0 oy
171 göst.
Aile kategorisinde (2,067 puan) tarafından

Üstelik  azı disimizi biri cikti  şimdi diğeri geliyor  boyun  tarafları  falan ateş yapıyor  birde gaz sıkıntımız var 14 aylık amaa gazlı bir bebek her gece uykularim haram oldu  rsmen  bazen gerçekten  deliriom  rsmen  yaaa:'(

2 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bagirsak duzenleyici kullanabilirain rahatlatir kuzuyu
(2,067 puan) tarafından
Aslında evet olablir  birde ne verirsem  kabiz  oluyor  hastneyde gidemiom  sıkıntılar yaşıyız her gece  karnina masaj yapiom  çünkü gazi var
(4,152 puan) tarafından
Bize doktorumuz biogaia önerdi inanilmaz memnunuz. Duzene girdik cokda duyuyorum bu damlayi arastrdim guzl sonuclar gordum.sende bak ıstersen
(2,067 puan) tarafından
Olablir canimm yaa bird bebek de değil 14 aylık olduk  yok anam ne yersr hem kabiz hem gaz skkntisi cekioz  saniirm geceleri ondan uyumuyor
(4,152 puan) tarafından
Kiyamm kuzum tabi skntisi varsa nasil uyusun. Canm bnm dedigim.gaz icin deil sadece bagirsak duznleyici kabizsa onuda duzene sokar Allahn izniyle
(2,067 puan) tarafından
Tamm canimm sağol  bazen ben sütte veriom sulan karisitak  acana suutemei yapio diye dusnudm  ama normal gidada yese aynı sorun yine oluyor  2 bugün asla yapamıyor  kaka  kabiz olduğu besbbeli uuzluomda bende
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biogia mı versen ki
(2,067 puan) tarafından
Alicam  canım deniycem  bakem
tarafından
İnşallah gerek kalmadan geçer canım
(2,067 puan) tarafından
Isnallah canımda benim kizim doğundan beri hep gazliydi  metsil  falan kullanıyodum sonra vermedim amaa gerçekten  gecmiyor  hep gaz fazla gazını çıkarmıyor  rahatlayamiyor  cocuk
tarafından
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah canım
(2,067 puan) tarafından
Aminn canimm aminn tek istedğim gece güzel uyusun bende uyuyayım  temmeli uyku gozumden akıyor

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 307 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hilall699 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 170 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 229 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 358 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,458 soru

11,359,349 cevap

34,836 kullanıcı

...