0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından
Kizlar ben 90 kilo doguma girdim dogumdan 8 gun sonra tartildim 82 e düşmüştüm 4 gun sonra tekrar tartildim tam 80 olmustum simdi bebegimi emziriyorum daha 22 günlük ister istemez cok tatlı falan yağlı tuzlu yemek zorunda kalıyorum irmik helvasidir iste yemektir falan süt olsun bebeğime diye emzirdikce yediklerimi eritirim demi kizlar tekrar almam simdi diet yapamam çocuğumu emziriyorum ama az dikkat etsem diyorum tatlı tuzlu yemesem ekmek falan 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Beyaz ekmeğin süt e faydası yok bacım bol bol su içmeyi ihmal etme abur cubur vs yeme diğer şekilde normal beslen emziriken veriyorsun ben 70 le ikinci kızıma hemile kaldm 78 le dogm yaptm kızım şuan 7 aylık 63 kiloya düştüm sana söyledikleri dışında ekstra hiç birşey yapmadm 
(223 puan) tarafından
Ben devamlı sivi tüketimi yapsam ekmek seker tuz falan tuketmesem herhalde bende veririm demi bende 65 falan olmak istiyorum bekarken 50 kgdum simdi 80 2 cocuk dogurunca ;/
tarafından
Verirsin tabi canım emzirmek gerckten güzel kilo verdiriyor ben bekarken 45 ila 49 kilo arasndaydim kız illaki çocuk doguruyorz kalıyor merk etme giderler
tarafından
Ha bu arda benmde ikinci cock canm sezryan dogm ikiside
-Reklam-
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Süt olsun diye yemeğe abanmayın sağlıklı şeylerde süt yapıyor ama iştah çok açık oluyormuş emzirme zamanı ben Doğumdan sonra diyetisyene gidicem emzirmeye uygun bi beslenme düzeni alıcam çünkü bu zamanda verilmeyen kilolar sonra zor gidiyormuş 
(223 puan) tarafından
Evet bebek seni emdikce sen acikiyosun:(
0 oy
tarafından
Emzirmeyle yediklerin erimez canim süt olması için bol su icmen yeterli sağlıklı beslenirsen kilo da verirsin sütun de azalmaz benimde bebeğim iki aylik hem oruç tutuyorum hem diyet yapıyorum sütumde azalma olmadi
(223 puan) tarafından
Bende ekmek tuz seker falan kesiyim en guzeli :)
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Valla o zmnlarda bende veriodum smdi aldim sanki 8aylik olcak kizcem 
(223 puan) tarafından
Ay canım valla kilo verince insan biraz olsun kendini iyi hissediyo ya :(
0 oy
(407 puan) tarafından
Canım herşeyi yemek süt yapmıyo inanki sana kilo aldırmaktan başka işe yaramıyor süt olacak diye fazla yememeye süt yapacak şeyler yemeye çalış heleki hamur işlerinin süte hiçbi faydası yok sonradan çok pişman olursun demedi deme
(223 puan) tarafından
Dogru soyluyosun:)
0 oy
(855 puan) tarafından
Canım çikolata tatlı süt yapmaz bol su tavuk yeşilik et ye bunlar kilo yapmaz zaten aslında emzirme menüsü kilo aldıran şeyler değil ki
(223 puan) tarafından
Cok dogru söylüyorsun
0 oy
(167 puan) tarafından
Emzirdikçe yakarım diye bişey yok diyet yapma ama 3 kişilik de yeme bol sıvı al 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
bol bol su ic ekmegini azalt biraz dikka edersen inan emzirirken o kadar guzel kilo veriliyo ki . yararlı seyler ye mesela yesillik cok tuket canim geri kalan pilavmis makarnaymis hamur isiymis br yarari yok sute :) saglikla buyut bebisini insallah
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Doğumdan sonra 10kilo zaten normalki ben hamileyken 8 kilo almıştım doktor doğumdan sonra 8 ila 10 kilo arası verirsin dedi bende 10 kilo vermiştim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 401 göst.
23 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Lemka (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 241 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hifanurun annesi (1,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 2,908 göst.
30 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
19 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,244 soru

11,320,801 cevap

34,765 kullanıcı

...