0 oy
195 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından
Kaynanam hali sirkelicekti kendisinin ayağı sakat diye bana taşıtı taşımak istemedim ters davrandı 30 haftalık hamileyim bebeğim çok aşağıda hareket ediyor baski yapıyor

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Halı gözüne girsjn onun farz mı bu karda ayazda ve hamile halinle çocuğuna brsy olursa bn ettim demez kendine gel ya bırak trip atsın çok mu lazım tribi yada güler yüzü hayret bsy
(237 puan) tarafından
Valla yaa git kocana söyle sebeb olurda o çocuğa  susucak mısın git kocana söyle onuda azarla  geri   zekalı kadın ya kocanda konussun karnında diye can değilmi o ya böyle bişeyin affı olmaz canım
-Reklam-
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Rabbim saģlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm Allahın izniyle bişey olmaz bn halı da kaldırdım yıkayıp asarken altında da kaldım halının üzerime düştü duvar yüksekti diye ama yapmamak en iyisi bende olmadı diye herkeste òyle olacak değil sadece sakınınan göze çöp batar derler bn çok üstelemedim şöyle yaparsam böyle olurmu böyle yaparsam şöyle olurmu diye etraftan gördüklerimle yola çıkacak olursam hamileliğin başlarında bir kilo bişey kaldırmaya korkan okadar dikkat eden kişiler düşük yaptığına kendimden örnek vereyim kırk beş tane konserveyi iki 10 luk 6 5 litrelik turşumu kışlıklarımı kendim yaptım ve kömürlerimi kendim poşetlerim ödün bile taşıdım yani kısacası cnm rabbim o bebeģi sana nasip etmişse ne yaparsan yap hiç bir şey olmaz etmemişse bir bardak su bile kaldırmasan düşer gider not geçeyim kendini her türlü işle meşgulde etme abartıya kaçma
0 oy
tarafından
Allah bildiği yapsın o kaynananı 
0 oy
tarafından
İnşallah bişey olmaz 
0 oy
tarafından
Münasip bir yerine taksın o.haliyi evladının çocuğuna bişey olsa göbek atacak
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Olmaz kuzum ya eskiler yükünce iş yapardı ya o kadar da olmamalı ama kaynananın anlayış göstermesi gerekliydi bence fazla düşünüp içini darlama inşallah olmamıştır 
0 oy
(325 puan) tarafından
Pardonda ısterse kendisini yırtsın 30 haftalıksın doğumuna az kalmış ne halı kaldırması şimdi uzat bacaklarını dinlen 

Ne kadar vicdansız  merhametsiz bir kaynanan var !!!!
0 oy
tarafından
İnşallah taşıdın ama silkelemedin 
0 oy
(556 puan) tarafından
Valla ben 35 oldu şakır şakır çırpıyorum çok şükür bişeyde olmadı 
0 oy
(266 puan) tarafından
Ya niye dinliyorsun  öf inşallah bir şey olmaz
0 oy
(5,220 puan) tarafından
kaynananın ayağı sakatsa otursun gtünün üstüne hamile kadına iş yaptırmak hemde bu soğukta halı silkeletmek nasıl bi anlayışsızlık ona sorsan ay biz bizim zamanımızda bilmem şu şu işleri yaptık hiçbişey olmadı derler ama artık eskisi gibi değil allah korusun bişey olsa hiç mi vicdan azabı çekmiycek yapma sakın ağır iş çok istiyosa kendisi yapsın

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 134 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Karakiz1515 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 553 göst.
0 oy
6 cevap 331 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde Eminenur (100 puan) tarafından soruldu

379,929 soru

11,373,296 cevap

34,855 kullanıcı

...