0 oy
845 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar kocama uydum saçımla hint kınası surdu aylar önce gelişi güzel kimi yerler siyah kimi yerler kahve sarı arası boya sürsem nasil olur kuaföre gitmek istemiyorum kapaliyim sadece biraz düzen tutsa yeter bazi yerlerde koyu renk boya sürsen olur yaziyor dogru olabilir mi:'(

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hint kınası ile boya bjr arada olmz bnce :(
tarafından
Kolay kolay akmaz diyorlar ama ben saçımda akmış gibi hissediyorum sence akmış olabilir mi canım
-Reklam-
0 oy
(1,329 puan) tarafından

Eee tamamına kına sürsem tekrar canım boya olmaz diye biliyorum kına üstüne:ermm:

tarafından
Siyah istemiyorum canım zorla boyadı sana başka renk yakışmaz dedi mahvetti beni ya:((
0 oy
tarafından

Kız neden bilmiyorum ama nickine çok gülesim geliyo yaa bizim köyde edep yerine pitik derlerdi :D

tarafından
Aynen :) bizde de öle derler özellikle çocuklara
(1,329 puan) tarafından
Bende yazacaktım vazgeçtim benimde gulesim geliyor:D
tarafından
Pıttık derlermiş oyle söylemişti bi kaç arkadaş burdan ama benim ki pitikcan ya:D
(1,329 puan) tarafından
Pıtış deriz biz:DD
tarafından
Tövbe estağfurullah yaaa bu gece iyice çıkdım zıvanadan :)
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Mavi siyah rengine boya. Sadece siyah yapma. Çok daha parlak gösterir hemde kapatır diğer renkleri. Eşine bırakma kendin de elleme bilen birine boyat 
tarafından
Kız boyada yaptı çok güzel boyuyor ama bana yakistirmiyormus siyahtan Baska ama dediğin bana çok mantıklı geldi çok sağol canım benim
0 oy
tarafından
Kına üstüne boya olmaz demişti kuaför bana bence birdaha kına sür 
tarafından
Siyah istemiyorum canım ya:((
0 oy
tarafından
Tek saçıma sürdüğüm şey normal kına dir çok güzel kokuyor ve canlı parlak oluyor tavsiye ederim
tarafından
Kırmızı olan mı canım
tarafından
Normal kına canım ya kırmızı falan yoktu k yeşil toz kına soğutulmuş çayla güzel eziyorum sulandırıp 50 günde bir kinami yakıyorum hem örgüsü falan taş gibi oluyor gurlestiriyor saçı
tarafından
Anladım canim ben o kınaları kokusuna gelemiyorum kendi kınanda bile yaptırmadım avcuma dokundurdular o kadar:(
tarafından
Cennet kız o sevilmez mi hiç tabi tercih meselesi
0 oy
tarafından
Hint kınasınin üzerine boya tutmuyor 
tarafından
Siyah a hiç bulaşma kuzu o da Hint boyasından farksız akmıyor acilmiyor. Onun üstüne tutmaz denedim çünkü ergen donemlerimde hatta siyah Hint kınası yapmıştım dört yıl kaldı kestim kurtuldum
tarafından
Saçım zaten kısacık canim çokda geç uzuyor kaldım böyle sanırım:/
tarafından
İstersen dene bı kuzu biraz koyu bı renk al sür kahve tonları inşallah işe yarar yoksa bekle biraz uzamasını uzatınca kes
tarafından
Sanırım oyle yapicam canim son çare teşekkür ederim ❤
tarafından
Rica ederim ♥️
0 oy
tarafından
Siyah yaparsan kapanır 
tarafından
Siyahtan çok sıkıldım canm ya
tarafından
Başka şansın kalmamış ama :)
tarafından
Kaldım böyle desene:D
0 oy
(570 puan) tarafından
Yapma mahvedersin o saçın uzasın aksın 
tarafından
Saçım çok geç uzuyor 6 ay önce kısacık yaptım hala kısacık ya:/
(570 puan) tarafından
Ama hint kınasının üzerine boya olmaz ki canım :/
0 oy
(678 puan) tarafından
Kinanin  temizlenmesi çok zor buyum hata yapmışsın malesef ama direk  siyah boya al mavi siyah olanlardan bayağı güzel bir siyah oluyor ancak öyle kurtulursun 
tarafından
Onu denicem sanirim canim bi arkadaş daha önerdi sagolsun teşekkür ederim kuzum
0 oy
(85 puan) tarafından
Siyah mavi yada patlıcan moru ikisi de siyaha baskın geliyor hem sana değişiklik hem eşinin istedigi gibi koyu renk olur
tarafından
Ya canımsın çok teşekkür ederim deniycem insallah❤❤❤❤❤
0 oy
(808 puan) tarafından
Tutmuyo kınanın üstüne biya
tarafından
Valla deniycem canım bakalım ne olacak:)))
0 oy
tarafından
Siyaha boya canım siyah tutar 
tarafından
Siyah değilde sağolsun burdan bi kaç arkadaş tavsiyesi üzerine ya mavi siyah yada patlıcan moruna boyuycam
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım kına üstüne boya tutmaz ki.
tarafından
Deniycem canim Bakalım sonuç ne olucak:/
(7,118 puan) tarafından
InsaAllah istediğin gibi olur canım.
tarafından
Inşallah canim çok teşekkür ederim ❤❤
0 oy
(237 puan) tarafından
Ayy sus sus bende normal boya yaptım saçımı açtıktan sonra sndi siyah boya aktı bazı yerlerdesacımın rengi gözüküyor  bi ara  kuaföre gidicem artık adam akıllı bişey yaptırıcam 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 300 göst.
21 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Aaayys (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 140 göst.
0 oy
1 cevap 31 göst.
13 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveeeee (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 742 göst.
12 Mart 2021 Aile kategorisinde Şansımbebegim (344 puan) tarafından soruldu

381,147 soru

11,410,426 cevap

34,949 kullanıcı

...