0 oy
179 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sorum yukarıda Hanımlar

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tabikii  var benim önceki 2 düşüğümde progestan kullanırken oldu.  Ama bunda lekenmem vardi progsetan kesti lekelenmeyi
tarafından
Yanı bilmiyorum. Ben önceki hamileligimde hastanede yattim 3 kere iciriyorlardi. Şimdide 3 tane içiyorum hatta sabah kalkıp 8de içiyorum bi gun uyuyakalmışım bi kaç saat geç içtim lekelenme geldi hapı içinde geçti tekrar. Ama sen doktor ne dediyse onu yap
tarafından
Benim içerde kanama alanı vardı plasenta falan asagidaydi cmts den beri kullanıyorum
tarafından
Rabbim kolaylaştırsın kaç haftaliksin?
tarafından
10 haftalık
tarafından
Geçer canım insAllah
-Reklam-
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Valla ben düşük riski yaşadım kanamam oldu dıue bana verildi kanımı durdurdu iyi geldı bana 
0 oy
(215 puan) tarafından
Kanamam olmuştu doktora gittim progestan verdi düşük tehlikem durmustu
0 oy
tarafından
Düşük ihtimalini bilmiyorum ama şimdiki aklım olsa kullanmazdım. Normal doğumu zorlaştırıyor. Rahmin açılmasını zorlaştırıyor. Benim açılmam ilerlemedi ve sezaryen oldum. 
(3,901 puan) tarafından
Olsun istemeden de etkilenebilir arkadas ondan soledim..cnku hamile psikolojisi farkli..bnm doktorum o hap sayesnde erken dogum olmadığnı solemsti cnku skntili bi hamilelik gecrdm
tarafından
Erken doğumu engelliyor işte rahmi kalınlaştırdığı için. Ama normal doğum vaktin gelince de zorlaştırıyor. Tabii herkes için aynı olmayabilir.
tarafından
Nill çoğu doktor sezaryen yanlısı. Bu onların işine de gelir.
tarafından
Ben sezeryandan çok korkuyorum inşallah normal doğum nasip olur
tarafından
Hayırlısını iste. Ben doğal olduğu için normal doğumu çok istemiştim ama nasip olmadı. Sezaryenden korkulacak hiç bir şey yok.
0 oy
tarafından
3 haftadır fitil olarak kullanıyorum kanamamı iki günde geçirmişti. Doktor devam et dedi. Şuan bir sorun görünmüyor gibi ama yinede çok dikkat ediyorum. İş falan yapmıyorum dinleniyorum sürekli. 
tarafından
Bende kanama alanı vardı ve bebeğin eşi aşağıda idi kahverengi lekelenmem devam ediyor hala 4 gündür kullanıyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 107 göst.
0 oy
8 cevap 143 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 251 göst.
15 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 119 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde kdnkz (10 puan) tarafından soruldu

378,069 soru

11,315,926 cevap

34,757 kullanıcı

...