0 oy
649 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ben çok istiyorum ama sadece eşime sürpriz yapmak istiyorum kimse olmadan bı kız kardeşimi alırım oda resim çekmesi için.  Bize.   

image

image

Nasip olursa. 6 aylık olunca da. Gebelik çekimi istiyorum.   Güzel manzarali biyerde.   

Güzel olurmu 

18 Cevaplar

0 oy
(119,069 puan) tarafından

Cok istedim ama o zamanlar birliktik olmadi :'(

Totomu donup uyuyom olmadi horluyom yuzde yuz garanti yani ☺️
(44,603 puan) tarafından
Ahahahaytt sevda yaa ama nereye kadar adamların Sabri da taş degilki:))
Gitti yere kadar valla
Ciddiyim kiz ☺️☺️☺️
Bilmiyom yaa simdilik iyi boyle
-Reklam-
0 oy
(250 puan) tarafından
Tabi güzel olur canım hatıra kalır yap bence 
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️
(250 puan) tarafından
Rica ederim tatlım
0 oy
tarafından
Ben cinsiyeti kendim öğrenmiştim zaten ") pasta alıp evde bi kutlama yaptık fotoğraf çekindik o kadar oda ablam çok ısrar etsi yoksa benlik isler değil 
tarafından
Ben eşime sürpriz yapmak istiyorum.  Yada doktorla görüşücez. Kız kardeşim öğrenecek.   O organize edecek
tarafından
Olabilir tabi mesela pastanın iç dolgusu bebeği  cinsiyetine göre olur mavi ya da pembe güzel olur ")
tarafından
Evet o şekilde düşündük. Bide kocaman siyah balon. Hazirlaticaz
tarafından
Ablamda ille balon patlatalım dedi onun pisliğini kom temizleyecek dedim hahahahaha vazgeçtik "D bi takim  obsesif haller "))
0 oy
(13,610 puan) tarafından
Martta oğlanın doğum gününü yapicam .

Masanın yan tarafına da siyah balonlardan falan yapcam iste maksat hatıra kalsın cekilen fotolar
tarafından
Bende hatıra olarak istiyorum cnm.
0 oy
(855 puan) tarafından
Ben Hamile Çekimi Yaptım 8.ayımda harika oldu :) 
tarafından
Bende çok istiyorum cnm
0 oy
(52 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

evet yapmaz olurmuyuz)

tarafından
Ama bu çok güzel ki
(52 puan) tarafından
Tesekkurler canim bebeyimizde erkekmiş. Bi duruşu var herkes konuşuyor)
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Bende kızım da çok istemiştim yapmayı kıyafetim hazırdı bu malzemenin aynısını almıştım ama acile gittiğimiz doktora cinsiyet partisi yapacaz demediğimiz için doktor cinsiyetini söylemişti kısmet olmadı 
tarafından
yeniden gösterildi
Bende kızımda çok istiyordum ama hastanelerden eve gelemedik nasıp olmadı şimdi nasip olursa yapicam cnm bidaki bebise sakla
0 oy
(964 puan) tarafından
Bende çok istedim ama her seferinde bi sorun buldular hevesimi kırdılar ama çok güzel bi ani yap bencede 
tarafından
Teşekkür ederim cnm. Çok istiyorum.
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Ben yapcam canım hediye paketi hazırlamayı düşünüyorum video çekçem ıçinden cinsiyrti neyse o renk zıbın felan koycam
tarafından
Ben oturma odasını mavi pembe süsleyip.  Kocaman balon patlatcam
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Olabilir canım neden olmasın 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(11,507 puan) tarafından

İki hafta önce yaptım annem kardeşim ve kayınvalidem vardı o kadar. Çok güzel anı olur bebişe yap derim balon yerine konfeti patlatabilirsin 

0 oy
(1,908 puan) tarafından
Benim oğlumun cinsiyetini Dr birden söyledi eşimde yanimdaydi duyduk bir heyecanı kalmadı bizde isim partisi yaptık çok güzel oldu çok eğlendik:)))
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bende çok istemiştim ama olmadı nasip işte ama sen yap çok güzel olur hatıra kalır sizede
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Amann ne gerek var 
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Ben yaptım tabi o zaman pandemi de yoktu harika oldu. Cinsiyeti bende bilmiyordum. Doktor kontrolüne annemle gittik doktorum zaten çok tatlı biridir bana değil anneme söylemesini istedim. 2 gün sonra evimi salonumu ayarladım her şeyi hazırladım annem balonu alıp geldi. Ailem arkadaslarim herkes vardı bize de çok güzel bir ani oldu ne günlerdi yavv:D<3

0 oy
tarafından
Ben yaptım o zaman kayınvalidemlerle oturuyordum ama yine de yaptım videosu var hâlâ izledikçe gözlerim dolar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 218 göst.
26 Mart 2021 Aile kategorisinde Mine_22 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 303 göst.
27 Ekim 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ozlemesrash (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 580 göst.
22 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Elif yalçın (1,327 puan) tarafından soruldu

377,890 soru

11,310,613 cevap

34,743 kullanıcı

...