0 oy
371 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (305 puan) tarafından
Ya kızlar bebeğim 44 günlük bi zaman kadar sab simplex kullandim ama pek faydasını görmedim dün eşime metsil damla aldırdım ama oğlumu kabız yaptı günde 5 6 kere yapıyordu bugün sadece 2 kere yaptı kakasini tam yapmadığı için rahatsız acaba damladan mi oldu kullanan var mı aramızda 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bir çok damla kullandım ve şu anda 3 aylık çocuk da bağırsak tembelliği yapıyo bizimkide öyle oldu ben yardımcı olmadan yapamıyor işde dün yaptı kendi çok şükür ilk zamanki gibi gazı yok çok mutluyum oyüzden 

(305 puan) tarafından
Acaba damlayi mi değiştirsem ki canım
tarafından
Kızz ne kullansam fayda vermedi yaa metsil samp simplex biogaia nurse havry başka almadım sonunda bırakdım 2 haftadır vermiyorum
(305 puan) tarafından
Seninki 3 aylık olmuş ama artık kendisi yapabilir benimki daha 1.5 aylik
-Reklam-
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Canım öncelikle 1 haftada etkisini görüyorsun eğer yararsa günde 3 defa kullanabilirsin doktorum öyle söyledi bide 
bu gaz masajını yap benim kızım gaz kaka hepsini yapıyor bununla her alt açmadan önce yapıyorum zibin  üzerinden 
(305 puan) tarafından
Çok sagol canim denicem
0 oy
tarafından
Metsil bize çok iyi gelmişti uyku da yapıyordu 
(305 puan) tarafından
Uyku neden yapıyor ki
tarafından
Valla uyutuyor bebeği uzun uzun
(305 puan) tarafından
Yan etki mi yapıyor acaba yoksa rahatlatıyor mu
tarafından
Rahatlatıyor doktor tavsiyesi ile kullandım zaten ben
(305 puan) tarafından
Hmm tamam canım sağol
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Biogaia al canm bagrsakta duzenliyor hem bitkisel.ama ssk ödemez.
(305 puan) tarafından
Parasinda  değilim canim inan yeter ki fayda etsin
(3,101 puan) tarafından
Kolikmi bebegin cNm
(305 puan) tarafından
Kolik değil  aslinda canim cok şükür uysal bir bebek ama gaz mahvediyor oğlumu gaz olmasa uykusu falan iyi cok şükür
(3,101 puan) tarafından
Ozman sen kimyonlu su icsene canm bol bol.sicak suya 2 3 kasik kimyonu at iliyinca dik kafana.gnde 3 4 kere ic
(305 puan) tarafından
Bide onu denicem
0 oy
tarafından
Metsil kullanıyorum gayet iyi. Biogai kabız yapmıştı doktor ara ver demişti ben tekrar metsile döndüm. 
(305 puan) tarafından
Hmm 1 hafta denicem bende canim artık damla denemekten bıktım
tarafından
Her bebekte aynı etkiyi göstermiyor işe yarar inşallah
(305 puan) tarafından
Inşallah canim sagol

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 146 göst.
24 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 177 göst.
4 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ogulcanmums (1,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 494 göst.
23 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Burc (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
12 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu

379,297 soru

11,353,418 cevap

34,824 kullanıcı

...