0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde (406 puan) tarafından
kapalı
Kızlar buraya da daha önce çok kez yazmıştım o dönemlerde ama şimdi patlak veriyor galiba.

Eşimden asla bir taşkınlık pislik görmedim bana karşı bir küfür hakaret yapmadı bu zamana kadar ama ben hamile kaldım ilk 3 ay yanında yatamamstm koku hassasiyetinden dolayı sonra eşime defalarca sucuk pide kıyma yeme kokuyor diyordum yiyordu bu minicik bir örnek bunlar birikti hep asıl mesele gebeliğin 6.ayindan sonra ayrı yatmaya başladı hava çok sıcak balkonda yatcm diye doğum yaptım Allah sizi inandırsn 6 ay yaklaşmadi birlikte olmadık bu arada hâlâ ayrı yattık ben oğlumla yattım o başka odada yattı ve benim oğlum 9 ay boyunca uyumadı ama ben istedim ki arada yatsın yanımda hep bı kavga ettik yok çocuk uyanıyo rahat edemiyom falan. Bu arada 1 haftalık lohusayken artık o kadar çok özledim ki onunla uyumayı o dönem kendi agzimla yanıma yat biraz bebek annemlerde kokunu özledim seni özledim dedim gelmedi yorgunum hayatım dedi. 6. Ayın sonunda da ben agzimla istedim ilişkiyi ondada birliktelik olduktan sonra geri gidip salonda yattı hep o kadar üzülmüştüm ki neyse anlat bitmez kısa keseyim şimdi oğlum 1 buçuk yaşında ve biz 7 aydır beraberi uyuyoruz ama ben bişey hissedemiyorm eskisi gibi afedersiniz sexi olmak bile gelmiyor içimden. Artık yanımda aramıyorum gelmezse bile ne bileyim içimde öfkesi mi kaldı yoksa hevesim mı bitti bilmiyorm şimdi bana diyo neden böylesin ben senin için ömrümü veririm diye bende diyorum içimden gelmiyor. Düşünceniz nedir?? Çünkü ben uzaktaym ailemden farklı şehirdeym bir saçmalık yapmak istemem
notu ile kapatıldı: Soru tekrarı

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 658 göst.
20 Ocak 2021 Aile kategorisinde Aaayys (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 313 göst.
3 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
0 oy
2 cevap 56 göst.
3 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu

381,011 soru

11,406,705 cevap

34,944 kullanıcı

...