0 oy
135 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Hanimlar yakinda yengem (abimin eşi) dogum yapicak 

Sosyal yasantim olmadigi icin hic anlamiyorum bu islerden bazi postlarda gormustum ama unutuyorum size danismaya geldim. 

Yengemin haberi yok surpriz gibi bisey yapmak istiyorum karar verdikten sonra ona soyleyedebilirim masrafini kendim karsilicam .dogumdan sonra gelen misafirler icin neler hazirlanabilir ufak tefek magnet cikolata felan oluyo veya bildiginiz baska seyler var mi tavsiye verebileceginiz

5 Cevaplar

0 oy
(4,091 puan) tarafından

En kullanislilar acacak magnetler. Resimsiz  daha iyi bence.  Seker cikolata falan gereksi bnce kavanozlara draje falan gereksiz masraf ama acacaklar ise yario en azindan atmaz alan kisi:)

image

tarafından
Magnet acacak felan da biraz eskide mi kaldi acaba cok bilmem de uzun yillar once de cok duyardim daha farkli seyler ariyorum aslinda ama bulamazsam tabiki magnet yada acacak yaptiririm
(2,438 puan) tarafından
Kesinlikle açacak en kullanışlısı
(4,091 puan) tarafından
Maddiyata bagli mesel yasinli tesbih falanda atilmaz satilmaz o da guzel ama  pahalidir heralde . Benim maddi durumum iyi olmasina ramen bence gereksiz masraf millet bana hediye getirsin ben niye onlara verim:)
tarafından
Yani bence de cok gerekli seyler degil bunlar o hediyesi bu hediyesi bazi seyler amacini da asiyo da iste heves benimki . Kendi cocugum icin yapmak hic gelmedi aklima .tesbih de guzel olabilir nasil bisey tam bilmiyorum da bakiyim ona da . Tesekkur ederim casperiye
(4,091 puan) tarafından
Rica ederim. Kokulu kutulu hediyelik tesbih yazarsan cikar
-Reklam-
0 oy
(703 puan) tarafından
Magnet cıkolata hedıyelık tabıkı mutlu eder ama onun yerıne ılk gunler ısını kolaylaştıracak buzluga yemek ıkramlıl bıseyler falan atsan daha da hoş olur yengen gelmeden eve gıdıp bır corba hoşaf tatlı yapsan mesela harıka olur bana yapılsa sevınırım 
tarafından
O kadar yakin degilim maalesef baska sehirlerdeyiz
Kiz kardesim ve annem yanindalar o isleri hallederler :)
(703 puan) tarafından
Hm o zaman magnet ve cıkolata yaptırabılırsın canım
tarafından
Tamam tesekkur ederim dusunucem :))
0 oy
(672 puan) tarafından
Hastane odası mı hazırlıcaksın
tarafından
Yok yok o kadar buyuk bisey degil hastaneye gitmezler zaten bizde bebek gormeye herkes eve gider
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Gzl fikir iyi düşünmüşn 
tarafından
:)) bakalim icra edebilecekmiyim
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Böyle görümce de herkese nasip olmuyor ☺️♥️
tarafından
Dur yorumunu basa sabitliyim herkes gorsun nasil gorumce oldugumu :D tovbe tovbe :))) yegenim olacagi icin sevincliyim iste icimden daha fazlasi geliyo da imkan yok o kadar maalesef :)
(1,075 puan) tarafından
Yia ne kadar güzel görünce çok mutlu oldum. Böyle şeyler görmeye alışık değiliz ☺️♥️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 836 göst.
10 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Melekov (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 626 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 344 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1 melek annesi (178 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,709 cevap

34,778 kullanıcı