0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Kizlar bebeğinde içe basarak yürüme var mı kızım 11 aylıkken yavaş yavaş adım attı yaşından hemen sonra yürümeye başladı tam anlamıyla şuan 14 aylık sağ ayağı çok içe basıyor yarın doktora gidicez ortopediye sıra aldık ama merak ettim başına gelen varsa nasıl bir süreç

2 Cevaplar

0 oy
(1,048 puan) tarafından

Ayağının iç, orta kısmı yere değiyor benim kızımın içe basmak dediğiniz buysa. 

Düz taban dedi ortopedi. Özel ortopedik ayakkabılar kullanın ama genetik birşey düzelme pek olmaz dedi. Babasında var :angel: neyseki ciddi bir rahatsızlık değil 

-Reklam-
0 oy
(305 puan) tarafından
Canım benim kizimda sağ ayağını içe doğru basıyor bende öyle yürüdüğüm için genetik olduğunu düşünüyorum  doktordan sonra buraya yazar mısın ne dediğini ciddi bir sorun muymuş 
(45 puan) tarafından
Olur canım öğlen yazarım yeniden
(305 puan) tarafından
Tamam canım çok sagol
(45 puan) tarafından
Ayakkabılarını ters giydirin eğer 2 yaşından sonra da devam ederse mutlaka gelin o zaman sorun olur fwrjli bı tedavi uygularız 2 yaşına kadar normal dedi canım şimdi bı sure ayakkabıları ters giyicekmis
(305 puan) tarafından
Hmm anladım canım  ben geç kaldım sanırım kızım 3 yaşına girecek cevabın için çok teşekkür ederim
tarafından
Prenses annesi  benim oflumde içe doğru basıyor  randuvu aldım sıra yok. Sizin ccugunuz düzelme olduğumu ters giydiriyorsunuz mu ayakabiyi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 167 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
16 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra_dilan (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 90 göst.
23 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 426 göst.

379,186 soru

11,350,753 cevap

34,818 kullanıcı

...