0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından

Bugün kan uyuşmazlıģı için ve tokluk şekeri için kan testi verdim ne demek sonućlardan anlayan varmı 

image

image

4 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Herşeyin normal canım geçmiş olsun sağlıkla al kucağına 
(1,465 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Değerlerin nrmal çıkmış. Kan uyuşmazlığı da şuan görünmüyo doğduğunda bebeğin kan grubuna göre eğer aynı olursa kan grubunuz sorun olmaz ama farklıysa sana iğne yapcaklar. 
tarafından
Hı anladm canım yine negatf çıkmış aslnda ama belli olmaz iğne yapablirler de drun blceği iş :))
(1,465 puan) tarafından
Aynen kuzum herşey pazartesi belli olacak
tarafından
Kötü bişe yok sonuçlarda canım zaten geçmiş olsun:)
(1,465 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm içim rahatladı
tarafından
Cümlemizden kuzum ♡
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Şeker ve kan uyuşmazlığı testi yapılmış ikisi de normal. Yine de eşinin kan grubu pozitif se iğne olmanda fayda var diğer gebelik için riskli olabilir. Tabi doktor seni yönlendirir 
(1,465 puan) tarafından
Onun içinde pazartesi günü herşey belli olacak cnm ondan merak ettim sorayım dedim bekleyemedim
(5,406 puan) tarafından
Hmm daha doktor görmedi sonuçları yani =) tabi göster doktor seni yönlendirir
(1,465 puan) tarafından
Aynen cnn eşimin kan grubu testini istedi pozitif dedim ama yinede eski kimlikte yazıyorsa yada ehliyette yazıyorsa fotosunu istedi yok dedim saģlık ocağından yaptırdım dedi
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Biraz enfeksiyon görünüyor sadece 
(1,465 puan) tarafından
Derken nerde görünüyor kanda mı gözüküyor
(2,862 puan) tarafından
Aynen kuzum kanda derken enfeksiyon durumunda vücudumuzda çalışan minik hücrelerin sayısı artar (akyuvarve onun askerleri :) )  o askerlerin sayısı biraz yüksek nerde enfeksiyon olduğunu bilemem müdahale edilecek kadar yüksek değil zaten
(1,465 puan) tarafından
Saģol cnm Allah razı olsun büyük ihtimalle idrar yollarında var ćünkü geçenlerde lahana sonrası aşırı yanma oldu akıntımda çok gebelikten önce de kan tahlilinde doktor senin söylediģinin aynını dedi vücudunun herhangi bir yerinde iltihap var ama onu biz bilemeyiz dedi bende idrarda dedim doktorda idrar tahlilinde belli olur demişti

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 205 göst.
0 oy
0 cevap 62 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 750 göst.
20 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 64 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Busraicyer (38 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,977 kullanıcı

...