0 oy
375 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
kocam bana surat astı çocuğum beni çok yordu onun evi benimkinden daha güzel vs. Herşeyden şikayet ediyoruz. Kadın bütün herşeyi tek cümleyle özetlemiş " olmayana takılıp, olanı kaybetmek istemedim" çok güzel anlatıyor dinleyin

11 Cevaplar

+1 oy
(2,257 puan) tarafından
O kadar doğru ki benim kayinbabam gilde Yörük inanki varya adamlar hc br şeyden şikayetçi degillerr sabah aksam peynir ekmek yeseler neden böyle neden söyle demiyorlar helal olsun valla
-Reklam-
0 oy
(349 puan) tarafından
Ne diycemi bilemedim şuan. Ama emin ol bu insanların evi bizimkinden daha bereketli ve evlerinin içi bizimkinden daha huzır doludur
(3,276 puan) tarafından
+++hakkım dolmuş yoksa verecektim canım çok doğru dedin
0 oy
tarafından
Evet görmüştüm bunu çok aklı başında ve kanaatkar bir kadın.

Bazen çok nankör olabiliyoruz. Rabbim affetsin. Şükreden kullarından eylesin amin
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Çok güzel canım ah keşke herkes böyle dusunebilse
0 oy
tarafından
İnsanoğlu çok nankör gerçekten o kadar haklıki bu dünyanın geçici olduğunu kabullenmek herşey daha guzel olurdu 
0 oy
tarafından
Bu hayatta elindekinin kiymetini bilip azgınlık etmiyecek azla yetinmesni sevdiğin insanların yanında olmasına sağlıklı olmasına şükür edicen zaten hayat bu her saniyenin değerini bilip şükredip yasamak 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Cok guzel anlaitmis ya
0 oy
tarafından
Çok gezen, çok insan tanıyan, çok okuyan ve bir yakınını kaybetmiş insan... 

Hayatı böyleleri anlar ve dünyevi duyguları hazları bir kenara bırakır. Ölümlü dünya kimseye kalmayacak ki. Burada görüyorum postlar, şu bana şunu dedi haksızmıyım , bu bana böyle baktı trip atayım mı, şu bana şunu almış laf sokayım mı... Ne kadar boş şeyler, dert arayışları

Rabbim insanı sevdiğinin yokluğuyla ve sağlıkla imtihan etmesin gerisi gelir geçer, bu iki şeyin yokluğu varya insanı yaralı bırakır hayatı umursatmaz. 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Üzüldüm kadın ağlarken ya. Içi yaniyo ama dışardan güçlü biri . Hakikaten ne güzel konuşmuş ama acısını da bastırmaya çalıştığı besbelli .
0 oy
tarafından
İnsan oğlu yaziyoz diyoz da oh siz rahstsizniz hiç bakanm yok yokluktan et yiyemiyoz bu çocuk niye böle yoruldum uykusuzum neler neler ya 
0 oy
tarafından
Tamda dinimizdeki gibi yasiyor hep kendinden aşağılara bakarak haline sukrediyor helal olsun..

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 657 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 683 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 650 göst.
9 Ocak 2019 Aile kategorisinde Hamiş (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 21 göst.