0 oy
709 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Ya kizlar bu sefer sorun yine kaynana ama ben değilim ...arkadaşımın sütü yok tamamen kesildi mama verilmesi gerek çocuk aç mı kalsın neyse kaynanasi mama zehir verme mamaya alistirma diyormuş ve çorba verdiğini görmüş engel olmuş tabi bide çorba biraz aciymis neymiş çocuğun ağzı acıya alissinmis .:@ sırf izin vermediği için çocuğu alıp kızı kapının önüne koymuşlar kızın ailesi de burda değil çok zor durumda kıza içim parçalandı :( 

42 Cevaplar

+3 oy
(10,411 puan) tarafından
Allah bu zihniyetin kökünü kazıtsın kazıtsın inşaallah mama zehir degil pahalı olduğu için almıyodur kesın
(1,522 puan) tarafından
+++++ mama ya cahil insanlar zehir gözüyle bakıyor canim
-Reklam-
0 oy
(594 puan) tarafından
Yaa ne insanlar var bu devirde kapıya koymak nedir ya annesi o annesi.. yazıklar olsun öyle düşünen millete. 
(3,739 puan) tarafından
Mama verince ne oluyormuş ya bende mama veriyorum çocuğum zehirlendi mi yani bu nasıl cahil bir düşünce
(594 puan) tarafından
Sabah sabah sinir oldum.. kendi derdimiz basımızdan aşkın birde böle seyler duyunca insan daha cok üzülüyor.. Allahım sen ıslah et öyle kişileri
(594 puan) tarafından
İşte yavrum geri kafalılıktan baska birşey degil vala
(3,739 puan) tarafından
Cahillerle uğraşmak kadar zor yorucu bir şey daha yok
0 oy
(305 puan) tarafından
Insanlar neden mamaya zehir gözüyle bakar anlamıyorum napsin kadın sütü olmayınca  yazık günah bu kış günü 
(3,739 puan) tarafından
Bide çorba aciliymis :(
(305 puan) tarafından
Bin bilgini yendim de bir cahile yetemedim  demiş şairin biri cahil işte ne derse de kendince hep haklı olurlar
(3,739 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum
0 oy
(129 puan) tarafından
Polise gitsin kadın sığınma evine nasıl caniler bukadr
(3,739 puan) tarafından
Dedim bende git diye anlat diye
0 oy
(325 puan) tarafından
Ya ne kadar yobaz ne kadar cahil düşünceler... ! 1 aylık çocuğa çorbamı verilir hemde acı çocuğun bağırsakları patlar acıdan kesinlikle izin verilmemeli hiç birşey çocuktan önemli değil ... 
(3,739 puan) tarafından
Kız izin vermedigi için şu kış günü dışarı atmışlar üzerinde de bir şey yokmuş :(
(325 puan) tarafından
Alsın bebeğinide gitsin sığınma evine ailesine kız o çocuğun bağırsakları patlar yemin ederim o bebek bunlar yüzünden yaşamaz allah belalarını versin
(826 puan) tarafından
Onun midesi neki acıyada alışsın yaa
0 oy
(48,634 puan) tarafından
polisi arasin hemen alsin bebegini onlarsan mal kocasi ne b.ok yiyomus peki
(3,739 puan) tarafından
Sen annemden daha mı iyi bilcen karısma diyomus
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Allah onların belasını versin nasıl insan bunlar.
(3,739 puan) tarafından
Kendilerinin herşeyin en iyisini bildiğini zanneden mahluk kişiler
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Polis çağırsın alsın çocuğunu canim
(3,739 puan) tarafından
Dedim öyle yapacak sonra dedim git ailenin yanına
0 oy
tarafından
Ayy yazık ya bir aylik bebek nasıl içsin kiyamam ya içim sızladı allah belasını versin boylelerinin 

Hadi gelini düşünmemiş o bebeği nasıl bırakıyor soğukta 
(3,739 puan) tarafından
Ne denir ki böyle insanlara:(
0 oy
tarafından
O kadının beyni zehirli uzak tutsun çocuğunu ondan maanyak mi ne ya 
(3,739 puan) tarafından
İşte cahil beyinden yoksun kişiler
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Bir gün önce benimde kız kardesimi kaynanasigil evden attılar hamile haliyleinsanlar vicdansız merhametsiz uzak dursun onlardan sakın yaklasmasn
(3,739 puan) tarafından
Yok artık yaa :(
(2,350 puan) tarafından
Evet canım öyle oldu
0 oy
(826 puan) tarafından
Polis çağırır hepsini rezil ededim yemin ederim. Yılbaşında bende kayınvalidemle kavga ettim. Bebeğim uyurken çok ağladı bende sakinleştiriyorum gelib çoçuğu elimden almaya kalktı bende sinirlendim vermedim çıkın dışarı dedim falan kavga gürültü bağırdı bana . Bende vermem bebeğimo dedim zorla bebeğimi kucağımdan öyle bi aldıki bebeğim çok etkilendi yavrum o zaman delirdim işte az daha öldürücektim onu ağzıma geleni söyledim çoçuğumuda aldım odadanda kovdum hala düşünürken sinirden aölıyorum. Allah belasını versun böyıe insanların
(3,739 puan) tarafından
Ne insanlar var ya :(
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ay yazik gunah ya kiyamam ne bicim insanlar bunlar daha lohusa kadin 

Arasin polisi hepsini rezil etsin bide alsin cpcugunu bi daha da hic birine gostermesin pislikleer 
(3,739 puan) tarafından
İnsan olsa bunları yapmazlar zaten:(
0 oy
(617 puan) tarafından

Allahım sen yardım et yarbbim bitmez kız  böyle insanlar ya :angry:  kendilerini akıllı zanneden cahiller olan yazık kuzuya oluyor midesi neki yavrumun:(:(

(3,739 puan) tarafından
Neymiş önceden mama mi varmis ta böyle besliyorlarmis çocuğu:@
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Okurken sinirlerim tepeme çıktı. Lohusa anneyi kapıya koymak nedir Allah'ım cezaları 1 aylık bebek nasıl corba içsin oldu olacak kebap söylesin. Allah o beyinsizleri ıslah etsin kocası adam diye duruyor mu utanmaz kârısi sokakta inşallah o kaynanaya ve kızına da aynı şeyi yaparlar.. 
(3,739 puan) tarafından
Annesi haklıymış ne yapacağını biliyormuş :(
0 oy
(2,264 puan) tarafından
O ne kadar saçma bişey ya böyle gerizekalı kafaları alacaksın..... Tövbe ya yazık günah bee Allahından bulsunlar 
(3,739 puan) tarafından
Hemde çok yazık:(
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ne kadar s.alak bir düşünce Allah böylelerinin belasını versin. Ben de baştan beri mama veriyorum hadi bakalım sıkıysa bir Allah'ın kulu bana desin mama verme üstelik bebeğimi de alacaklar  Yemin ederim büyük muyuk dinlemem parçalarım. Şu an ben bile aşırı sinirlendim. Gitsin polise hepsinden şikayetçi olsun geri de çekmesin. Kocası adam olsa annesine sen ne yapıyorsun der karısını da alır çıkar giderdi o evdenn. Ama belli ki adam değil. Her erkek adam olmuyor
(3,739 puan) tarafından
Annesini destekliyormus adam da :(
0 oy
(39 puan) tarafından
Benim kaynanamda pirinc unu verecekti rezil.ettim onlari zorla mama almisti bebegi hastaneye goturseydi 
(3,739 puan) tarafından
Cahil beyinler :(
0 oy
(15,934 puan) tarafından
Beni o evden kovanın evini başına yıkarım. Gidip 1 dava açsam ilk mahkemede kazanırım. 2 aylik bebeğe acı çorba vermek nedir ya. 
(3,739 puan) tarafından
Polisi aramis en son bildiğim bu bakalım ne olacak:(
0 oy
(39 puan) tarafından
Hayir bwbegin falan vermesin direk esra erol kanalina gitsin hem onlari rezil etsin hemde esra erol ona evde veriri mamada beni dedigimi soyle 
(39 puan) tarafından
ESRA EROL KANALINA GITSIN HEM ONLARI REZIL ETSIN HEMDE BEBEGE MAMA ALIRLAR
(3,739 puan) tarafından
Polisi aramis bakalım ne olacak :(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 122 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
5 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ht (2,091 puan) tarafından soruldu
0 oy