0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde (424 puan) tarafından
Kizlar bugu kontrolumde nstye girdim bi 20dk doktora kontrole girmeyi bekledik ozele gidiyorum doktorum cok yogu sira bulmak bole cok zor 20 dk sonunda girdim muayene oldum nstye gonderdi sonra bi 25 dk nstye girmeyi bekledik esimle esimde hem ozele gelip bu kadar bekliyoruz diye sinir olup duruyo sonra sonunda girdim sabah 9 40 ta gittigimiz icin 1 tane elma yiyip gittim cocuk bi kac kez hareket etti kadin surekli azarlarmis gibi niye bisey yemeden geldin ikinciyi cekiyorum simdi dedi yaklasik bi 10 dk nstyi cekti onu cope atmis esimde beklemekten sıkıldı iyice geceden isten geldi ama cocuk bikac kez harekette etti onceki kadin degismis nstdeki bu gicik bisey kac kere gelmissin bilmen lazim falan diyo onceki kadin gobegimi falan sallardi 2 3 kez hareket ettimi verirdi kagidi bu beni o kadar bekletti sonra git cikolata meyve suyu ic gel oyle cekelim dedi bende kadinin boyle azarlarmis gibi tavirlarina sinir oldum esime dedim yuru gidiyoruz  eve ama.doktor zaten 4 gun sonra geri cagirdi 4 gun sonra yine gidicem bide vicdan azabi cektim acaba gitmeseydim diye doktor kontrolde bi sikinti yok dedi hamilelik hormonlarindanmisdir anlamadim

6 Cevaplar

+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Eee kadın azarlamis ki haklı.Yemedin diye bebek kalp atışında yavaşlar kadın nerden bilsin yemetigin için mi yoksa normal mi yavasliyor müneccim değil sonucta
(424 puan) tarafından
Ama ben diger kontrollerimede yemeden gidiyordum kadin bi kac kez hareket ettimi veriyodu kagidi
(6,203 puan) tarafından
Demek ki diğeri çokta umursamıyorum ve hareket etmesi degil,nst de kalp atışı onemli
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sende ona ayar cekseydin çok zormu Allah aşkına ya
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Pandemiden dolayı parası olan da olmayan da özele gidiyor çok yoğun bir de doktor iyiyse önü taşımıştır. Nst ye sadece senin doktorun göndermiyor atıyorum 5 tane doktorun hastası gidiyor. Keşke yanına birşey alıp sıra beklerken yeseydim. Tok olmak cidden önemli
0 oy
(788 puan) tarafından
Kadın sonuna kadar haklı canım kusura bakma sabah bende nst çektirdim yemek yemen onlar için önemli ikinci kez çekince uğraşıyorsun senin için söylüyor 20 dakika duracağına 40 dakika duruyorsun ve bekleyenlerin de hakkına.giriyorsun 
0 oy
(202 puan) tarafından
Kadın cok haklı kuzum karnin açsa bebek hareket etmezse kadının ne suçu var valla kadın doğruyu söylemiş keşke tatlı şeyler yiyip oyle çekilseydin hem o kabul etse bile doktor bebek hareketleri olmayınca tekrar cektirio
0 oy
tarafından
Yani haklı canım.simdi iyi dese suçlu kadın kötü dese suçlu o yüzden bebeğin neden az hareket ettiğini anlaması gerek deseydin tamam.yeyip.gekiyorum sonuçta onlarda iş yapıyor ve sırada bekleyenler var eşimde idare etmek zorunda.soylenmeye hakkı yok

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 948 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 241 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 488 göst.
12 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 230 göst.