0 oy
763 göst.
Diğer kategorisinde (262 puan) tarafından
Hergün biri anlık istiyor ya hicde girmiyom valla 

20 Cevaplar

+5 oy
(12,264 puan) tarafından

Senin tercihin bebeğim :D

Buranın bir geleneği haline geldi herkes memnun sen değilsen sen bilirsiniz:D

(262 puan) tarafından
Valla ben görmekten cok skldim keske bende cikmasa
(12,264 puan) tarafından
Keşkem;))
tarafından
++++canım içi ❤️❤️
(12,264 puan) tarafından
Sağol canısı ❤️❤️❤️☺️
-Reklam-
+3 oy
(3,669 puan) tarafından
Ne olcak ki yanı cinsellilk postları dan  iyi bence anlık
(262 puan) tarafından
Orası öyle ama ben bazende tecrubeleniyorum yada eşim iyiki böyle degil diyorum :D
(9,626 puan) tarafından
Helalinden 1 artı ☺️☺️
(3,669 puan) tarafından
Anladım oda güzel :D senin İcin ben sevmem o konuları konusmayı ama kimseye de karısmam herkese acık platform sonucta..
 Thank you metenin annesi :)
(262 puan) tarafından
Tabisiiii
(9,626 puan) tarafından
☺️❤❤❤
+3 oy
tarafından
Yeme içme cinsellik vs tmm da bu soru saçma gerçekten ne ypsnlar?
(1,206 puan) tarafından
Iste demek istedigim kendi anligi guzel olunca
(262 puan) tarafından
Aynen bende bundan bahsetmek istemiştim artiladim kız +
(855 puan) tarafından
Yoo bebek uyuturken sigara içerken veya iş yaparken atanda var güzel oluyor bence sonuçta toplu bir site burası :)
(12,830 puan) tarafından
Alış emojisi sana yağız efe ☺️
(1,206 puan) tarafından
Peri zaten genellikle dedim farkettiysen
+2 oy
(25,224 puan) tarafından
Gerçekten bitmediniz ya girmezsen girme yani sen gir diye yazmıyo millet . Biri de çıkıp demiyor ki hergün karı koca ilişkisi kaynana dedikodusu neden açılıyor demiyor. Meraklısınız çünkü dedikoduya pis muhabbetlere. Burası sohbet eğlence ortamı amma kasvetli insansınız ya
tarafından
++++++++++
(262 puan) tarafından
Yaa ewt her postta goruyorum seniii herseye bi cevabin var onu demiyosun ama ben girsem bile coğu seye yazmam aman ne kadar abartiyorlar der gecerim
(25,224 puan) tarafından
Evet demiyorum çünkü pis muhabbet sevmiyorum dedikodu postu sevmiyorum ve yazmıyorum. Sana soracak değiliz kime ne yazacağımızı sen yazmazsan yazma yani burda bulunma amacımız sohbet muhabbet fikir alışverişi.
(262 puan) tarafından
Oylemi o zmn benim postumada karisamazsin ben sevmiyorummm sen ne seviyosan sev
(25,224 puan) tarafından
Sende milletin ne yazdıgına karışamazsın hadi canım hadi....
+2 oy
tarafından

Ah cnm doğru. Anlık değil de    kocayı kötülememiz lazım.   Kaynanayi hergun anlatmamız lazım.  En önemli si.  Kocanla nasıl ilişkiye girdigini sormak lazım. Dimi siz ve sizin gibiler bu şekilde zevk alıyorsunuz.    Güzel birşey görünce rahatsız oluyorsunuz dimi.  Heleki. Mutlu bir post görünce. Eleştirmeye bayiliyorsunuz.  

ADI ÜZERİNDE. ANNELER SOHBET YERİ BURASI. :angry::angry: 

(262 puan) tarafından
Hadi canimmmm ben bilmiyodumm hic kimse cinsillek veya kaynana postunu sevmiyor birsurude giren var hayretttt ben zaten oyle herseye girmiyorum sorularima bakarsaniz asla öyle seylerde paylasmam kime ne benim evimin icinden .
tarafından
Bilmediğin için hatırlattım bende
(262 puan) tarafından
Kafan güzel belli
tarafından
He 2 bardak ayran içtim.   :D   :D
+1 oy
tarafından
Ahhshshsd derdini seveyim ya gece 2.30da :D
(262 puan) tarafından
Sev kızzz hamilelikte keyif yapabildigim kadar yapmaya calisiyom sonra cocuk malumun yapamicam
+1 oy
(1,419 puan) tarafından

Maksat muhabbet canım bence bazı postlar dan daha ve kat kat iyi ama ben hiç anlık atmadım sözlü olarak söylerim :D

