace  olsan ayni fiyat
(3,769 puan) tarafından
Fiyatlar belki yine buzmna göre uygun olabilir kuzum ama bana göre pahalı:( bide okdr çok beklemiyordum hiç üzüldüm sasrdm
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Bende çok istiyorum, bol ferace siyah sal giyiniyorum nasip olmadı diyelim eşimde razı değil, inan maske takmayı bu yüzden seviyorum, Rabbim daim etsin canım 
(3,769 puan) tarafından
Bende oyzdn seviyordum maskeyi:) ama hani okdr kapatblrmym blmm ama maske tkiorz sonuçta oyzfn her türlü kapanmış olack agiziniz:)

Eşin de inşallah rızası olur cancağızim ❤️

Benim eşim kendi dedi geçen onunda razı olması benide mutlu etti tabi
(2,078 puan) tarafından
Eşine maşallah canım, bize de inşallah kısa zamanda
(3,769 puan) tarafından
Amin inşallah canisi inşallah ♥️

Balkona fln çıkarken nasıl olck hani nasıl ckmalym yada bir an açık çıkmak çok günah mı ? Yada bı uzun hırka bir tülbent ille
(2,078 puan) tarafından
Ben balkona hiç açık çıkmam, evin içinde üzerimde dar tşört varsa onun üzerine geniş bir tunij giyiyorum yada tülbentimi omuzlarımdan baya bırakıyorum, genelde sweethisrt uzun kollu iki beden büyük alyorum salaş oldugu için rahat oluyor üzerime birşey almadan balkona rahatlıkla çıkıyorum canım
(247 puan) tarafından
Ben derace giyip cikiyorum canim yada bol kiyaferlerle

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 155 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ankakusuu (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
12 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Slmcnm (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,158 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Minik20 (5,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 360 göst.
21 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...