0 oy
944 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar ped kullaniyorum bitiyodu, alirim gidip dedim ama unuttum akşam oldu, eşime mesaj attim gelirken alir misin diye. Tamam dedi, aldi getirdi de, bana diyo ki, bidaha almayacam boyle bisey sana bu son. Neden noldu dedim hep almiyormuydun diyorum. Ben alirken eczanedeki 2kiz gulmeye başladilar. Utandim bidaha almam dedi.

Acaba o kizlar ne işine bakiyo ben anlamadm, acaba prezrativ alininca ne tepki veriyolar. Esimle tartiştik o yuzden sinirim bozuldu ya gulunecek ne var ki, esime diyorum belki bi aralarinda konusuyolardi falan diyo hayir, ben poşete koydum odeme yaparken kiz dondu arkasindaki kiza bakip guldu diyo. 

18 Cevaplar

+3 oy
(625 puan) tarafından
Senin yerinde olsam eczanenin sahibine söylerim rezil olsunlar gerizeekallar
(188 puan) tarafından
Katılıyorum valla
tarafından
Aynen kesinlikle
-Reklam-
+1 oy
(883 puan) tarafından
Eşinde. Tuhaf neden onların malligina takılmış  affedersin o zzaman çocuğunuzlada hiç dışarı çıkmaması gerekir gören eşiyle ilişkiye girdi çocuk öyle oldu dusuncesine kapilmasin diye ne enteresan
tarafından
Haykirdim ya hsjsjsjjsa :D kiz Allah seni guldursun
Kizlar nasil tepki vermişse esim garip olmuş, ama yolum bi duşse oraya ben diyecem lafimiii
(883 puan) tarafından
Valla benim eşim açıkçası öyle gevşek insnlari görünce. Direk kaşar diyo eşine gulecekleriine işlerine baksinlar. Onları orya gülmek için deil müşteri ile ilgilensinler diye kouslr kaç yıl o işte. Çalıştim bırak gülmeyi insanların gözünün içine. Bile bkmazdim yanlış anlasilmasiin  bayanım diye ama hep ddihoeum şimdiki kadınlar. kudurmuş Allah ıslah etsin eskiden erkekler kadınları kavirirdi şimdi kendileri kaciyor  admlar kaç kere denk geliyoruz filan şehire adama gitti diye valla erkeklerimiz DahA namuslu  o salklar içinde. Kocanla. Bosuna tartismissin keşke. Tartistiginda deyicek insnlar. Olsaydı o eczaneye gitmeyi dusunuyosn sizin gibi saygisizlar yüzünden erkeklerimiz gelmeye korkar oldu de :) ay sinirlendim :)))
0 oy
(250 puan) tarafından
Benim eşim kesinlikle almaz hep ben alırım kızların tuhafına gitmiştir belki
tarafından
Ya ilk defa değil ki, en yakin orasi hep ordan aliyoruz herseyi taniyolar bide
0 oy
tarafından
Kendileri adet olmuyor ya ondandır ya da ergenler bir kadına kocasının ped alabilecegini bilmiyorlar 
tarafından
Olan bana oldu, simdi bi zor anim olursa almaz kesinlikle biliyorumm
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Gereksizler... 
tarafından
Vallahi billahi oyle
0 oy
tarafından

Kız benim eşim devamlı mahallenin bakkalından alır bide bana :D hiç öyle bir şey başına gelmedi 

(188 puan) tarafından
Benim eşimde sürekli alır bide Van gibi bı yerde kimin ne haddine bişey demek hem kimene
tarafından
Milletin canı sıkılıyor heralde
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Boş yapmış eczane deliler Benim kinide hep alır 

Ne var ki bunda
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Bende markette çalıştım bir süre alan bir sürü adam vardı hatta biri eski bitmiş Orkid gece poşetini getirmiş ben bunun aynısından alicam demişti evet bana da garip gelirdi ama tepki vermezdim asla 

Kızların yaptığı densizlik olmuş resmen belki çok zor durumda ve cikamiyorsun dünyanın binbir türlü hali var o gibi bir yerde çalışıp bu şekilde tepki vermek çok saçma yani 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Cahiller işte bunda gülünecek ne var cahillik resmen 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Benim eşim alıyor ama o kızlarda sorun cnm onlara ne kimin ne aldığında ne var bunda gülünecek demekki acilki adam eşine almak zorunda kalmış bırak boşver sen mümkün oldukça kendin almaya çalış cnm 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Gereksiz insanlar ya bunun neresi komik olabilirkii benim de çoğunlukla eşim alıyor ne var bunda yani eşinde niye takmış ki bu kadar salakları 
0 oy
tarafından
Valla bn olsam hayırdır ortada gülecek bisey  mi var varsada söyleyin beraber gülelim derdim 

Erkeğin karısına ped almanın neresi komik bende daha birkere kendim almadim hep eşim alır 
0 oy
tarafından
Bende olsam iki çift söz söylerdim daha bu zamana kadar eşime aldırmadım çünkü ben her ped aldığımda eşim fazladan aldırır kalsın evde hayatım bitince zor durumda kalma der sende fazla al kenarda yedekte bulunsun
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benim eşim hiç almaz hep ben alirim utanır oda
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Var oyle kendini bilmez insanlar
0 oy
tarafından
Cahillik , patavatsizlik başka hiçbirşey değil  .

Eczane sahibine söyleyin .

Benim eşimde her zaman alır bana hiçte çekinmez ayip birşey mi yahu bu 

Eczaneden değilde marketlerden alin canim sende zor durumda kalmamış olursun
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim eşimde alıyor ne var ki bunda kocana donup ben takacak ahlım yok ne guluyor sun deyememıs benim esıme yapacak bunu benim esim onu yerın dibine sokar ☺️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Belki aralarında başka birşeye gülüyordular eczane çalışanlarının böyle birşeye güleceğini hiç sanmıyorum. Her ay eşime aldırırım korunma hapını hiç o tepkiyle karşılaşmadık

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,371 göst.
25 Ekim 2019 Aile kategorisinde ❤ Sihemin ❤Annesi ❤ (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 326 göst.
6 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mrcbltt (424 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 964 göst.
16 Ocak 2021 Aile kategorisinde Irmakbskrt (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 115 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Semabetula (15 puan) tarafından soruldu

378,214 soru

11,319,922 cevap

34,765 kullanıcı