0 oy
400 göst.
Aile kategorisinde (401 puan) tarafından
Ya benim kaynanam beni bi azarlıyor bide bagirarak ona rağmen saygımdan dolayı bisy demiyorum 18 yaşındayım hamileyim esim askerde yani bunlar yetmezmiş gibi bide o benim tepemde 3 ay sonra dogum edecem bana daha bebeğime bisy almadım ben diyorum alamaya gidelim bende binkac şey kendime alacam diyor hyr sen diguma gideceğin zmn biz alırız bebege ben simdi bu kadına ne diyim ama bende gelmek istiyorum bebeğime kiayeftini kendi zevkime göre almayı ama yok diyor eşimde e alsınlar ne olmuş diyor zaten bana ne zmn kocalik yaptiki

14 Cevaplar

0 oy
(563 puan) tarafından
Valla benim kaynana da diyodu ben alirim dogum olunca diye daha 5aylikken aldim bir suru sey hic dinlemedim oglum 4aylik olucak bisiy aldiklari yok halaa alacaklar haa bekliyomuyum bir sey hayir ama lafa geldim mi demesini biliyolar. Allah'tan benim koca oyle degil. Allah sana sabir versin canim 
(401 puan) tarafından
Ayn yani millet desin hep o almış bebege
(563 puan) tarafından
Aynen iste ben ikinci cocugum hic bisiy yapmadilar ilk cocuguma kupesini kunyesini annemler aldilar. Oglum oldu ogrendigi gunden beri altin alacam altin diyodu bide oglunun yaninda diyoki duysun diye bende o oyle dedikce rabbim hic bir sey almayi size nasip etmesin dedim simdi oglum 4aylik olucak bir çorap bile alamadılar gene bezine ilacina kadar annemler aliyolar altini kunyeyi ogluma gene onlar yaptilar. Ha istemiyorum gercekten bir sey dahi almalarini lafi olacak cunku aldik ettik diye.
(401 puan) tarafından
Ayn benimde evim temizdi kizini aldi evime bir süpürge vurdu ertesi gün herkes diyir kaynana gelinnin evjnj temizlemis
(563 puan) tarafından
Hep iste millet desiiin millet oylee bilsin diye
(401 puan) tarafından
Ayn yani amaçları ne bizimi kötülemek
-Reklam-
0 oy
tarafından

Suyun şakır şakır gelirken kocasına dönüp

Bey arabayı sağa çek üç beş kıyafet alalimmi diyecek 
tarafından
Ya bu doğum yani üç beş kıyafet almakla bitmiyor ki bezi ıslak mendili iç dış kıyafeti çorabı ağız mendili şapkası eldiveni eee senin ihtiyaçların var bir dünya pediymis geceligiymis yani hemen alınacak şeyler degil bunlar. Eşinle konuşsan durumu o söylese annesine
(401 puan) tarafından
Yarin söyliycem konuşsun diye dua et cnm inşallah kabul eder
tarafından
Mantıklı olursa eder canım
(401 puan) tarafından
O zmn kaybettim çünkü mantiksiz
tarafından
Sen ameliyattayken alınca yıkamadan mi giydirmeye dusunuyor acaba ? Bı de alınacak bunlar niye vakitlice almayıp insanın hevesini boğazına tikiyolar ki ya, sanki kendileri hiç anne baba olmadı.
0 oy
(118,475 puan) tarafından
İlk bebek bi suru heves olur insanda alisverisini yapma senin en dogal hakkin
(401 puan) tarafından
Ama benim içimde çok şey bıraktılar zaten esime diyorum da bos
0 oy
tarafından
Küçük yaştaki evlilikler böyle oluyor kuzum maalesef ki, bende 18 imde evlendim hamile kaldım tek çıkamıyordum 22 yaşındayım şuan ama yavaş yavaş çıkıyorum şimdi
(401 puan) tarafından
Peki esin benimki gibiydi eger benimki gibiyse simdi duzeldimi
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Ne demek saygısızlık etmek istemiyorum seni azarlayan insana , cevap vermek saygısızlık olmuyor sana yanlış ogretmisler 

