0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde (129 puan) tarafından

Vallahi caresızlık Cok zor Rabbım darda kalan herkese yardım etsin :(

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aminnn aminnn 2 aydır eşim çalışmıyor Rabbim ihtiyacı olan herkese yardım etsin 
tarafından
Bunların tamamini bir arada alan kimseyi görmedim ben . Ve verdikleri ksiilerde zengin kisiler . Fakir olanlara cikmiyo durumu iyi olanlara cikiyor .
tarafından
Senin karnin tok sırtın pek belliki ondan boyle konuşuyorsun
tarafından
Asgari ücretle geçim sağlıyoruz bizde ama sizin gibi herşeyi devlete de bağlamıyoruz başınıza taş düşse devletten biliyorsunuz çabaladın mı her yere başvuru yağtın mı gelip evine baktılar mı çabalama etme sonra de ki devlet maaaş versin devlete vahiy mi geliyor nerden bilsin sende var mı yok mu
(129 puan) tarafından
Gelip incelesunler o zaman benim evıme du girdi kac defa basvurdım gıttım basbskanlıga bile yazdım cımere hergun yasıyorum niye gelip bakmıyorlar tok acın halinden anlamaz cunku burdakı arkadaslar bile gelip evıme baktılar devlet gelsin gorsun elektırık olmadığı Bı vatandasları var niye ılgulenmkyorlar gıda diyorsunuz ıkı ayda bır veryolar dı onuda kestiler neymiş yurtdısına yardım yapılıyor mus ınstgramda yardım sayfalarına yazıyorum kimlik evinin resimlerini alıyolar sonuc yok megerse benim uzerımdrm yardım alıyorlar kıme guveneyım bu devurde
(129 puan) tarafından
Brn bu durumda olmama rağmen evimde kedi kopek besliyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amınn  çile çekmeyen bılmez
(129 puan) tarafından
Aynen oyle canım cekmeyen bilmiyor
0 oy
tarafından
Kimine durmadan para yağar, çok çalışmasına  gerek olmaz, şansı yaver gider paraları nereye koyacağını bilemez, kimisi uğraşır çabalar Bi şey sahibi olamaz elde avuçta bişey kalmaz. Bende anlamıyorum malesef 
(129 puan) tarafından
Kimse kimseye zorla yorum yaptırmıyor burda
(814 puan) tarafından
Yav hehe sacma sapan konusma
tarafından
Bulunduğun şehrin belediyesi ile alakalı bir kere devlet değil belediye suçlu diceksin devlet mi gelip bakacak senin evine ihtiyac sahibi olup olmadığına seçtiğiniz muhtarınız ve belediyeniz bakacak
(814 puan) tarafından
Brnim halam dul yasiyor ve devletten cok yardim aliyorum odun komur para mutfak yardimi birsuru sey aliyor
(129 puan) tarafından
Tmm belediye ıste ama bem belediyenin sorumsuzlıgunu cımere kac defa yazdım dul lara maas da veriyorlar dul muyum bn Allah aslına oturduğunuz sıcak evimde yiyip ıcıp yazmak ne kadar kolay geliyor size ya adın gibi geleceğim kaynanası sım
0 oy
(325 puan) tarafından
Eşitlik = 0000000000 yok allah herkesin yardımcısı olsun
(129 puan) tarafından
Amin canım insallah
0 oy
tarafından
Evin en küçük çocuğuyum çok rahat büyüdüm babamın durumu iyiydi ama o zaman da çok para harcama huyum yoktu şimdi evliyim 3 senedir eşim asgari ücretle çalışıyo çok şükür diyelim çok zorda kaldığım günler oldu ama Rabbim hep bi kapı açtı şükürler olsun imtihan dünyası buna da şükür 
(129 puan) tarafından
Canim keske bize de aylık bı ucret girse yine yeter eve su giriyor ben 5 senedir kendime bı corap dahi alöadım para olsa da almam yanı benimde para harcama gıbı bı huyum yok
0 oy
tarafından
Ay amin inşallah canım yardıma başvur eski postlarıma bak yardım postları da bilgi vermiştim belki işine yarar
(129 puan) tarafından
Tmm canım sagol ALLAH RAZI olsun
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Amiin amiin.    
0 oy
tarafından
Aminn canım Rabbim kimseyi kimseye muhtaç etmesin kendinden başkasına el actirmasin
(129 puan) tarafından
Amin canım insallah Allah razı olsun insallah
0 oy
tarafından
Herkesin imtihanı farklı 
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Amin bacim amin
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Amin Allah herkesin yardımcısı olsun
0 oy
tarafından
İmtihan dünyası herkes eşit olsa yardımlaşma olmazdı iyi kötü ayrıştırılamazdı hayat bu kimi parasıyla kimi yoksullukla sınanıyor teslimiyet önemli çalış çabala allah mutlaka mükafatını verir
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Cunku bu dunya adaletsiz

Adalet ancak oteki tarafta olur Allah herkesin yardimcisi olsun
0 oy
(2,829 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun canım. Bu durumdaki herkese de kolaylık versin inşaAllah. Bazen farkında olmuyoruz. Şükretmemiz gereken şeyleri bilemiyoruz. Aç gözlüyüz olduğumuzdan hep daha fazlasını istiyoruz insanoğlu olarak. Allahım affetsin inşaAllah. Senin sitemin mevsimlerin yada kışın gelip gelmemesiyle değil yorumlara baktım yanlış algılayanlar olmuş. Adalet ve eşitlik hiç bi yerde yok maalesef. Çabucak geçer inşaAllah bu don, sıcacık günler dileğiyle. <3

(129 puan) tarafından
Sagol canım Allah razı olsun insallah dogru burdakı insanlar lımclemeye hazır sırf lımclemek ıcın yorun yapıyorlar
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Amin canım amin bu devirde çok zor
0 oy
(814 puan) tarafından
Calismayi denedinizmi Allah zor durumda kalanlara yardim etsin 
(129 puan) tarafından
Cankm altı aylık cocugum var ıs olsa da esım calısırım zaten

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 323 göst.
30 Aralık 2020 Aile kategorisinde Ezgibbb (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 657 göst.
10 Eylül 2020 Aile kategorisinde Temmuzannesi (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 220 göst.
13 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde İkra (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 346 göst.
18 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,359 soru

11,355,514 cevap

34,830 kullanıcı

...