0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (1,012 puan) tarafından
Belden sıvı alınaraj bakılan. Sinir sğstemi hastaoığı. Felç gibi hareketi kısıtlıyor. Ve dünyada yüzbinde 1 kişide görülüyormuş. Var mı bu hastalığı geçiren :(( babamın teşhisi konuldu: ((

4 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım Rabbim başınızdan eksik etmesin inşallah. 
(1,012 puan) tarafından
Aminn aminn :( çok çok kötüyüm  lütfen 1kez bari dua edin. Kimin duası kabul olur bilemeyiz yalvarırım çaresizim :(
(2,323 puan) tarafından
Rabbim elden ayaktan düşürmesin inşallah canım Rabbim den ümit kesilmez benim annem kanser hastası babamın kanserden parmağı kesildi yinede hamdolsun can bedenden çıkmadıkça ümit hep vardır Rabbim şifa versin inşallah dua et onun için..
(1,012 puan) tarafından
Rabbim benim babamada şifa versin ne kolu hareket ediyor ne ayağı 1 gün içinde oldu :((( aminn Aminn aklımdan 1 saniye çıkmıyor duam hep babamlaa :((
-Reklam-
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Allah şifa versin canm bilgim yok 
(1,012 puan) tarafından
Aminn aminn :( çok çok kötüyüm  lütfen 1kez bari dua edin. Kimin duası kabul olur bilemeyiz yalvarırım çaresizim :(
(12,498 puan) tarafından
Ederim canım Rabbim sizlere bağışlasın şifa ayetleri var okuyun okutun salatu tefriciye okuyun   herşey duaya bakar eksik etmeyin Allah inşallah kabul eder dualarınızı sizlere bağışlasın inşallah
(1,012 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun duanız için :( 41 yasin okuduk sürekli dua ediyoruz :(( ve ben aksi gibi bugğn hasta oldum. Hasta olup birşey okuyamayınca kendimi iyice çaresiz hissettim bişey yapamıyorum diye:(
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım
(1,012 puan) tarafından
(2,874 puan) tarafından
Ederim canım rabbim tüm hastalarımıza şifa versin inşallah tez zamanda
(1,012 puan) tarafından
Allah razı olsun amin aminnn inşallah :((
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin kuzum ya Allah iyi etsin inşallah 
(1,012 puan) tarafından
tarafından
Allah yardımcısı olsun kuzum rabbim şafi isminin hürmetine şifa versin
(1,012 puan) tarafından
Aminn Allah bin kere razı olsun sizden amin inşallahhh :((
tarafından
Senden de kuzum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 189 göst.
6 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifnur06 (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aytencelik (4,280 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
24 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşraaaa (2,947 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 287 göst.

381,698 soru

11,426,502 cevap

34,985 kullanıcı

...