0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (2,395 puan) tarafından

Zaman nasıl geçiyor? Yoruluyor musunuz? Suan oğlum 2.5 yaşında. Temmuzda 3 olacak allah nasip ederse.

Diğer ay da doğumum var bugün tam 34 haftalık oldum.. 22 yaşındayım. Genç yaşta anne oldum şükür..

Gözüm yavaş yavaş korkuyor. Büyük oğlum çok yaramaz 2 dk yerinde durmaz. Bir de bebek olursa nasıl yapacağım diye kara kara düşünüyorum.

..

.

.

Siz neler yapıyorsunuz? Kardeşini biliyor mu benimsiyor mu? Yada kıskanıyor mu? Kiskanmamasi için neler yaptınız? Anlatır misiniz?

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben nasıl anlatsam ki elimden gelen herşeyi yaptım bebekken hiç kıskanmadı kardeşini ama taki yürüyüp kardeşide yanında oynamak isteyene kadar çok arsız oldu dövüyo vuruyo sürekli yapma dedikçe inadına yapıyo itiyo kakıyo çocuğu hiçbişeyini paylaşmıyo 6 yaşına girecek kızzz iyice zıvanadan çıktı 

tarafından
Rahimeeee aynı bende sen gibiydim yaa büyük oğlun benim büyük oğlana çok benziyor Allah sabır versin sana büyüyene kadar akla karayı seçtim kız
tarafından
Ayyy valla ne zor yawwww
tarafından
Kız büyüyünce normale dönüyorlar merak etme benim oğlan şimdi lise 1 e gidiyo sabırsınki küçükken hiç yaramaz değildi :)
tarafından
Hahaa keşke okadar yaşa gelse
-Reklam-
0 oy
(880 puan) tarafından

Canim inan oğlum iki buçuk yaşına girecek ama asla yerinde durmaz asla kimsede yemek yemez altını actirmaz herşeyiyle benim ilgilenmemi istiyor çok aşırı korktum hem bebeği kabul etmeyecek hemde ben çok zorlanacağım diye altını da hala bağlıyorum ama varya ilk gün getirdik bebeği öyle bı sahiplendiki anlatamam sadece biraz hircinlasti oda istediği olmayınca yapmaya başladı ama uzun sürmedi bir hafta sonra herşey eski düzenine döndü hareketleri normallesti herşeyi kendim yapıyorum temziligi yemeği bile yapıyorum bazen geceleri uykusuzluk zorluyor ama onun haricinde herşey gayet güzel iyiki olmuş iyiki erken yapmışız çocukları daha yaşım 22 böyle herşey yolunda giderse üçüncüyü düşünmeye başladım bile :D

0 oy
(102 puan) tarafından
28 haftalik hamileyim. Ilk kizim 2 yasinda olunca digeri 3 aylik olucak kismetse..Bende kara kara dusuniyorum
0 oy
(2,011 puan) tarafından
oğlum ic yaşında kızım dördüncü ayına girecek kızım doğduktan sonra oğlum bebek gibi oldu delidir iyice herşeye agliyo bebeği dövüyor geceleri kalkmayan çocuk dört aydır her ege agliyo mahvetti beni ya çok yaramax bide oğlum hiperaktif kan aglatiyo
0 oy
tarafından
Her çocuk farklı oluyor ama arka arkaya büyüyünce ilerde rahat ediyorsun emin ol 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
1yil zor geciyo 
0 oy
(772 puan) tarafından
İlki ayın 8inde 2buçuk yaşına girdi diğeri ise perşembe günü yani yarın doğuyor beni ne bekliyor bilemiyorum tek temennim şimdiki halinden beter olmasın yeter modundayım çok tedirginimm
0 oy
(374 puan) tarafından
CNM aynı durum bendede var oğlum 26 aylık 20 haftalık hamileyim aynen  benim oğlumda çok yaramaz bende düşünüyorum artık idare edeceğiz ama oglun u kardeşi geleceğine hazırla CNM hazırlıklı olsun biraz bilgi ver  paylaşmayı öğret ben öyle yapıyorum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 157 göst.
19 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 213 göst.
9 Şubat 2021 Aile kategorisinde Denizyildizi (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 166 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde Zeycan (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 200 göst.