0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Ama sizden ricam var lütfen sizde yapın olur mu 100 kere en az daha fazla da olabilir salâvat çekmenizi istiyorum  

❤️❤️Allahümme Salli ala seyidine Muhammed in ve ala Ali seyidine Muhammed ❤️❤️

34 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Temiz ağızlı insanlardan dua isteyin

Salavat bence bizi temizliyor

Ben de çekiyorum inşh

Sıkıntılarımı tez vakitte gidersin rabbim duana beni de kat

Allah razı olsun kardeşim
-Reklam-
+1 oy
(962 puan) tarafından
Ne kadar güzel yaa Allahım kabul etsin okuduğun kuranı yaptığın duaları...bende normal doğum yapabilmek için dua istiyorum salavat da çekeceğim inşaallaj
+1 oy
(5,721 puan) tarafından
Allah'ım Kuran'dan imandan ayırmasın.. yavrularımıza zihin açıklığı versin.. Allah şu musibetten virüsten tüm dünyayı kurtarsın.. yavrularımızı kotu insanlardan korusun bizleri kotu insanlardan korusun.. kim vesile olduysa bu duaya onunda gönlünü ferat tut , niyetini kabul et Allahım 
+1 oy
(1,621 puan) tarafından

Allah kabul etsin canım şu an bebikim uyanık uyusun çekicem inşallah senin duan da kabul olsun inşallah bende kamu ya sözleşmeli giriyim<3

0 oy
(9,626 puan) tarafından

Allah kabul etsin canim..benim perşembe dogumum var bol bol dua edermisin benim içinde <3

0 oy
tarafından
Hastayım cnm Allah kabul etsin inşallah 
(12,264 puan) tarafından
Sakıncası yok çekebilirsin istersen
tarafından
Tmm inşallah çekerim bende
0 oy
(133 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım bana da dua et eşimin işleri açılsın allahdan başka kimseye muhtaç olmadan yaşayalım
0 oy
(13,014 puan) tarafından
Bı yere gitmek istiyorum eşim izin verirse :) Allah kabul etsin 
0 oy
(391 puan) tarafından
Dun yazdım yine yazayım.

Rabbimden dileğim önce sağlık sonra iman kuran sonra da evlatlarımla ayri evim yuvam olsun kardeşim 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Allah dualarını kabul etsin canım 
0 oy
(488 puan) tarafından
Ay Allah razi olsun ya benim icinde dua edermisin cocugum selim efe icinde adim zeynep♥️ salavata sebebiyet olduğun icinde Allah razi olsun
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Yav biride deniyir ki çekiyorum 

Arkadaşlar karşılıklı olarak dua olayını başlatıyorum

Lütfen regl olmak salâvat çekmeye engel değildir bilginize 

Dua etmemi istediğiniz birşey varsa yazın 

Ama salâvat çekmenizi istiyorum 

Sizden bana bir faydası yok sizin yararınıza 
(1,352 puan) tarafından
Norveç e gitmemizi nasip et Allah'ım
(1,352 puan) tarafından
Salavatı çekiyorum hemen
tarafından
Cnm bnm banada şuanda yer ver
(12,264 puan) tarafından
Veririm yaren çim ♥️♥️
tarafından
Bende sizlere dua etmek isterim namaz arkasında sen hangi zikirleri çekip dua ediyon
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Çekerim kuzum ilk fırsatta

Ve eşim iicn dua edermsn neolur ibadetlerine başlasın beraber namaz kilalm Kur'an okuyalım dibi sohbetler edelm ve eşim in psikolojik sıkıntılari düzelsin :(

(12,264 puan) tarafından
Tmm kuzu ederim inşallah ❤️
(3,769 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim Allah kabul etsin inşallah ❤️
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Geçen yazdıklarımı okuduysan onalr benimki kuzum 
(12,264 puan) tarafından
☺️☺️☺️Valla bakamam Kur'an elindeyken yaziver bir zahmet
0 oy
tarafından
İşimiz rast gitsin diye dua edermisin canim adim Kübra . Allah kabul etsin canim. 
0 oy
tarafından
Bnm oğlum böbrek hastası cnm ismi Ömer Hamza kaplan oğlum içinde dua eder misin bu eylülde kontrolü var ALLAH kabul etsin inşallah cnm ALLAH razı olsun 
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Teyzemin 3 yaşındaki cocuğu camdan düştü böbreklerinde kanama varmış onun İcin eder misin 
0 oy
(945 puan) tarafından
Allahım inşallah eşimin bu işi devam eder, kadroya alırlar. Biz de artık rahatlarız allahın izniyle. Allah kabul etsin canım. Şimdi salavat çekicem bende
0 oy
(520 puan) tarafından
Allah kabul etsin canim guzel yuregine saglik ben salavat cekerim bizede dua edermisin maddi durumumuz duzelsin emre esim duzenli bi isi olsun kizimizi kimseye muhtac olmadan buyutelim 
0 oy
(331 puan) tarafından
Canım Allah razı olsun inşallah senden. Ben 31+3 günlük hamileyim ama kalp sorunum ve carpintim var. Bir de aşırı gergin ve sinirliyim. Lütfen bana da dua eder misin ❤️

İlgili sorular

379,837 soru

11,370,211 cevap

34,853 kullanıcı

...