0 oy
711 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Eltimin kızı 9 yaşında evime geldi annesi köyde biz merkezde oturuyoruz kız geldi bize dedi yenge sıkılıyorum dışarı çıkalım tmm dedim çıktık sonra pazara gittik yolda elimi tut kaybolma dedim dedi ki sen nasıl bir yengesin yengesin ama annem gibisin anne gibi davranıyorsun ne istersem yapıyorsun falan sonra işte bir şeyler istedi aldım parka falan götürdüm yine dedi ki yenge sen ne kdr iyisin ne istersem alıyorsun ama ben sana hiçbir şey alamadım sana ne alayım dedim ki hiçbir şey almana gerek yok oku meslek sahibi ol yeter bu sözleri karşısında çok duygulandım ağladım biraz çocuk sevindirmeyi çok seviyorum 

13 Cevaplar

+13 oy
tarafından
Gelenlerin %98i dedikoduya geldi kötü bişey mi var diye okudular okudular aa iyi bişeymiş dediler ve gittiler :D Allah hayrını kabul etsin canım ne gzel çocuk sevindirmişsin ♡
(439 puan) tarafından
Hahah tam  olarak beni anlatmisin kiz :D
tarafından
Bende o niyet girdim okuyup yorum yazmadan çıkıcaktım okudum okudum ve okudum aa dedim güzel bişeymiş :D
tarafından
Hajsjs :D Allah iyiliğini versin
tarafından
Aminn cümlemizin :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyyy ne güzel benim bile hoşuma gitti
tarafından
Aynn ya sözlere bak hele ufacık çocuk daha ama evet çok kıymet veririm eltimin çocuklarına kendisini pek sevmem ama çocuklarının suçu yok yanlarıma geldiler mi kendi kıyafetlerimi.veririm banyo yaptırırım onlara kendim yıkarım onları canları ne çekiyorsa onu yaparım ondandır ki severler beni cimcimeler
0 oy
tarafından

Masallah kuzuya <3

tarafından
Aynn ya sözleri felaket: D
0 oy
tarafından
Allah ailesine bağışlasn çok akıllymş maşallah 
tarafından
Aynn sözlere bak hele :D bir kere de demişti ki yenge sen de cehenneme gelirsen giderim o zamn daha 7 yaşındaydı :D
0 oy
(120,784 puan) tarafından
Yaa kiyamam cocuklar cok masum
tarafından
Aynn öyle içinde hiç kötülük yok çok masum
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Maşallah canım benim de bir yengem vardı annem gibi bakardı sağolsun. Hala iyi anarım.saygi duyarım bu çocukta sana karşı öyle olack
tarafından
Aynn öyle hep diyor ki yengem dövse de yengemi severim :D
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ne güzel bizde ailelerimizin yanına gidince kardeşlerimiz için bütçe ayırıyoruz istedikleri yerlere götürüyoruz deniz sinema falan sonrada kıyafet alıyoruz elimizden başka bisey gelmiyor 
tarafından
Ben de çok istiyorum ama para biriktiremediğim için pek mümkün olmuyor :(
(3,036 puan) tarafından
Biz yılda 2 kez gidiyoruz eşimin kardeşi 17 benim kardeşim 13 yaşında ogrenciler bizide  çok ozluyorlar hem birlikte vakit geçiriyoruz hem gonullerjnibyapmis oluyoruz olsun kuzum illaki yaparsın sende
tarafından
Amin inşallah: )
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Bende çocuk sevindirmeyi çok seviyorum ya 5 tane yiğenim var herşeyim feda olsun onlara.. onlar mutlu olunca dünyalar bnm oluyor..  

Seninde Allah hayrını kabul etsin cnm bnm.. ♥️
tarafından
Sağolasın :D senin de Allah hayrını kabul etsin
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Çocukları sevindirmek güzel birşey çok sevinmiş 
tarafından
Aynn öyle bir de hep diyor ki yengem beni dövmüyor ama dövse bile küsmem ona :D
(1,045 puan) tarafından
Ne güzel cnm
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Ne kadar güzel ya annem geldi aklıma annemin hemen hemen bütün yeğenleri annemi çok sever hep dillerindedir annem gibisin lafi keşke sen bizim annemiz olsan derler anneme koca adam oldular hala annemi gördükleri yerde yanaklarından öperler 
tarafından
Ayyy gülümsedim okurken :) analarının bana kötülüğü dokunmuştu ama çocuklarına hiç kin tutmadım onların suçu yok çünkü çok masumlar
0 oy
tarafından
Bende eltimin çocuklarını severim görumcemle pek samimiyet yok ama  çocuklarını severim her gittiğimde saçlarını tarar toplarım çok mutlu olurlar anneleri pek ilgilendirmiyor malesef eltim hariç o ilgileniyor çocuklarıyla 
tarafından
Aynn bnde saçlarını tarar başlarını yıkarım sevdikleri yemekleri yaparım çok sevinirler
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Ne kadar güzel yapmışın canm bnm masallah i
tarafından
Sağolun :D
0 oy
(535 puan) tarafından
Bende yengemi çok severim Allah saglik sihat versin amcam vefat etti 5 sene olacak nerdeyse ama hiç birbirimizle iletişimi kesmeyiz evlenirken bütün beyaz eşyamı yengem aldı kim yapar şu dönemde 
tarafından
Vay be valla kimse kimseye yapmaz ayy içim ısındı ya :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 561 göst.
5 Ekim 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde Alca (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 210 göst.
27 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel Güzel (1,150 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 696 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu

397,212 soru

11,880,428 cevap

35,997 kullanıcı

...