Herkes yerini bilecek 

Kocan da sahip çıksın sana yasin çok küçük ezdirme kendini Allah aşkına 
(401 puan) tarafından
Sahip çıkmıyor valla kaynanama demin dedim üşüyorum bi ton laf etti sen yalan söylüyorsun kalın giymessin ki
(401 puan) tarafından
Cnm bazen çok bunalıyorum ama artık kendimi savunacam
0 oy
(760 puan) tarafından
Bana onu bile yapmadılar gorumcemin kullanılanlara getirdi kaynanam
0 oy
tarafından
Kız git kendin al banada kaynanam biz bir suru şey aldik bir suru kıyafet.aldik sakin siz almayın dedi 2 takım tek vardı.yenidogan digerleride 1 yada 2 yaş için 3 parca falan bebek doğdu kıyafetsiz kaldik bide virüs vardı çıkamadık hemen internetten sipariş verdik tövbe kimseye inanma sec al hemde bir suru al yeni dogdugunda cok çok kıyafeti olsun benim gibi perişan olma
(401 puan) tarafından
Diyorum ama yok sen gelme diye
tarafından
O ne biçim iş ya insanın hevesini kursağında koyuyorlar Allah yardimcin olsun
(401 puan) tarafından
Oy oy valla ben bile düşünüyorum nsl çekiyorum diye
tarafından
Allaha havale et canm hepimiz çektik kaynanadan
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun anlayissiz insanlar belliki çok haklısın 
0 oy
(48,083 puan) tarafından
kocada is bitiyo iste analari aldi mi yeter onlara ana cocugu daha
0 oy
tarafından
Orda niye kaliyon annenleede kalsaydn 
(401 puan) tarafından
He cnm kayinbabam izin verirdi 10 gunde bir gidiyorum
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Vlla kusura bakma da senin esin adam olsa ne icinde bisy kalir nede istedigini yaparsin ilk cocugun ve onlardan daha heyecanlisindir tatli dille soyle kaynana anlamazsa sende ona hafif yukselt sesini esin askerde onların eline bakiyosun  diye ezdirme kendini sende bi annenin evladisin unutma.
(401 puan) tarafından
Demek guzelde cnm benim esim bana değer vermiyorki
(2,009 puan) tarafından
Vermiyosa git ailenin yanina dgerini anlayinca muhattap olsun seninle
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ah canım  ah  keşke tanısaydın eşini  birde  askerliğini yapmadan neden ewlrnirsiniz ki üstüne de çocuk yapmışsınız  daha 18 yaşındasın  tabi  ezerler seni  bunları baştan  düşünecektin Allah yardım etsin 
(401 puan) tarafından
Görücü usulü benimki ama pişmanım keşke bana aşık olan seven biriyle evlenseydim hic deilse beni sever ezmez di
0 oy
(265 puan) tarafından
Yani bak güzel kardeşim 18 yaşındasın sonu küçük görüp eziyor sesini şimdilik çıkarma ama eşim bey alsın kiyafetleri o almıyorsa Annem baban alsın gözlerine sok taktiksel  davran.Bir kaç seneye de hakkından gel karşılık vermiyosan bile suratını   as kadını kaldr tepki ni ver.Dogum zamanı olmaz ztn o is.Keske ailene kalsaydım cokyaygara yaparlarsa bir yaygara kopar  annenlere  git. Süründür.  
0 oy
tarafından
Canım biraz yaşın küçük olduğu için söz hakkın yok onların gözünde belliki kocanda küçük askerde diyosun ama kendi ailene şöyle onkar bı yol bulurlar bence jendinide ezdirme sakın 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 127 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hclkylmz (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 615 göst.
28 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zehra asude (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Zeynepguler27 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 311 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Busragkhan (16 puan) tarafından soruldu

374,594 soru

11,203,794 cevap

34,506 kullanıcı