0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (758 puan) tarafından
Kızımı kendi uyumaya alıştırdım. Sütünü içtikten sonra hala uyumamışsa öpüp iyi geceler deyip odadan çıkıyorum ninni başında çalıyo ve telsizle dinliyorum. Ağlamadığı sürece müdahale etmiyorum. Sonra onu uyumuş görünce ben kendimi kötü hissediyorum o daha çok küçük ve ben hamile kaldığım için birşeyleri yola sokabilmek için onu yalnız bırakıyorum psikolojisine giriyorum. Bu beni çok üzüyor kızlar daha 13.5 aylık. 

8 Cevaplar

0 oy
(12,852 puan) tarafından
Nasıl başardın canım onun için doğru olanı yapmışsın üzme kendini
(758 puan) tarafından
Valla aşama aşama ilerledim canım kimseden yardım almadım
(12,852 puan) tarafından
Ne güzel ya oğlum 22 aylık artık sallamadan kendisi uykuya geçsin istiyorum
(758 puan) tarafından
Karar ver ve alıştır canım her şey bizim elimizde
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Vicdan azabi duyudayım hiç bir durum yok bence çok doğru yapiyosun.. bebekler kendileri uyumayı bilmezler ve senin öğretmen gerekir ne güzel ki bir şekilde öğretmişsin bu ona iyilik bence.. sonuçta gün içinde birlikyesiniz.. 
(758 puan) tarafından
Evet canım hep birlikteyiz tabi ki biliyorum saçma Bi psikoloji ama engel olamıyorum
(9,651 puan) tarafından
Çocuğuna kesinlike iyilik yapiyosun
(758 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Hayır bence üzülmemelisin alıştırmak iyi bence yanlış bişey yapmıyorsun 
(758 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım umarım kıza zamanda bu düşünceden kurtulurum
0 oy
tarafından
Çok iyi yapıyorsun cnm gün içersinde zaten yeterince ilgileniyorsun ne güzel şimdiden akıllı uslu maşallah biz saatlerce ayak patlatikta ne oldu
(758 puan) tarafından
Ben de öyleydim canım saatlerce salladım yine de gece kalkar saatlerce ayakta dururdu ama sonunda alıştırdım rabbim yardım etti
0 oy
(570 puan) tarafından
Ilk gebeliğim ve sürekli araştırıyorum okuyorum seninki en sağlıklı olanı hatta ninniyide kes bağımlı uyumak oluyo çünkü sesle uyumaya alışcak seninki en sağlıklı biçimi başarırsam inşallah bende yanlız uyutmaya çalışcam
0 oy
(157 puan) tarafından

Valla bacım en güzelini yapıyorsun kendin içinde bebeğin içinde, ninniyide bıraksan tam süper olacak :) ikizlerim yaşında kendi uyumaya alışmıştı bende yavaş yavaş bıraktırmıştım, şimdi 7aylık oğlum var onuda aynı şekilde yavaş yavaş deniyorum ve baya yol kat ettik :) nezaman alıştı o zaman odasını ayıracam inşallah

0 oy
(189 puan) tarafından
Canm ne guzel iste bak benm kizimasallah alti aylikdi biberonla mamasini sutunu icerdi besiginde kendi uyurdu bir yasndan sonra biberonu falanda birakti aksam yemegini yer altini degstrdir gider yatagna yatardi kendj fitrati boleydi olumda tam aksi uc bucik yasnda hala yanmda yatar yataga koyarm saatlerve aglar aglar ole yatar ama vicdan yapacak bi durum yok bence tam zamnnda cok guzek bi aliskanlik kazandirmissin cocuguna sakin vicdan yapp duzenini bozma sonra cok zorlanirsin tamda olmasi gerektigi gibi ne guzel uysal bi cocugun var Allah sana bagslasn
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yani sallama ama odada onunla kal çaresizlikten uyumasın başını okşa öp kokla annecim hep yanındayım ne zaman elini uzatsan seninleyim ne zaman düşsen seni ben kaldırırım de sıcaklığını hissettir

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 165 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Defneakin (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Neslidysn (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,133 göst.
25 Mayıs 2019 Aile kategorisinde saime.4242 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 306 göst.