0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nerden başvuru oluyor migros Carrefour a101 şok bim felan

12 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından
İlanlari var sitelerinde
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Bim sınavla aliyo oranin kurallari biraz kati 

Digerlerinede cv birakiyosun ariyolar seni konusuyolar seninle lise mezunu olman lazim
(2,127 puan) tarafından
Aynen kuzum 3 yil once bende başvuru yaptim normal cv verdim ama artık sınavla aliyomuş daha yeni girdi heralde prosedürü degistirdiler aman bim zaten çok katıymış a101 veya şok en iyisi
(2,127 puan) tarafından
Tamam zaten bimle alakali olcak başka ne ile alakali olucak ama girmek icin bunsinava giriyo onu diyorum digerlerinde yok böyle bisey :)
(19 puan) tarafından
Aynennn bende bimden sonra Soka girmistimmmm Sokkk Cok rahat bi magaza cok guzel 3 2 bucuk yil calistim dogum yaptim ayrildim suan 2nci geliyo gircek olsam yine soka giderdimm emin ol a101 e bin basar bim kadar maasida yok ama olsun cok rahat ;)
(2,127 puan) tarafından
Cidden varya bide yukseldinmi cidden güzel maaşlari var
(19 puan) tarafından
Aynen maaslaei cok guzel ama velakin basin surekli agriri personelken agriyi basin yukselince kafayi yersin heralde ;))
0 oy
tarafından
Markete gidip direkt başvuru oluyor diye biliyorum yada işkur a yazilacaksin oradan seni çağırıyorlar adınıza iş bulundu diye gidip görüşüyorsun şartları ona göre seni ise alıyorlar 
tarafından
Teşekkür ederim canım
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(2,075 puan) tarafından

İşkur üzerinden başvuru yaparsan daha rahat çalışırken vardiya saati konusunda skntiya girmezsin ama kadroya kalman zorlaşır. Valla tamamen elinin yüzünün düzgün olmasına göre alıyorlar öyle tecrübe iş deneyimi fln aranmiyo. Zaten şartlar o kadar ağır ki katlanabilen çok olmadığından sürekli bı eleman alımı var.

Ama Migros Carrefour çok başka. Torpilin yoksa ancak sezonluk girersn. Çalışma şartları diğerlerinr göre daha iyi. Kadroya kalınca sendika seçeneği var her türlü hakkını koruyor
tarafından
Evet bende migros yakın evime özelikle migros istiyorum
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Bulunduğun yerdeki marketlere cv bırak onlar zaten sana. Dönüş yapıyorlar eleman lazım olursa önce bi  çağırıyorlar konuşuyorsun işte ona göre değerlendirme yapıp alıyorlar 
0 oy
(16,054 puan) tarafından

Cv hazırlayarak vereceksin marketlere onlar da sana haber veririz diyorlar. En çok dikkat ettikleri şey bildiğin dil ve referans. Ablam arapça biliyor diye markete aldılar. Etraf suriyeli doldu diye 

Ya da iskurdan basvursbilirsin
tarafından
Arapça felan bilmiyorum ki ya
(16,054 puan) tarafından
Kız ben onu örnek verdim. Mesela başka dil bilmiyorsun ama referansın iyidir. Ya da iyi bir okuldan mezun aldin. Ne bilim işte bakıyorlar öyle şeylere. Ha bide 30 yaşından yüksek olanları almıyorlar. Snein yaş kac
0 oy
tarafından
Direk magzadan form vereblrsn merkez subeleri olur insan kaynakları merkez şubede olurlar ordan goruseblrsn ben öyle yapmstm yanj bir zamanlar
0 oy
(238 puan) tarafından
Cnm a 101 de clısırum  magzaya gıdıosun cv bırakıosun
tarafından
Alırken neye bakıyorlar peki
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Carrefour icin magazalara gidip basvuru formu doldurabilirsin ya da int is ilanlarindan baasvurabilirsin eleman ihtiyaci olursa gerekli magazaya is gorusmesi icin yonlendirirler canim migrosta ayni sekilde 
0 oy
tarafından
Direk onlara git sor eleman lazım mı başvuru yapmak istiyorum diye 
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Cv hazırlayıp bırakıyosun onlar cv bakıp bazılarını çağırıyorlar yğz yüze mülakat yapıp alıyolar. A101de çalıştım 
0 oy
tarafından
Valla canım file varsa fileye gir elemanına çok seger veriyo orasi

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 750 göst.
0 oy
5 cevap 81 göst.
24 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmastl (666 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Janya 6 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asabii (218 puan) tarafından soruldu

381,011 soru

11,406,705 cevap

34,944 kullanıcı

...