0 oy
684 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bakın sizinde kararınız degişe bilir belki yani herşey açık ve net şekilde açıklamış yokkk bilmem kimin kimin resimleri ifşa olacak yok onun herşeyi ortaya dökülecek tirilyon sahibi insanlar neden böyle saçma şeylerle uyraşip parasından olsun Allah aşkınıza :)https://www.instagram.com/tv/CJ3uLBJJup1/?igshid=13vh3qru8hdgf

Bu sayfa çok güzel bu arada :) 

12 Cevaplar

0 oy
(119,149 puan) tarafından
Wp olmadan olmaz
tarafından
Aynn bacım
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İçim şişti ahahah
tarafından
Biraz daha şiş
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ben sildim o kadar insanlarsa bizle dalga geçmeyi bıraksınlar ayrıca ben her konu konuştığumda önüme reklam çıkarmasını istemem  bip var telegram var 
0 oy
(9,169 puan) tarafından
Vdeoyu izlemedim ama ben şunu anlayamadm, madem çok oenmli şeyler olmayacak neden dunya çalkalanıyor ve neden bu kdar yankı uyandırdı bu durum
(9,169 puan) tarafından
Zaten turkiyenin çalkalanması daha kotu, sadrce turkiyede zorunlu tutuluyor ab ulkelernde zorunluluk yok neden?
tarafından
Kötü iş çeviren kişiler düşünsün napalim bizde ailr içi tek konuşuruz foto attığım bile yok
tarafından
Çünkü adamlarda yasa denen bişey var erisemiyolar yasalara aykiri herşeyi baştan sağma yapan bir devlet olduğumuz için normaldir
(7,177 puan) tarafından
Türkiye ye dayatip Avrupa da böyle bir zorunluluk olmaması çok saçma çünkü . Yaptıkları usulsüzlük resmi olacak buna alenen evet demekte hoş değil . İstediği şeyleri bize dayatmaları sinir bozucu. Hazır Türk yapımı varken iyi oldu bence .
tarafından
Cumhur başkanı tabikide kendi ürettiği şeyi tavsiye eder :)))
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Zaten silmiyorum
tarafından
İyi canım
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Silmeyi düşünmüodum ben ztn 
tarafından
Eee kötü işler çeviren ler düşünsün
0 oy
tarafından
Ben biple telgram indirdim gayette güzel beğendim ben hem yerli hemde aynı watsapbin özelliklerine sahip birtek durum paylaşamıyoruz o kadar benim için cok-da önemli değil o 
tarafından
Kız videoda rusların diyor
(848 puan) tarafından
Bip'i bilmiyorum canım ama telegram yerli değilmiş.
tarafından
Rusların yaptığı uygulama dan bı halt cikmaz
(848 puan) tarafından
Bip indiririm diye düşünüyorum telegram benimde aklıma yatmıyor. Ama bip i turkcell dışında tüm özellikleriyle kullanabiliyormuyuz bilmiyorum bakıcam
tarafından
E et kullanıyor sun
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Silmedim zaten
tarafından
İyi ettin
0 oy
tarafından

Whatsaptan eşine çıplak foto atan dusunsun :)

Sanarsın korkan kişiler sanki telefonunda hiç resim yok hiç bilgi yok .

Telefonuna indirdiğin herşey zaten bilgilerine erjsmek için istiyor .

Kabul ettim ben valla korkucak birsey yok o zaman akıllı telefon kullanmayalim:D

tarafından
Aaaa asla açik resmim dahi çok nadir telefonum da olur ne olacagi bellimi Rabbim korusun
tarafından
Aynen kuzum zaten sosyal medya da paylaşıyoruz:)) hiç ondan korkmuyorlar hahahaha
0 oy
tarafından

Ay aman gizli hiç bir şeyim yok valla anacım ek kullanıyor bu yaşın dan sonra telgramı ne etsin :D kullanamaz bile

tarafından
Gizlisi saklısı olan düşünsün
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Amannn  ya hayata devam. Whassabada devam

tarafından
Devamkeeeeeee
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Bu sayfayı bende çok beğeniyorum ve silmeyi düşünmüyorum zaten 

İlgili sorular

0 oy