(1,419 puan) tarafından
İlk öyle oluyor ama postu okumakta önemli canım yorumları da sadece başlığı okuyup geçmemek gerek çünkü sohbet sıcak ve güzel oluyor okuduğum kadarıyla ve bazen katıldığım kadarıyla :)
(262 puan) tarafından
Ha doğrudur kuzum hadi bi kere senin hatrina gircem
(1,419 puan) tarafından
Katıl kız nolcak :)) ben okurum normalde eğlenceli olur yani birbirini tanıyanlar var mesela orda sohbet açıyorlar konuşurlar şakalaşırlar öyle yani kuzum ♥️
(262 puan) tarafından
Tamam canim saol giricem senin hatrina
(1,419 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️
+1 oy
(1,494 puan) tarafından

Allah başka dert sıkıntı vermesin... :D

+1 oy
(405 puan) tarafından
Ne yapsınlar ne var ki bunda bir buna karışmamıştı millet ne yapsalar söz...
tarafından
Yazım hatası olmuş.  Neden avukatlık yapmaya geçiliyor
(12,904 puan) tarafından
Valla burda herkes birbirinin avukatı sana birşey olsa bende avukatinim öyle düşün .d ama ön yargilisin daha once de sana birsey soulenmedigi halde insqnlara bir sürü şey demistin şimdi de
(262 puan) tarafından
Offf gitte herseye muhalefet olanlara yaz bi seyi hic sevmedim icin paylastim bir söz oldu sevmek zorunda degilim ve paylasirim post olarak kime nee
tarafından
Sen bizim paylarimizdam rahatsız olduğum gibi bizde senin bu postundan rahatsız oluyoruz
(262 puan) tarafından
Ben rahatsiz oldum ama kimseyi linclemedim
+1 oy
(44,603 puan) tarafından

En sevdiğim post diyebilirim:)

+1 oy
(15,823 puan) tarafından
Canımız sıkılıyor anlık atıyoruz. Hoşuna gitmiyorsa görmezden gel. Her şeye de niye bunu attınız denilmesinden bende sıkıldım. 
tarafından
+++++++
(15,823 puan) tarafından
Senin yorumu okudum sana da artı verecektim artım kalmadı
tarafından
Problem değil balım gönüller bir olsun
(262 puan) tarafından
Offf bi tane post actikkk sizde linclemeye ne meraklisinizzz lincvi tayfa Allah elinize dusurmesin
+1 oy
tarafından
Noldu odamı rahatsız etti sizi ya bigidin Allah aşkına isteyen istediğini paylaşır sende girme zaten git dedikodu postları oku cınımmm 
(262 puan) tarafından
Ewt rahatsiz ettigi icin paylastim duzgun konusmayi öğren önce
tarafından
Buda yeni moda oldu şunu paylaşmayın bunu paylaşmayın kimseye karışmak gibi hakkınız yok burda herkes herşeyi paylaşır rahatsız oluyorsan okumaz yorum yapmazsın konuşmayı da senden öğrenecek değilim sen kimseye karışmamayı öğren bence
0 oy
(14,013 puan) tarafından
Yoklama alınıyor işte 
(1,206 puan) tarafından
Kiz benimki de aksam uyumustu bi ara uyanmis agzimdaki sakizi gormus sakiz istedi vermeyince ağzıma zorla parmagini sokmaya calisiyor o ara uykusu dagildi yeni uyudu:)
(14,013 puan) tarafından
Kaç aylık :D
(1,206 puan) tarafından
19.5 seninki
(14,013 puan) tarafından
9 :))
(1,206 puan) tarafından
Amanın kız seninki daha küçükmüş sallamaya alıştırdıysan ondan olabilir canım
0 oy
(325 puan) tarafından

Sohbet platformu burası başka ne istenebilir ki:D

0 oy
tarafından
Bende anlamadım:(
0 oy
(27,329 puan) tarafından

Allah başka dert vermesin

0 oy
tarafından

Sizde çok abartınız ya;) oldu canım canım başka ne paylaşmayalım söyle de ona gore paylaşalım :woot:

(262 puan) tarafından
Ben pek paylasmamaktan yanayimmm millet konu oldun diye herseyini döküyor buraya sonrada googleden kocam gormus diyor
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Sen yenisin galiba .Buranın bu bölümün geleneği oldu artık. Ve çokta güzel. İnsanlar ne yapsın 1 kahve molasini huzurunu paylasmanin ne gibi sıkıntısı olabilir ki ? Burasi gebelik dışı platform.
0 oy
(12,830 puan) tarafından

Ben çok seviyorum  guzel ulkemin 81 ilinden insan var  herkes farklı yerler de Görüyoruz kim neler yapıyor  

Peki whatsapp da Instagram da durum atanlara ne diyorsun atmayın mi:D

0 oy
(649 puan) tarafından
Kız bata bata bu mu battı gözüne burda ne postlar gördü bu gözler 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 389 göst.
4 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 151 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.
21 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annne3 (177 puan) tarafından soruldu

377,720 soru

11,305,074 cevap

34,731 kullanıcı

...