0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Ben kendimi öyle hissediyorum 

10 Cevaplar

+2 oy
(14,081 puan) tarafından
Davulun sesi uzaktan hoş gelir derler kimse kimsenin ne acı çektiğini bilmez yaşasan umursamasan arsız derler üzülsen üzülme derler hayat bir gündür oda bugündür....
(12,264 puan) tarafından
Nerelerdesin kız sen gözüm seni aradı ne zamandır
Çok figür söylediklerin kendimi 5 e boluyorum  yetmiyirim galiba kendime bile
(14,081 puan) tarafından
Evet bu aralar giremedim canim ailede sıkıntılar var biraz korona oldular annemler tam düzeldi derken annem karda düştü bacağı kırıldı kardeşimin midesi delindi şuan onunla ilgileniyoruz..
Ama şükür Elhamdülillah her halimize RABBİM beterinden saklasın tüm ümmeti ☝
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Şu hayata 1 defa geliyoruz hakkıyla yaşamalıyız 

Zoru severim başarmakta isterim azimliyim ve gülerimde eğlenirim de 
Bu lükslük değil 
Yaşam biçimi❤
(12,264 puan) tarafından
Evet canım da ne bileyim otur diyir iç sesim gülme diyor
Yüzsüz olma
tarafından
Sen iç sesini dinlemeye devam et yoksa karalara bağlarsın
Ve bunu senin adına hiç istemem
Saf kalplim benim ❤
+1 oy
tarafından
Ozaman ben dünyanın en yüzsüz insanıyım. İki evlat acısı yaşamama rağmen  hala içime bastırıp kimse belli etmemeye çalışıyorum kimse Buda evlat acısı cekiyo ama gülüyor eğleniyor diyo ama demiyorlar ki acaba ne yasiyo 
(12,264 puan) tarafından
Basın sağolsun canım benim öbür dünyada şefaat Ci olsunlar sana
Bende eyvallah demeyi öğrendim
Ya Allah diyorum tam kendime geleyim  hislerim devreye giriyor
tarafından
Amin abla insallah .
Kendimi düzeltiyorum diyorsun ya ozaman biri cikiyo hersey alt üst oluyo sil baştan başlıyorsun
(12,264 puan) tarafından
Aynen öyle canım benim ❤️
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Tabikide yüzsüzlük değil herkesinnolaylara yaşadıklarına acılarına mutluluklarına verdikleri tepkiler farklıdır ben duygularımı saklayamam söylemesemde anlaşılır keşke bende öyle olabilsem diyorum bazen sonra diyorum ki içinde kalıp kanser olacağıma dışarı atarım konser olsun :Dd
0 oy
tarafından
O zaman bende yüzsüzüm :D neler yaşamış olsam dahi o an üzülürüm ağlarım geçer gider çokta tınn. Geçmişimde sorunlar yaşadım diye bugünümü mahvedemiceeem
0 oy
tarafından
Ben de öyleyim... Bazen düşünüyorum hata yaptığı insana bakıyorum gülüyorum sonra bu bana neler neler yaptı ve ben gülüyorum... O zaman da canım çok yanıyor 
0 oy
tarafından

3 ay önce eşim trafik kazası geçirdi diz kapağı kırıldı Çalışamaz durumda ciddi anlamda çok zorluk çekdim yine ameliyat olma ihtimali var ve yinede gülebiliyorum napim 

0 oy
tarafından
Hayır neden öyle olsun ki tam da yapılması gereken şey bence 
0 oy
(338 puan) tarafından

Yok bacım sıkma canını gül eğlen dünyaya anan bidaha getirmiycek seni kimseyide kafanı takma

Şahsen ben öyle yapıyorum 
0 oy
(341 puan) tarafından
Hayır canım...hayata tutunmak benim deyimim de ben de çok şey yaşadım ama gülüyorum çocuklarım için gülüyorum çocuklarım için yaşıyorum

İlgili sorular

377,203 soru

11,288,292 cevap

34,696 kullanıcı

...