0 oy
1,042 göst.
Diğer kategorisinde (266 puan) tarafından
Ta bi özel deyil sen neden küstünüz 

26 Cevaplar

+3 oy
(6,978 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kus değilim, kus olanlarda gidin barışın. Olumlu dunya 1 saniye sonrasina garantimiz yok, sonra omur boyu pismanlik yaşamayalım...Allah rizasi icin seytani sevindirmeyip gidip adim atin, kus uyumak istemiyorum deyin..
-Reklam-
+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Küs değilim şuan horlamasıyla kafamı dinlendiriyorum terapi gibi geliyo 
(2,067 puan) tarafından
Hahahahaha deli  yaaa
(9,626 puan) tarafından
☺️☺️☺️ bazen bide horlarken anı yükselişleri var beni benden alıyo ☺️ şaka bi yana Allah herkesin yuvasına huzur mutluluk versin inşallah çok üzülüyorum burda kocasiyla sorunlarını anlatanlara nolursa olsun kimse huzursuz bi yuvayı haketmez insanlar sevdikleriyle mutlu olmak için yuva kurar ama herkes o kadar şanslı olmaya biliyo kimin ne yaşadığını bilemeyiz ama ufak tefek şeyler için kimse eşiyle arasını açmasın hele hele üçüncü kişiler için hiç aralarını bozmasınlar sevindirmesinler kimseyi (tabi üçüncü kişi aldatma konusunda bi kişiyse o ayrı) ama onun dışında kaynanaymis görümceymiş eltiymis bunlar için değmez huzur bozmaya  çünkü onlar sadece buna sevinirler arayı bozan onlar olur ama olan karı kocaya olur..ben en başında eşime söyledim bi tartışmamız olucaksa bu ikimizin arasında ki konudan olsun yani niye yemek yapmadın niye bunu şunu yapmadın veya niye bunu böyle yaptın de en kötü tartışmamız bu sebeplerden olsun ama bana milletin ağzıyla gelme dedim çok şükür ki 3 yıldır karışanım görüşenim yok kafam rahat Allah herkese bendeki bu kafa rahatlığından versin herkesten uzak oh mis
0 oy
(80 puan) tarafından

Ben kus degilim ama iki haftadir annemdeyim cokk ozledimm kocisimiiii :ermm::'(

(266 puan) tarafından
Allah kavuştursu gülüm
(80 puan) tarafından
Amin amin insallah yavrularimda ozledi babalarini
(266 puan) tarafından
Ayy kıyamam
0 oy
(570 puan) tarafından

Özledim muhabbetinden atışdık biraz bugün :D

(266 puan) tarafından
İnşallah  düzelerir aranız
(570 puan) tarafından
Sabaha birşey kalmaz :D
(266 puan) tarafından
Hadi kazanmış mübarek ola
0 oy
(1,326 puan) tarafından
küs degil de kirginim
(266 puan) tarafından
Hmm oda olur ya
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Küs degiliz ama Annemlerdeym evimi kocami ozledim ya :ermm:

(266 puan) tarafından
Evine git bebeyim ozaman
(7,098 puan) tarafından
Cocugum rahatsz kuzum annemle daha iyi bakiyorz bide hafta sonu yasagi var zatn
(266 puan) tarafından
Ha canım geçmiş olsun
0 oy
tarafından

Küs değilim anamdayım eşim de işte bayadır küsmedik bi sebep bulayım da trip atayım :D

(266 puan) tarafından
Ayy kız at tabi tripbini
tarafından
Bu aralar kizdirmiyor gelişme var önceden kedi kopek gibiydik zaman geçtikçe düzeliyor tabi
0 oy
(1,431 puan) tarafından

Bence post başlığını değiştir canım baksana herkes anasındaymış:D

(1,431 puan) tarafından
Kurallara uyan birtek ben miyim :))
(570 puan) tarafından
Ahh inşallah gidersin kuzum tez vakitte
(1,431 puan) tarafından
Hayırlısı ile kuzum şu virüs bi sakinleşse de gidebilsem
(2,067 puan) tarafından
Hahahahaha keisninke
(1,431 puan) tarafından
♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Bende küstüm gerçi o da bana küs. Bir olay değil bizimki. Birikmişlik var  çok ihmal etti çok yalnız bıraktı beni. Ve 2 gündür birbirimizin suratına bakmiyoruz. Ben onu merhametli yufka yürekli bilirdim. İstediği zaman çok güzel acımasız olabiliyormuş. Bilmiyorum bi enkaz var önümüzde. Bu nasıl aşılır hiç bilmiyorum. Benimle ilgilenmesi için ya gözlerinin önünde ağlamam gerekiyor ya feci hasta olmam ya başıma kötü bişey gelmesi gerekiyor. Kanamayanı görmüyor gözü. Bende ant içtim bı daha beni ağlarken görmeyecek diye. 2 gündür deli gibi ağlıyorum ağzıma lokma surmuyorum ama bunlardan haberi yok 
(266 puan) tarafından
Ağlama  cnm bende önceden senin gibi yapıyordum bir hava giriyorlar
tarafından
Çok severek evlenmiştik. İnsanlar evlilik pişmanlık diyordu vallahi inanmıyordum ya  ama beni pişman ettirdi. Eminim o da pismandir. Ne***k yemeye evlendiysek işte ne biliyim
(266 puan) tarafından
Kız sen beni bir önceki postuma bak eşim bana neler çektiriyor Allah onları bildiği gibi yapsın
tarafından
Evet canım okudum ama demek çok üzmüş bu durum seni
0 oy
tarafından
Haha bende annemdeyim :)) ama kocişimle kuş değiliz görevde :( çok özledim yaa :(
(266 puan) tarafından
Kız hayırdır hepiniz gitmişsiniz
tarafından
Benimki 5 aydır görevde bende zaman geçmiyor diye anneme geldim 15 gün oldu :(
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Bende özledim  uzakta 
(266 puan) tarafından
Allah kavuştursun cnm
(6,919 puan) tarafından
Yan koltuktan kalkıp gelirse inşallah (•‿•)
(266 puan) tarafından
Hahha gelir kız
(6,919 puan) tarafından
Gülün dedim gece gece efkar basmasın
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Küs değiliz ama gidip dalasım var
(266 puan) tarafından
Nie ye ne oldu
(12,492 puan) tarafından
Koltukta uyuya kalıyor hep anlıyorum yoruluyor ama benimkide can iki çocuk gece uykuları yok deli oldum resmen
(266 puan) tarafından
Haklısın canım ama geçer bir gün
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Kocamla küs kalmak pek mümkün degil sanırım bu iyi bişey:D suclu da sucsuzda olsa hep gönlümü alır karekterı böyle Allah razı olsun ondan

