0 oy
220 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (156 puan) tarafından
Kizlat arkadaşım bebeğine 2 olcek mama veriyor ama 2 olceklik suya 2 bucuk olcek mama koyuyor  bebegune zarar degilmi bebegi boyle yapmi basladigindan yaklasik 4. 5. Gunde kaka yapıyor 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
bu yüzden  4. 5 güne kaka yapıyor olabilir 
(156 puan) tarafından
Daha fazla kilo alir diyo bebegi icin 10 gundur filen boyle yapiyo yapmadsn once bebek hergun kakasini yapiyodu
tarafından
yanlis yapiyo bence sağlığı yerindeyse kilo olayında cok takmasın  mecbur alıyor bebek zaten kiloyu
-Reklam-
0 oy
(775 puan) tarafından
Kalori yükseltip daha çok yarayacağını dusunuyo bağırsağı geçtim böbreğini bile yoruyo
(156 puan) tarafından
Daha fazla kilo alir diyo
(775 puan) tarafından
Yaptığı şey cahillikten başka bişey değil madem kilo almasını istiyo fazla versin daha sık versin ama daha yoğun vermek bağırsaklarını yorar kronik kabızlık yaşar ileride oda şansı varsa en hafif zararı bu olur Allah o bebeğe yardımcı olsun inşallah çok kızıyorum kendini böyle zeki sanan köylü kurnazi annelere
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Hazmı zor olur 
(156 puan) tarafından
Daha fazla kilo alir diyo 10 gundur boyle yapiyo
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Kabız yapar diye biliyorum normalde
(156 puan) tarafından
4 5 gunde kaka yapiyo boyel ypmadan once hergun yapiyodu kakasini
(14,027 puan) tarafından
Mahvediyor çocuğu haberi yok
0 oy
tarafından
Zarar tabi.kutunun uzerinde ne kadar yapilmali yaziyor.kilo aldirmiyor cocugu tamamie zarar veriyor
0 oy
(119,251 puan) tarafından
cok zararli bence
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Hangi mamayı kullanıyo bilmiyorum ama mesela aptamil kutusunun kenarında küçük şerit var kaşığı doldurup ordan fazlasını aliyosun tam 1 ölçek yapmak için. Demekki zararlı ki kaşığı dolu dolu koymuyoruz. Ben gaz hem hazimsizlik yapar. O yüzdendir kalayı geç yapması yazık çocuğa organlarına da zarardir
0 oy
tarafından
Insanlarn bu kılo takıntısını hıc anlamıyorum. Zayıf olsn ama saglıgı yerınde olsn. Neden kıloya bu kadar takarlarkı. Cocugun bagırsagını nasıl yoruyosa 4 5 gunde bır kaka yapmaya baslams  . Yazık bebege. Oyle yapacagına beslenme aralarını sık sık normal olcude yapsın 
0 oy
tarafından
Eğer o doğru olsaydı mama üzerine olceklemehi o şekilde yazarlardı bebeğe verimsizlik yapmaktan başka ise yaramaz ki normal ölçeğine göre yapması lazım o çocuğa da yazık günah mama zaten zor sindirilen bir besin 
0 oy
tarafından
Sende yazmışsın zaten kabızlık olur 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 414 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde 2prensannesi!! (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 346 göst.
18 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 378 göst.