0 oy
113 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar 6+2 günlük gebeyim ve mide bulantısı dan ne yapacağımı şaştım inanin limonlu su içiyorum sabahları biraz iyi geliyo gibi ama eninde değilim bebeğe bı zararı olurmu kızlar ya 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Doktorujuza danisin. Bulanti icin bir ilac kullanmistim ismini hatirlayamiyorum ama 1 ile baslaniyor o da kesmezse 2 tane icilen
-Reklam-
+1 oy
(325 puan) tarafından

Nane limon kaynatıp iç 

Leblebi 
Tuzlu çubuk kraker 
Ayran
Naneli şeker em 
Ve bol bol temiz havayı içine çek 

tarafından
Kuzum herşey yapıyorum amabo an fayda ediyor sonrası gene aynı ilaçta vermedi kalp atışını duyalım sonra dedi
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Prilam dr  ilaac canm al kullan.ac karna icersen limonu tansiyonn duser biyerde yigilir kalirsn.
tarafından
Düşük tansiyonum zatende bı tekbonda çare bulmuştum sağolun kızlar içmem artık başka bisy bulmaya çalışıyor
(3,101 puan) tarafından
Anliyorum seni bnde senn gbiydim smdi braz da olsa azaldi hafiflicek merak etmw.ama ilac icsene icebliyosan bosuna ac klma.ben ilacda icemedgm icin cekiyorum  1 kere zorla ictim ise yaradi
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Ilk hamileligimde hem oruç tuttum hem orucu mu limonlu suyla açtım sıkıntı olmadi elhamdülillah çünkü hamile olduğumu bilmiyordum sonra pıhtı sorunu yüzünden 7 8 haftalıkken kalbi durmuş 
tarafından
Hmm anladım canım isallah bı sorun olmaz bilmiyorum ki nasıl geçecek bu durum  ilk çocuğumda hiç bisyim yoktu her gebelik farklı işte
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Limon kani civiltici ôzelligi olduğu için ilk üc  ay ônerilmez 
0 oy
tarafından
Kız medpamit alsana
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Limonlu su tansiyonu düşürür mide bulantısı için soda icebilirsin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 139 göst.
4 Mart 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
11 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
7 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Isra (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
7 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Isra (66 puan) tarafından soruldu

382,280 soru

11,445,456 cevap

35,016 kullanıcı

...