0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
Kızlar 24 haftalık hamileyim hafta ya 25 haftalıkken 4 saatlik yolculuk yapabilir miyim doktor sana kalmış dedi bir risk yok ayrıca dört haftalık Ken gitmştim yine kendi aracımız ile fikir bekliyorum

16 Cevaplar

0 oy
(3,101 puan) tarafından
Doktor gdeblrsin dedyse gdeblrsin.2 saat arayla biyerde durun biraz ayaklarini ac ama yuru azcik  kan dolasimi acisindan.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendi aracinsa git nolcak. Yoruldukca durur iki dk yurursun 
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Dr gidebilirsin demis bisi olmaz o zaman
0 oy
tarafından
Gereken cevabı dr söylemiş 
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Ben her ay 4 saat gidiyorum 4 saat dönüyorum :woot: kontrole gidiyorum. En son doğuma da 13 saat gidecem

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Haftaniz küçük 36.haftadan sonra pek onerilmiyor ya da düşük tehlikesi varsa
0 oy
(65 puan) tarafından
İlk haftalarımda bile 9 saatlik baya yolculuk çektim bi sıkıntı çıkmadı
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Dr müsaade ettiyse gidebilirsin bende o haftalarda gitmiştim 
0 oy
tarafından
Eee doktor git demiş ya kız git yani nolcak bişey olmaz 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ben 3 defa hamilelikte yolculuk yaptım bide 15 saat kendi aracın olunca iyi oluyo bizimde kendi aracımızdi diye rahattık canım 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Kndi aracinizla surekli sabit durmicaksan arkada ayaklarini arada uzatabileceksen bir sorun olmaz bnce yoksa cok kotu oluor insan ya
0 oy
(38 puan) tarafından
Hepinize teşekkür ediyorum fikirleriniZ için
0 oy
tarafından
Bişey olmaz ilk haftalarda yasak oluyor 
0 oy
(1,690 puan) tarafından
38 haftalıktım yola çıkmayı bırak tuvalete bile sıkıştığım zaman gitmem lazımdı yasaktı normalde ayağa kalkmam.. Ama kendi aracımla 3 saatlik yol gitmek zorunda kaldım.. Aynı gün de tekrar 3 saatlik yolu geri geldim ama mecburdum.. Şükür bir şey olmadı.. Ama doktor sana müsade etmiş zaten.. Ayaklarını uzatmaya çalış sadece şişmesin ona dikkat et.. Bir de arada mola verin 3 5 dakika bile olsa yürü.. 
0 oy
tarafından
Uçakla değilse sıkıntı olmaz ki. Otobüsle yada arabayla yapacaksan tek sıkıntı çok şık idrara çıkma isteği var onun dışında sorun yok. Hani uçak olsa basınç farkı falan 4 saat fazla olabilir de o da yani 34.hafta itibariyle izin verilmiyor düşün. Bı riskin yoksa gönül rahatlığıyla yapabilirsin 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ben gidiyordum hamileyken canim senin bunyene bagli ama bazen midem bulaniyordu o kadar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 56 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Saregulsum (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 153 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 89 göst.
25 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 220 göst.

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...