0 oy
3,116 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oglum 5 ay 15 gunluk beni emerek doymuyo kilo alımı yavasladı doktor ek gıdaya basla dedi ama yogurt ve sadece elma yiyo digerlerinin hic birine yemiyo mama vereyim dedim aptamil verdim istemedi bebelac verdim istemedi herkes arı mama ver diyo oda cok sekerliymis galiba internette arastirdim kimse önermiyo kullanan var mı aranızda

4 Cevaplar

0 oy
(515 puan) tarafından
Evet kuzum kullanıyorum arı mama pirinç unu dur bebeği sismanlatir ama çok verme boş sisirir çünkü. Arı mama A101 den alıyorum sulu yapıyorum çok katı bebeği kabız eder kaynayana kadar karıştırıp bı beş yedi dk daha kaynatiyorum yoksa midesine oturur hasta eder dedi doktor içine meyve falan da karıştırıyorum bazen 
-Reklam-
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Ben bi kac mamayi denedim yemedi ama hero babynin balli irmikli kasik mamasi var sukur onu sevdi onun disinda meyve puresi yogurt ve bebe biskuvisi yiyo
0 oy
tarafından
Bende veriyorum canım arada bir 
0 oy
tarafından
Bu arada arı mama her zaman verme arada bir ver sende kilo yapar ama kof kilo yapar ev yapımı yoğurtda ver ama ekşi olmasın 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
16 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde SağlıklaGelBebeğim (365 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 246 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 158 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
15 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Melisyldrm (156 puan) tarafından soruldu

383,058 soru

11,466,056 cevap

35,067 kullanıcı

...