0 oy
272 göst.
Aile kategorisinde (390 puan) tarafından
Az once denedik ama benim yardimetmeme izin vermedi kendiisi de yapamadi nasil olucak aceba erken mi dis fircalamak icin 2 yasinda.

13 Cevaplar

0 oy
(3,107 puan) tarafından

Yeğenim o yaşta fırçayı ısırıyordu:D öğrenir yavaş yavaş:D

(390 puan) tarafından
Hahah:)) bizimkininde zor elinden aldik televizyonu fircalayodu:D
(3,107 puan) tarafından
Hahaha o fırça diş hariç her yere değecek :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hep karsisinda fircalarim oda alir fircalar zaten tam taklit.donemleri. ben ustu fircaliyorum ozellikle.gorsun diye oda yapiyo arkaya goturuyorum oda goturuyor
(390 puan) tarafından
Bende oyle yapiyim o zman
0 oy
tarafından
Sen fırçalarken göster hemen kapıyorlar zaten benim oğlum da arkalarını güzel fırcalıyo bende önlerine yardım ediyorum orayı tam yapamıyor benimki de 2 yaşın da
(390 puan) tarafından
Ne guzel masallh minige.Bizim ilkk denememiz oldu pek beceremedi ama olsun denicez insallh olur:))
0 oy
tarafından
Zorlama canım benim kız hergün benden göre göre bi heveslendi ben hiç fırçala demedim kendi diş fırçalamak için can atıyor şimdi 
(390 puan) tarafından
O zman bende yaninda fircaliyim
tarafından
Aynen en etkili yol :)
0 oy
(64 puan) tarafından
Canim zamanla öğrenecektir.  Ben hadi oğlum dişlerimizi fırçalayalim diyorum lavaboya gidiyoruz ben fırçalarken o sadece izliyor ve firca ağzında beni  taklit ediyor böyle taklit ede ede öğrenecektir benim ki henüz daha 18 aylik ama yavaş yavaş öğreniyoruz 
(390 puan) tarafından
Masallh siz erkwn baslamissiniz. O zman bizde oyle yapalim
(390 puan) tarafından
Peki macunu yemiyo mu?
(64 puan) tarafından
Henuz macun aşamasına geçmedik canim :D dis fırçasını ıslatıp veriyorum sadece biraz daha böyle idare edecek artık macun daha sonra:D
(390 puan) tarafından
Bende oyle dusundum. Oglumun on disleri simdiden sararmis :))
0 oy
(48,634 puan) tarafından
kizim 28 aylik uzun zamandır fircaliyo eline veriyorum once macunu yiyo sonra oynayarak fircaliyo sadece yere surme baska yere degirme diye uyarıyorum surekli
(390 puan) tarafından
Macunu yemesinde sorun olmaz mi
(48,634 puan) tarafından
çocuklar icin olanindan koklatiyorum onun meragina fircaliyo tv dede goruyo elifte falan
0 oy
(777 puan) tarafından
Canım benim oğlum 2 buçuk yaşında.geçen ilkbahardan bu yana yanında fırçalıyorum.sonra baya alıştı.ben ona bikaç tane fırça aldım kendisi seçtiğiyle fırçalıyor şimdi.benim dişlerimi fırçalamasına izin veriyorum sonra onunkileri beraber fırçalıyoruz.böyle böyle alıştı.yanında fırçalamaya devam et mutlaka alışacaktır.
(390 puan) tarafından
Macun kullaniyo musunuz
(777 puan) tarafından
Yok canım macunsuz suyla fırçalıyorum
0 oy
(10,497 puan) tarafından
22 aylık kızım eline veriyorum ama macun kullanmıyorum kendi kendine ileri geri yapıyor macun daha almadım 
(390 puan) tarafından
Bizde simdilik macunsuz fircaliyoruz
(10,497 puan) tarafından
Öğrenir cnm ya
(390 puan) tarafından
Insallh. Cok abur cubur yiyo boyle giderse dis kalmaz
0 oy
(515 puan) tarafından
Canım henuz erken ama ogrenmesınde fayda var ben macunsuz ogluma fırcayı verıyorum hadı oglum sen de fırcala dıorum hergun bana bakıp o da yapıypt
(390 puan) tarafından
Evet ne kadar erken ogrenirse daha iyi
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Daha 1,5 yaşında fırçaliyo kızım biz sürekli onun yanında fircaliyoruz goruyodu 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
16 aylık kızım macun sürmeden ıslatıp veriyorum benden güzel fircaliyor babasından görmüş taklit ediyor bı ay felan sürüyor bence alışması o yüzden acele etme
0 oy
tarafından
Oğlum 18 aylık DHA bizi görmüş fırçalarkn aynısını oda yapıyor sağa sola götürüp getirerek yani senden görmesi lazım
0 oy
(305 puan) tarafından
Canım benim kizimda çok sever fircalamayi  her gece yatmadan önce mutlaka fircalariz ikimiz ama macunu karadut özlü tadını sevdi yutuyor macunu tükürmek istemiyor:)) bi onu ogretemedim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 131 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.
2 gün önce Yemek-Tarifler kategorisinde E.m.hs (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3Prensesannesii. (18 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 185 göst.
7 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde 1kalpde_2can (22 puan) tarafından soruldu

379,320 soru

11,354,092 cevap

34,827 kullanıcı

...