(3,669 puan) tarafından
Sjsjssjaj ne güzel
tarafından
Aynı benimkisi
(1,635 puan) tarafından
Evet yaa bazen sinir olsamda güzel bişey. Bana kalsa 10 gün trip atarım yoksa ♥️
(3,669 puan) tarafından
Aynen oyle noyle insanlar merhametli malesef bende pek trıp atamyrm masallah hepsine
(1,635 puan) tarafından
Ben trip atarım ama bu herifin şebeklikleri yüzünden kendimi gülmekten alamam ☺️ gülünce trip falan işlemez oluyo iyice sırnaşıyo ♥️
Maşallah valla. Ne kocalar okuyorum burda da şükür ediyorum herifimi bana nasip eden Rabb'ime
0 oy
(6 puan) tarafından
Telefonunda normal bi foto gördüm bunu kim atti wp de bulamıyorum kimin attığını diye kavga ettim sonra gosterdi ko dayısı atmış yeni hamileyim bide şimdi zibar ***** yat dedi çok ağrıma gitti bi süre konusmayi düşünmüyorum hayır bu donemlerimde bile terslicek stresw sokucaksa beni cocuk doğduktan sonra nasıl olur acaba diye insan tereddüt ediyo bide düşük tehlikem var yataktan kalkmam yasak zaten duygusal hassas bi dönemdeyim cok ağlayasim geldi bi saat önce yaşandı:(
(266 puan) tarafından
Takma kafana cnm
0 oy
(774 puan) tarafından
Küs nasıl duruyorsunuz ya 3 sene olacak nerdeyse evleneli biz daha hiç kusmedik küsüp napiyosunuz konuşmadan falan mı oturuyorsunuz 
(266 puan) tarafından
Aynen bir evde iki yabancı gibi
(774 puan) tarafından
Çok garip geliyor bana biz de sorunlar yaşıyoruz ama hiç kusmedik dayanamam ben
(266 puan) tarafından
İşte bazen oluyor
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Annem de değilim evimdeyim:) yarin is yok evdeyiz hamur mayaladim sabaha güzel bir kahvaltı hazırlayayım. Küs değiliz Allah var 10 yıllık evlilik hayatımda 2 kere küstük oda 1.si isten ayrılmıştı bana ertesi gün dedi yıllar önce 20 dk kus kaldım

2.de oğlumun dogumun da 1 tepsi böreği oturup yemişti gelenler ne yiyecek diye 10 dk trip attım 2 tepsi su böreği alıp geldi ;) 
(5,938 puan) tarafından
Of malesef aldatma girdimi guven de saygı da biter.rabbim hidayet versin inşallah esine kıymetini bilsin senin
(266 puan) tarafından
Ben nasıl bunları unutacam
(5,938 puan) tarafından
Bir destek al istersen canim inan yardımcı olur sana.ailen sahip çıkmadı mı?
(266 puan) tarafından
Yok kuzum eşim kuzenim olduğu için sahip çıkmadı
(5,938 puan) tarafından
Ah be güzelim Ne diyeyim ki yani
0 oy
(262 puan) tarafından

Küs değilim canım kocacįmla hatta daha yeni yanıma geldi özlemiş öptü geri gitti <3<3<3

(266 puan) tarafından
Allah bozmasın yavrum
(262 puan) tarafından
Amin çok saolll
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Ben ama o benle konstu cok kızdım oma kızıma aktivite yaptır dedm ben emzriyodm kızımda hep bozuo herseyı stıyo kolundan tuttu salladı bi itekledi bu ne sinir dedm oyuzden küstüm
(266 puan) tarafından
Haklısın cnm bizim eşlerimiz de ne bahane arıyor  ya
(2,368 puan) tarafından
Cok kızdım benm gonlumu almayq calsyo
(266 puan) tarafından
Benim ki  hiç günlümü almaz
0 oy
(238 puan) tarafından
Küs değilim 4 senedırde hiç olmadım şükür cok sukur tartsmamız olmuyor cnku kendıde hep der ben sinirlerimi aldırmısım :) ck sakınım hıc snrlenmem kıskanclgm yok senın aılen bnım aılem tartısmamız yok cnku ıkımızde aileci deil birbirimizi tutarız su andada popişini dnmus yatıor karnıma vurmamak ıcın sıkısmıs kurban oldugum :)
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Küs değilim ve bizim bir huyumuz var ne olursa olsun yatağa küs girmeyiz çok kötü tartışsakta sakinleşince konulur barışırız 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 725 göst.
18 Mayıs 2020 Aile kategorisinde (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 638 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 569 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 378 göst.