0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde (1,233 puan) tarafından
3. Aya Bi haftamız kaldı fakat bebeğim bugun cok huysuz hep ağlıyo gazı yok kakasını rahat yaptı cunku karnında tok ama durmuyo hep ağlıyo napcam ya 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Atak haftası olabilir kuzum Google dan yaz atak hesaplama diye çıkar ordan hesapla
(1,233 puan) tarafından
Butun gün muz mız durmuyo ya
tarafından
Arada öyle oluyor kuzu benimki de 6 aylık olacak hala ayni
(1,233 puan) tarafından
Allah kolaylık versn bize ya
tarafından
Amin kuzum amin benimki o zamanlara şükrettiriyo 4. Ayda sapıttı gece uykusu kalmadi
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Ben atak matak bilmimmm

0 oy
tarafından
Benim ki 3 yasinda hala agliyor sebebini tip bile bupamadi...

Mesela suan sinirimden oturup bende aglicam. O kadar.ki cildirtti beni en sonunda sizdi kaldi. Resmen kasilmalarim basladi
(1,233 puan) tarafından
Nolcak bu halimiz yorgunluktan öldum öbür iki oğlumda böyle bişi yaşamadım bu oğlum bitirdi bni şimdiden
tarafından
Benim ilk oglum ama jaynanam 13 cocuk dkgurmus bakmis ben bkylesini gormedim kizim diyor
(1,233 puan) tarafından
İnanırmısn bnm kaynnmla annemde öyle diyo
tarafından
Anlamiyorum dertleri ne.
(1,233 puan) tarafından
Anlasak çare bul azda işte
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Cnm nazardan bile ağlar sen bol bol oku bide ateşi falan varsa da aglayabilir biyeri ağrır ağlar derdini anlatamazsen gazı çıktı dersin belki çıkmamıştır yine ağlar çünkü ağlayarak anlatmaya çalışıyor 
(1,233 puan) tarafından
Saol cnm ya olabilir
(1,219 puan) tarafından
Bişey değil cnm ben kızımı hergece yatmadan okuyarak büyüttüm yarım saat okurdum sakinleşirdi
(1,233 puan) tarafından
Sen süylemeden evvel ayetel kürsi okudum rahatladı uyudu omu etki eti anlamdım gercekten de gözümüz deyiyo
(1,219 puan) tarafından
Aynen cnm bide ayeter Kürsi den önce felak naz ve Samet oku 3 er defa ardından 1 kere  ayeter Kürsi oku nazar kalmıyor esimede kızımda kendimede öyle yaşıyorum eğer esnemerim kesilmezse kesilene kadar tekrarlıyorum kimi zaman ağlıyorum oderece değiyor kızıma
(1,233 puan) tarafından
Cok saol cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Aysekulder (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,910 soru

11,372,803 cevap

34,855 kullanıcı