0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Öyle daraldim ki anlatamam size 

Nefes alamıyorum resmen Kur'an i açmaya karar verdim ki en büyük hatam Allah beni hidayetten doğru yoldan ayırmasın 

Amin 

40 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Virüs bitmesi icin , evladı olmayanlara sağlıklı hayırlı evlat icin borcu olanların borçlarını ödemesi icin gibi <3

(12,264 puan) tarafından
Kız o dualari  edicem kendiniz için varsa diyorum
tarafından
Çocuk icin ☺️☺️istiyom abla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim kabul etsin çocuklarımı da katarmisin duanda BERRA RÜZGAR TUĞRULEFE
0 oy
(826 puan) tarafından
Lütfen lütfen SMA TUNAR bebek içinde dua et. İnsanların gözü açılsın yardım etsinle Allahın izliyle şifa bulsun. Lütfennn
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Amin kzuum insan okumakla o kaadr ferahliyorki anlatamm gerçekten oku hic bırakma bir zamanlar alışkanlık haline gelir ❤️bi kızım olsun istiyorum ama önce sağlıkli olsun tabi
0 oy
(9,977 puan) tarafından

Allah senden razı olsun insallah canım :) oğluşuma dua etde babasına kavuşsun biran önce :'( bide evi olmayanlara hayirlisiyla ev insallah

(507 puan) tarafından
Amın ya evım yok bırlıgım. Esım bı turlu almıyor parada var . aılesınden ayrılmak ıstemıyor .4 yıldr bırlıgım . bıktım artık dua et bana
(9,977 puan) tarafından
Ah canım kıyamam ya. Insallah tez zamanda ayrilirsiniz çok zor olsa gerek
(507 puan) tarafından
2 cocukla kucuk odada tabı zor oluyor . yazın babamlara gıdecem .artık kocam ayrılmıyans kadar donmeyecem
(9,977 puan) tarafından
Git kız madem para varda almiyo git valla
(507 puan) tarafından
Gıdecem. Herseyı goze aldım valla
0 oy
(507 puan) tarafından
Rabbim kabul etsin canım sağlıkla çocuğumu kucağıma alayım inşallah riskli gebelik geçiriyorum beni de katar misin Allah razı olsun şimdiden 
0 oy
(800 puan) tarafından
Evimizde huzur yok cn bizede oku birde ablamın çocuğu olsun Allah şimdiden kabul etsin Allah razı olsun
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Allah tüm insanların kalbine merhamet ve vicdan versin bu dünyadaki kötülükler azalsın bitsin diye dua ederim hep
0 oy
tarafından
Rabbim gönlüne inşirah nasip etsin inşallah banada eşime kavuşalim oğlumla birlikte üçümüz yan yana gelelim bir arada olalım inşaallah 

Rabbim kabul etsin inşallah
0 oy
tarafından
Ben iyileseyim hem de eşim sağ salim askerden gelsin beni de katarsan çok sevinirim 
0 oy
tarafından

Kızım için istiyorm degeri çook düşük çıktı yükselir inşallah:(

0 oy
(488 puan) tarafından
Amin inşallah canım  Ablamın bebeği olmuyor. Duana eklersen sevinirim canım. 
0 oy
tarafından
Hakkımızda ne hayırlı ise onu nasip etsin hepimize 
0 oy
(814 puan) tarafından
Allah icini ferahlatsin cnm ne derdin varsa dermanini versin :) 2 aylik hamileyim ve 11 aylik oglum var hamileligimin kolay gecmesi icin bana dua edermisin zor gecicek diye cok korkuyorum
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Esimin insan olmasi icin bide kendi aileaine hasret  kalmasi icin dua et coook sinirliyim
0 oy
(205 puan) tarafından
Allah kabul etsin cnm benimde çocuklarımı eklermisin hilal Asmin uygar bide gebeyim  karnımdaki  nede
0 oy
(1,390 puan) tarafından

Eşimle aramızdaki problemlerin bitmesi için, eşim ve ailemin arasındaki problemlerin bitmesi için dua eder misin kuzum. Huzurlu bir evlilik istiyorum :'(

Allah razı olsun, Allah kabul etsin dualarını 

0 oy
(747 puan) tarafından
Rabbim her eve huzur versin İnşallah bebeğimide sağlıkla alıyım kucağıma
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Arkadaşım hamile kalamıyor çok istiyor ona dua eder misin canım Birgül adı ❤️
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kız belki saçma gelebilir ama ben adet olayım diye dua edermisin çok bunaldım artık 
tarafından
Çayına 2 tane karanfil at :)
(10,411 puan) tarafından
2 sene oldu karanfiller okcak gibi değil galiba
tarafından
Ben 1 hafta adet olmamıştım karanfil içtim oldum.. Sen uzun süre olmadıysan doktora görün

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 373 göst.
0 oy
34 cevap 297 göst.
0 oy
7 cevap 194 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,429 soru

11,327,551 cevap

34,781 kullanıcı

...