0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından
Esim asker ne zmn gelse adetim gecikiyor duzeni bozuluyor 72 gun adet olmadm sonra oldum temizlendm 1 hafta sonra tekrar adet oldum simdide 1.5 aydir olmuyorum bunun sebebi ne olabilir evli degilken tüm adetlerim duzenliydi. 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğum yaptn mi ?
(389 puan) tarafından
Hayir 1.5 yillik evliyim
tarafından
Alla alla doktora gittin mi yumurtalıklarda bir sorun vs olabilir mi kist yada başka bsy
(389 puan) tarafından
Küçük kistlerin var dedi pek önemli degil dedi herkeste olur dedi
tarafından
Herkeste var mı bnde olmadığına eminim çocuk istiyor musun? Yada istesen olur mu bnce başka doktora git
-Reklam-
0 oy
tarafından
Korunmuyorsan o da adet duzensizligi yapiyor
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Dogum kontrol hapi aliyorsan olabilir, devame derse dojtora git bence. Bendede kist vardi aynen onemli defil genelde oluyor dedi ama kendiliginden gitmis benim kist
0 oy
tarafından
Ben ilk evlenip soğuk memlekete geldiğim zaman  hafta gecikti acaba  dedim bebek mi var gittik sağlık ocağına  durumu anlattım kan istediler kansızlık baya varmış o yüzden olmamışım çok şaşırdım hayatımda hiç  o derece kansızlık yaşamadım  doktora dedim e neden böyle oldu ben hiç kansızlık yaşamadım sebep ne.. Soğuk memleket hava değişimi, stres yapar zamanla bünye alışır dedi kan ilacı verdi 2 ay sonra düzene girdi.. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
16 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ruken (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
0 oy
1 cevap 57 göst.
15 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nur.99 (203 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Dilasa (8 puan) tarafından soruldu

380,332 soru

11,388,084 cevap

34,891 kullanıcı

...