0 oy
236 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar şimdi hakliysam hakkı hassizsam haksizssin diyin Allah aşkına ...

Geçen hafta cuma doktora gittiğimde bana rahimde kanamn var düşük yapabilirsin heran kanaman olabilir dedi bı çaydanlık bile kaldırma yat dedi bizimde kendi evimizden hariç bahçeli işte iki kat villa diyim bı evimiz daha var ama şuan orda kalamiyoruz etrafında ev falan yok birde doğalgazı yok soba var şuan kalalım dedi eşim zaten her hafta gidiyoduk tamam gidelim ama annengil gelecekse ben babanın yanında yatıp uzanamam dedim oda gelmez ben söylerim dedi her hafta beraber gidiyoruz sonra eşim hiç iş yaptirmadi bana sadece yemek yaptım yıkadim ev supurdum okadar başka bisy yapmadım yattım eşimde sobayla ilgilendi getir götür yaptı köpek var onla ilgilendi ben fazla iş yapmadım sabahta yatakları topladım kaldırdık geldik  sabah kayinvaldem bahçeye gitmiş biraz önce bana diyor her yer heryerde gitsek bile iyibir temizlik lazım orda oturulmaz heryer çamur olmuş heryer batmış evin içine girilmiyor diyor biliyor benim hiç bisy yapmadigimi her gittiğimizde aynı şeyi söylüyor sanki biz gidince batırıp geliyor o temizliyo gibi konuşuyor koca ev 200 metre kare iki katlı ben nasıl temizlicem bitanede çocuk var hamileyim  iki gün öncede kendi evime geldi cat kapı haber bile vermiyor bende yatiyodum midem çok kötüydü saat 1 falandı bu evin hali ne dedi bende midem kötü uzandım yemekten sonra dedim gorumcemin komsunu anlatiyo bana şöyle boyle toplu temiz senin gibi oraya buraya atıyım değil diyor ben 1 haftadır yattım hiç iş yapmadım çocuğum için kadıninda haberi var kendi gibi ölüyüm sabah akşam temizlik yapıyım diyo heralde canımı sıktı ya 

8 Cevaplar

0 oy
(119,346 puan) tarafından
Senin bebegini dusurtmeye calisiyo resmen
tarafından
Yani demiyo ki kızım sen yapamadım ben gidince yaparım
-Reklam-
0 oy
(515 puan) tarafından
Sanane de gec ya sızle mı yasıyom ben de sızı ılgılendırmez kendı evım de kaynanam arar benı temızlım yapıyom dedım aman ayse sende ne temzılıgı ya der sankı sana kaf eden bırı var kızım yorma kendını der bı de madem rıskın var ne gezıyın bahce de neyı evınde yat rahatca dınlen 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Yapacaksan buyur anne de, yoksa biz boyle seviyoruz de
0 oy
(131 puan) tarafından
Bende seninle aynı durumdayım sayılır canım bende şimdi hamileyim kiradaydık çıkmak zorunda kaldık eşimin ailesi ile yaşıyorum şuan benimde erken doğum riskim var kadın beni az iyi gördü hemen çamaşır serdirtmeye kalkıstı serdim ama zoruma gidiyor 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Anne bu hamilelikte nazlıyım çek nazımı bi zahmet de direk. 
0 oy
tarafından
Aman duyma boşver. Benim görümcem hamile kaldı sakın bişey yapma yapacaksanda benim için gönderirim dedi. Sonra ben hamile kaldım gorumcemin doğumuna yakın doğumdan sonra evini temizledim. Anlıcan sen nasıl istiyosan öyle yap. Bu saaten sonrada kiymetin olmaz yaranmaya çalışma 
tarafından
Aynen öyle benim gorumcede 2 hafta önce doğum yaptı iki hafta kaldı orda ben doğum yaptım 1 hafta zor kaldı
0 oy
tarafından
Sağlık söz konusu umrumda olmaaazzzz sende takma 

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 132 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
+2 oy
27 cevap 736 göst.
0 oy
7 cevap 197 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu