0 oy
533 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben valla gitcem durumlar el verirse. Cok skldm virus illetinden asida vurulmaya baslandi vaka sayilarida duusyor yillardir tatile gitmeyi erteliyodum esimle 4 yil sevgiliydik onsuz gitmez istemedim evlenince gideriz dedik gidemedik vieus cikti gidemedik simdi gitmek istiyorum aylardir evdeyim virus cikti çıkalı gidicem yaa basimiza gelecek varsa evdede gelir tedbiri alip takdiri Allaha birakicam gidemesem bile aqua parka gideriz siz ne yapacaksiniz gidecekmisiniz

35 Cevaplar

+9 oy
(1,790 puan) tarafından
Yaza çıkacak miyim acaba diye düşündüm nedense :(
-Reklam-
+4 oy
(3,669 puan) tarafından
Yaz olsun 

Korona bitsin

Maske gitsin

Valla kapıya cıkmaya razıyım 
0 oy
tarafından

• Memlekete kaçarız en büyük tatil izinler de çok şükür açıldı yazı bekliyoruz:)
0 oy
(2,881 puan) tarafından
İki senelik evliyim ben de ilk yıl pandemi yoktu,yazin hafta sonları gidiyorduk birkaç günlüğüne tatile,kışın da oluyordu ara sıra, pandemiden beri bir yere gidemedik ama bu yaz virüs biterse kesinlikle gitmek istiyorum bir yerlere kesinnnnnn
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Sakın yerlere gidebilirsiniz . Biz geçen kurban Bayramı'ndan sonra Uzungöl e gittik bir hafta kaldık Corona nin etkisiyle nerdeyse boştu. Maskesiz dolasmistik daha rahattı. Çok yabancı turist olmadığı için kalabalık olmuyor
(1,885 puan) tarafından
Evet Araplar dolduruyor . Ama bize yaradı çok ucuza yaptık tatili :) bu yaz da zaten İstanbul a gidicez ordan Bolu ya geçmek istiyorm merak ediyorm orayı da tabi bebekle gözüm keserse :)
(1,790 puan) tarafından
Nerdesin ki sen canım
(1,885 puan) tarafından
Samsun da oturuyorum
(1,790 puan) tarafından
Hmm anladım canım
Rabb'im gönlüne göre bir tatil nasip etsin inşaallah bebisinle
Eltim samsun Terme li çok severim ;)
(1,885 puan) tarafından
Amin cnm senn de samsun güzeldir :)
0 oy
(23 puan) tarafından
Yaza doğum var malesef tatil filan yok :) 
0 oy
tarafından
En fazla memleketim Sinop a giderim kalabalık olmayan taraflarda denize giderim bana en güzel tatil o
0 oy
(508 puan) tarafından
Valla bizde eşimle kibristayim ama gidip bi yerlerde otele yerleşip lafa dinlemek.istoyoruz zaten istediğimiz zaman denize gidiyoruz ama maksat evde yemek yapmamak ev temizlememek:D
(71 puan) tarafından
Severek gidiyoruz kıbrisa ama cocukla nasil olcak bakalim bu sene kismetse görücez cok pahali hersey ama otelleri cok guzel biz cratos kaliyoruz geldimizde
(508 puan) tarafından
Zaten karantina var şu an buraya gelseniz bisey anlamazsınız boşa zamanınız geçmiş olur burası çok pahalı ama dediğin gibi denizi otelleri çok guzel
0 oy
(570 puan) tarafından

Yaza doğurcam son 3 ayım yaza geliyo o  koca göbekle bir yere gideceğimi sanmıyorum :D

0 oy
(1,158 puan) tarafından
Tatil degilde her sene koye giderim bu senede oyle yapicam oglumla beraber 2 ay falan kalmayi dusunuyorum denizi sahili falanda var yeter bize mis gibi tatil 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Zaten bizim izinler ağustos ta oluyor yani ağustos a kadar Rabbım bitmesine bu illetin izin verirse olur ama zaten 3 haftalık iznimizin 10 günü erdekte k.validemler de oluyoruz.9 veya 10 gunde tatile gidiyoruz ama bakalım kısmet bu sene 
0 oy
(439 puan) tarafından
Valla virüs biter inşallah biterse gitmeyi düşünüyoruz evlendiğimden beri bende gitmedim 3 yıl olcak evleneli
0 oy
tarafından
Bacım virüs var yaza çıkacağımız bile belli değil tövbe estağfurullah bdjebfbf
0 oy
(502 puan) tarafından
Biz 2020 yazi gittik kemer e . Guzeldi hersey dahil bi otele gitmistik. Kizimla denize de girdik havuza da. Kizim 1 yasindaydi ben de 3.5 aylik falan hamileydim. Bebekle zor oluyo biraz. Soyle zor aksamlari pek cikamadim odadan. Bu sene martta dogumum var cooooookkk zor tatil isi artik. Belki seneye 
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Ay bu sene gitcez inşallah yaaa. Ama biz denizci değiliz. Kültür gezisi yapcaz inşallah.

Ben işime döneyim. Bebe 2 yaşını geçmiş olcak zaten. İzinleri aynı zamana ayarlarsak gezip tozcaz inşallah
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Tabi tabi hatta biz bu yıl korona ile sözleştik Dubai de yapıcaz tatilimizi. Bensiz olmaz dedi kendileri.
0 oy
(325 puan) tarafından
Sanmıyorum nisanda bebek doğacak bebekle bu virüste bir yere gidemeyiz
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Rehavete kapılamam tatil uğruna sonra sonucu canımla ödeyebilirim. Semtimdeki parka gitmeye razıyım 
0 oy
(747 puan) tarafından
Eylülde evlendik balayına kayınpederim göndermedi virüs var birşey olur diye.Söz seneye göndericem sizi dedi ama haziranda bebiş geliyor yine iptal galiba :( Benim koca gideriz bi yerlere diyoda bakalım virüs biteydi eyiydi
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Gidicez Yalova'da termal otel var her yıl gidiyoruz müthiş bir yer
(14,030 puan) tarafından
Adı ne canım
(1,787 puan) tarafından
Termacity
(14,030 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 368 göst.
25 Haziran 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Nocternity (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 148 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Seldaa (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 580 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 257 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (256 puan) tarafından soruldu

379,451 soru

11,358,607 cevap

34,833 kullanıcı