0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
Kızlar hayırlı geceler olsun inşallah biz cumartesi günü 8 saat kadar bir yolculuk yapacağız oğlum 5 aylık olucak nerdeyse pusete koysam rahat eder mi ya da siz neler yapıyorsunuz lütfen yardımcı olun 

6 Cevaplar

0 oy
(937 puan) tarafından
Otobüs de puset sana ekstra yük olur .ben oğlum 7 aylıkken 17 saat yola gitmiştim kucağımda götürdüm 
(1,301 puan) tarafından
Kendime hiç güvenmiyorum kuzum kollarım çok ağrıyor
(937 puan) tarafından
Zaten büyük ihtimalle yolun büyük çoğunluğu uyuyarak gider annesi .puseti nereye koyacaksın ancak iki kişilik koltuk alırsan olur .diğer türlü araya koyman lazım oda zor olur muavin gelip geçecek filan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eder niye etmesin kız ben kızım yaşına girecek oldu bazen uyuyor onun içinde 
(1,301 puan) tarafından
Yani puseti otobüsün içine alırlar mi
tarafından
Alırlar da kucağında rahat edersen onu yük etme gideceğin yerde kullanırım diyorsan o başka
(1,301 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım Mardin'e gidiyoruz çok kararsızım dediğin gibi yük etmekte istemiyorum
tarafından
Bka orda kullanırım diyorsan al ama kullanmam otobüs için dedim diyorsan yük etme
(1,301 puan) tarafından
Otobüs için dedim kuzum
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Her ihtimale karşı al yanına puset i Biraz elinde biraz puset te biter yolculuk Allah'ın izniyle 
(1,301 puan) tarafından
İnşallah canım düşüneceğim
0 oy
(1,885 puan) tarafından

image

3 buçuk aylık ilk uzun yolculuğumuz. 8 saatlik yolu yarıladik bile:) ben puset aldm canm kucakta ne o ne ben rahat edebilirdik. Uyurken iki koltuğun üstünden pikeyi örtüyorm yüzüne rüzgar gelmesin diye. Otobüsler klimalı soğuk vuruyor. Yanında sevdiği oyuncakları da var. 
0 oy
(945 puan) tarafından
Puset çok rahatsız oluyor canım bebekler için, belli bir süre sonra beli ağrımaya başlıyor Huysuzlanıyor. Ama ben şöyle yapmıştım, ortasına bez koyup hani normal yatak gibi yapmıştım. Öyle uyuyordu içinde
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Rahat  edersin  canım  ama arabasıyla  birlikte  al puseti  arabayı  bagaja  koyarsın  bebegi de pusetle  yan  koltuğuna   Rahat edersin hem bebek hem  sen 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 136 göst.
9 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde B. Sema (428 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 721 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Nurrsa (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 340 göst.