0 oy
524 göst.
Diğer kategorisinde (125 puan) tarafından
Kızlar iyi geceler 2 buçuk aylık oğlum var bezden kaka çıktığı için zıbınlarının  bazılarında kaka lekesi kaldı o kadar yıkıyorum çıkmıyor tecrübeli anneler siz nasıl çıkartıyorsunuz beni de bilgilendirin.

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Beyaz kalıp sabun ile citile öyle at 
(125 puan) tarafından
Önceki lekeli zıbınlarınıda çitilesem çıkar mi
tarafından
Bı dene çok içine islemediyse çıkar.benim iş kıyafetleri beyazdı hep öle yıkardim her leke çıkardı valla
(125 puan) tarafından
Inşallah sağol cnm
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Domestlsla ovuyorum
tarafından
Bebek kıyafetini mi
(9,651 puan) tarafından
Evet sonrasında da bırakır sonrasında da makinaya atıyorum bisi kalmayı domestostanda  lekeden de eser kalmiyo
tarafından
Canım onun kıyafetten çıkması için bir kez yıkanması yetmez ki vücuduna alerji yapmadı mı
(9,651 puan) tarafından
Üzerine baya durlayip makinada da 60 yada 90 derecede 3 saatlik programda yikadigim için bisi kalmadı domestostan eser yoktu o yüzden de bisi olmadi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Baby me her yemek lekesini çıkarıyo ama kakayı bilmiyorum hiç kaka çıkmadı bizim zıbına. Madem bezini değiştir madem kaka çıkarıyorsa iyi değildir yada numarasını değiştir 
(125 puan) tarafından
Molfix kullanıyorum şimdi 3 numaraya geçtim şuanlık sıkıntı yok ama zıbınların da hep leke var
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ben de surda bekliyim :) 
0 oy
(305 puan) tarafından
Ben beyaz sabunla citiliyorum eğer hemen atacaksam makineye sabunla citileyip durulamadan atıyorum makineye 
0 oy
tarafından
Ben kaynattım geçen 2 saat öyle çıktı canım eskiydi lekeler zorladı biraz beni :)
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Önce beyaz sabunla çitiliyorum sonra üstüne aspirin sıkıp makinada biraz yüksek derecede yıkıyorum 
0 oy
tarafından
kosla canimmm
0 oy
(476 puan) tarafından
Ben kaynattım fairyle leke falan kalmadı sonrada yine yıkadım kendi sabunuyla leke çıkarıcı falan işe yaramadı.
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kalip beyaz savun birevir. Once citile onunla sonra makineye at bnmkide 3 aylik oyle cikiyo
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Farmasi leke cikarici dokup citiliyorum hemen cikiyo

Birde rea.larda vorup yag ve kirler icin asperox sari guc aldirmistim. Bi kere de o u denedim o da cikartti . hafta haliya zeytinyag döktum.o bile cikti canim
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Beyaz sabunla citileyip 60 derecede makinede Ariel ile yıkıyorum sonra tekrar bebek deterjanı ile yıkama yapıyorum ancak oluyor istediğim gibi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 258 göst.
9 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Pikachui16 (806 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hilalalya (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.
0 oy
14 cevap 516 göst.
15 Mart 2020 Diğer kategorisinde Zeynogurumii (113 puan) tarafından soruldu

378,400 soru

11,326,470 cevap

34,778 kullanıcı

...