0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşiniz bir anda değişse ne yapardınız .eşimle çok tartışirdik. Bu sefer annemden geldim iyi davranıyor ama sanki içimden hiç inanmak gelmiyor ona neden acaba?Ben de mi art niyet anlamadim bunu onla paylaşayım mi? Niye böyle diyorsunuz derseniz kaynanam mama verecem verme yemez diyor çocuğa bakmamı engelliyor ve bebeğim kıla almiyo .Annemlerde kız gayet iyi yiyo.Bu sabah biz aybûke ile annemlerde 10 kalkardik dedim .kocam oradan bana laf soktu.Sonra kaynanam 1 haftadır evde evi resmen *** götürüyor temizlenmemis lavabo yikanmamaktan sapsarı olmuş .Bende dedim anne sen kendine böyle bunu yakıştırıyor musun senin bana kizman lazım dedim. Derseniz belki rahatsızdı kaynanam hep pis biri .kocam odada uyardı beni deme annem üzülüyor. 

2 Cevaplar

0 oy
(1,307 puan) tarafından
Kendini ezdirme bacm edersen daha çok yapıyolar susma cevabnıda ver saygszlk yapma ama altnda kalma bu Bn çocğm bole olsn istiyorum annesi bnm de
tarafından
Deyince  oğlunu arkasına aliyo
(1,307 puan) tarafından
Alrsa alsn terbiyesiz ler Bi tane de bnde var yapıyo yapmadm diyo olp olmayanı eşime anlatıyo onu dolduruyor boşver sene naparsa ypsn eşini de sen kendine çek annemn Bi lafı var altından gir üsttn den çok kendine çek der
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sana inat yapmamış olabilir birliksiniz galiba gittin diye inadına yapmış olabilir
tarafından
Anlamadım tekrar yazar misiniz
tarafından
Klavye karışmış kız:) birlik oturuyosun galiba sana inat gittin diye evi temizlememiştir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 304 göst.
0 oy
13 cevap 311 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,255 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selma66anne (780 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 412 göst.

374,697 soru