0 oy
186 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (317 puan) tarafından
Geçirdikten sonra bir daha tekrarlanıyor mu ve neden nöbet gecirir

6 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Benim oğlum 3 kez nöbet gecirdi
(14,032 puan) tarafından
Doktora götürdük canım biz 3 kez olması normal değil çünkü. İlaca başlattı doktorlar epilepsi den şüpheleniyor mr ve eeg çekilecek randevumuzu bekliyoruz
(894 puan) tarafından
Anladım canım Rabbim şifa versin
(14,032 puan) tarafından
Amin inşallah. Senin çocuğun mu geçirdi canım
(317 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim benim kizim da bugün geçirdi 39 derce ateşi vardi siz o esnada ne yaptınız
(14,032 puan) tarafından
Doktor hiç bir sey yapmayın sadece ters çevirin tükürük boğazına kaçmasın diyor. Ardından hemen ambulans i arayıp hastaneye götürüyoruz serum takılıyor vücudunu çok fazla kastigi için ortalama 2 3 saat uyuyor ve bütün gün yorgun oluyor
-Reklam-
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşaAllah bir daha olmaz 

Benim nöbet geçirdi post açmıştım hatta 15 gün hastanede yattı epilepsi hastası ve ilaç kullanıyor ama benim kızımın ateşi ilk nöbette olmadı hastanede ikinci nöbet sonrası oldu doktor ilk 48 saat çok önemli demişti tekrar ederse 48 saatte eder demişti

Ama büyük kızım iki yaşında havale geçirmişti gizli ateş demişti doktor bir daha tekrar etmedi çok şükür
(317 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canim  cok zor bir durummus suan hastanede gözlem altındayız
(2,244 puan) tarafından
Allah şifa versin inşaAllah tekrarlamaz çıkarsınız
(317 puan) tarafından
Bütün çocuklarımıza şifa versin kuzu şimdi postunu okudum ayni durumları bende yaşadım Rabbim bir daha yaşatmasın
(2,244 puan) tarafından
Amin cümlemize
0 oy
(418 puan) tarafından
Tanıdığımın kızı geçirdi. 2gün üst üste sara şüpesiyle hep kontrole gideckmiş
0 oy
tarafından
Kuzenim epilepsi hastası 15 seneyi geçti nöbet geçirirken hiç yanında yoktum ayda 1 geçirir 
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Yegenlerim geçiriyordu canim tedavi gördüler. Babasi da öyleymiş küçükken kalıtımsal bi durum demis doktor su an iyiler çok şükür..
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun nobet deyince epilepsi sandim havale geçirdi anladigim kadari ile kaynimin kizi gecirmisti 39.5 derece ates ile bayildi ama
(317 puan) tarafından
Sağol canim evet havale geçirdi bidaha geçirdi mi o kiz
tarafından
Yok heralde gecirse duyardım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 83 göst.
30 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cerenin Annesi (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 232 göst.
0 oy
12 cevap 109 göst.
11 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 173 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde SL (1,012 puan) tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...